 |
RSAIM |
|
| |

"ELEGET KVNOK NEKED!"
"Elegend napstst kvnok szmodra, hogy jkedved legyen, brmilyen szrknek is tnnek napjaid.
Elegend est kvnok neked, hogy mg jobban megbecsld a napot.
Elegend boldogsgot kvnok neked, hogy szellemed l s rkk tart legyen.
Elegend fjdalmat kvnok neked, hogy mg az let legkisebb rmei is nagyobbnak tnjenek.
Elegend nyeresget kvnok neked, hogy vgyaidat kielgtse.
Elegend vesztesget kvnok neked, hogy mg jobban megbecsld mindazt, amid van.
Elegend kszntst kvnok neked, hogy felksztsen a vgs bcsra." (Folytats ITT)


|

Sk Sndor - Ember
"Embernek lenni!
Csak embernek, semmi egybnek,
De annak egsznek, pnek,
Fld-szlte fldnek
s Isten-lehelte szpnek."



|
 |
Hmeztem: |
|

| |

2011.0728 – Szemelvnyek – nkifejezs III.:
Nagyon fontos, hogy azokban a helyzetekben,
amelyekben „msok tmogatjv vagy segtjv” vlunk,
TELJESEN SZINTK, IGAZAK legynk.
A „segt szndk” „tiszta” legyen,
vagyis tisztn SZERETETBL legyen jelen (’se tbb se kevesebb’),
magunkat a „yobbts” s nzetlen segtsgads szndka vezesse
[ne kvnjuk a msikat ’befolysolni’ vagy ’vezetni’, ne ’rtkeljk’ vagy tljk meg stb].
Ha „hvst” rznk egy helyzetbe, amelyben segten nyilvnul(hat)nnk meg,
akkor „teljes figyelemmel” [teljes odafigyelssel] forduljunk a „helyzet” s a helyzetben „jelenlvk” fel is.
Legynk „nyitottak”, hogy megrthessk azt, amit a helyzet mutat –
s ezltal is azt tudjuk nyjtani,
ami az adott helyzetben „tlnk telheten is a leg-yobb”
s az „rintett szmra is legmegfelelbb”.
Fontos, hogy IGAZAK legynk teljes egszben:
ne talljunk ki valtlan, ltalunk meg nem lt ’pldkat’, mert mr ez is ’ferdts’.
Olyat mondjunk s tegynk, amit mi VALBAN megtapasztaltunk,
s ami ezltal a ’magunk tapasztalata/tudsa’
[’erre tudunk pteni, ebbl tudunk biztonsggal ptkezni/pteni’].
Ne „szptsnk”, s kzben ne legynk bntak sem
(ugyanis a ’bnts’ rzkelsekor bezrul vagy beszkl a „szv”, s gy legtbbszr nem tud clt rni a segtsg).
|
"Egy sz is lehet locsogs, s ezer oldal maga a tmrsg.”
(Abody Bla)

„A madarak nyelve nagyon rgen kialakult, s ms, si beszdmdokhoz hasonlan tmr, kihagysos beszd: keveset mondanak, de ezzel sokat fejeznek ki s sokat megrtenek belle.”
(Gilbert White)
|
|
|
|
|
 |
rsok - 2009 szeptember |
|
20090922 II - Tisztulsok, elengedsek
2011.08.14. 23:28
2009. szeptember 22., kedd
Tisztulsok, elengedsek
„… elkezddtt a Fld s az emberek vonatkozsban is az idegrendszer thangolsa, illetve a csakrk rintettsgi krbl elkezddtt egy meghatrozott Rend szerint az eddigi szrk eltvoltsa. Mindenkinl elkezddtt a szrk kiemelse --- akinek a tudatossga s energiaszintje elbrja, azoknl gyorsabb is lehet a szrk eltvoltsa.”
„A rgi „kettes”, azaz „szakrlis” csakrt az N-em valamifle (majdnem) ’adu-sznak’ tekinti, amely valami hasonl szerepet tlt be a fizikai sk teremtsek esetben, mint a LT-ben a szvcsakra. A fizikai szint „sszes” megvalstsa innen a szakrlis csakrbl gazik szt, s vezetdik a megfelel energiarendszerekbe s energiaszintekre.”
rtuk a minap, hogy megfelel elkszletek utn „hivatalosan” is [egy „szertartssal” elindtva] kezdett vette a Fldn
a Fldanya s CSALDJA ltal zavarnak s akadlyoznak tlt
Mintk s Ltek, Mkdsek (stb) kivonsa. Ez termszetesen nem azt jelenti, hogy eddig ilyen kivonsok s kivezetsek ne lettek volna --- ppensggel nagyon is felgyorsult temben mr
eddig is folytak
a „nyilvnvalan” a Fldanya Rendjvel ssze nem egyeztethet
(s/vagy ssze nem egyeztetett) Mintk s Ltek Kivonsai,
viszont most MINDEN olyan Minta stb Kivonsa Hivatalosan is a kezdett vette, amely „zavar” vagy „akadlyoz” voltrl a Fldanya s CSALDJA dntst hozott.
Ez utbbi, most Kivonsra kerl Mintk s Ltek kztt nagyon sok olyan van, Akik/Amelyek eddig Gygytknt s Segtknt voltak jelen a bolyg letben, viszont az a gygyts vagy ms „projekt”, amelynek rszei voltak ezek a Mintk s ltek
- mr vagy sikeresen teljesedsbe ment,
- vagy pedig A CSALD egy olyan llsfoglalst hozott, hogy az adott Gygyti vagy Segti Mintra/Ltre MOST (MR vagy MG) nincsen szksge.
Pldval megvilgtva az egyik f esete az ilyen kivonsoknak azokat a Mintkat s „technikkat” stb rinti, amelyek pldul a Fld „jralesztse” sorn nagyon is fontos segt szerepet tltttek be („llegeztet” kszlk, „infzik”, „jraleszt tartalk eszkzk”, tpllst vagy pp tiszttst segt csvek s mszerek stb)
– azonban most, hogy a „Fldanya” s CSALDJA „kikerlt az intenzv osztlyrl”, ezekre az eszkzkre mr ilyen formban nincsen tovbb szksg, st egyes esetekben ppensggel mr akadlyozzk is a termszetes gygyulst.
A msik csoportjba a kivezetsre kerl Mintknak s Lteknek azok tartoznak, Akik/Amik pldul LEZRTAK, vagy pp ELKSZTETTEK egyes utakat. A Lezrsok esetben egyrtelm, hogy amennyiben befejeztk a tevkenysgket, akkor rjuk itt s ebben a formjukban mr nincsen szksg. Elfordult azonban olyan eset is, hogy pldul egyes Gygytk elkszltek olyan esetekre, amikre akkor lett volna szksg, ha a Fld nem tudja befldelni s MaGban/MAGBAN (termszetes mdon) lv tenni az rkezett j Erket. Ezek a „tartalk utak s Erk” nyilvnvalan annak fggvnyben s annak temben vltak (s vlnak ezutn is) „idejt-mltt”, amilyen mrtkben tudja a Fldanya a MaGa termszetes tjn/mdjn/rendje-szerint aktivlni a mkdseit. Termszetesen azok az „elkszt” ltek s Mintk is idejt-mltt lettek, Akik/Amelyek sikeresen ksztettk el a mr elkezddtt ptseket.
Rszben ebbe a krbe/rintettsgbe tartozik az a „bels” (Fldi) vltozs, amely innentl kezdve rinti s elkerlhetetlenl elri a Fld valamennyi SzeRves Ltezjt. Arrl van sz, hogy az emberi idegrendszer s szv s elme eddig egy nagyon lekorltozott, lernykolt szinten mkdtt s rezgett [az let bizonyos fok vdelme rdekben, de termszetesen ms okai is voltak ennek].
Most, amikor a Fldanya SZVBEN, s ennek „lekpezdsekppen” a SzeRves Ltezk Szvben is mkdni kezdenek az „Igazsg mrtkek” [melyek elsdleges feladata az nMaGra/nMAGra ismers elsegtse], a „teljes ltezs” „tVilgtsra” kerlt s kerl folyaMATosan, s [egyni s globlis szinten is]
minden, ami mr GTJA ennek az nMAGra s nMaGra ismersnek,
azok a „rszek” folyamatosan eltvoltsra kerlnek.
Ebbe az eltvoltsra kerl krbe tartoznak azok a „szrk” s „trtk/terelk” is, amelyek eddig az egyes ltezk lnyben a csakrikhoz s idegrendszerhez kapcsoldva mkdtek. [Ezekre fleg a bekvetkezett Tengely-elmozdulsok miatt volt szksg.]
Olyan „talaktkrl” s „thidalkrl” van sz, amelyek az rkez kozmikus s Fldi energikat s Erket egy olyan szintre alaktottk t (vagy gy vezettk t a megfelel helyekre), amely biztostotta az let – lehetsg szerint gyarapod – fennmaradst.
[Mint amikor egy „fny-rzkeny nvny” fl „rnykol” kerl, hogy ne perzselje vagy gesse ki a nap, vagy pedig megfelel csatornkon elvezetik az ntzvizet/energit oda, ahol arra tnylegesen szksg van.]
Az utbbi hetekben (legksbb) (egyeseknl ez mr yval korbban kezdett vette) elkezddtt a Fld valamennyi SzeRves Ltezje esetben [kapcsoldva a csakrk korbban mr ismertetett Rendezseihez] az idegplyk megtiszttsa s Rendezse [termszetesen illeszkedve az adott ltez teljes energia-rendszernek megtiszttshoz s Harmonizlshoz]. Teljesen nyilvnvalan szksgszer ez a folyaMAT, hiszen a testi csakrk jelents tehermenteslsen s Rendezsen mentek (s mennek) t mr pusztn amiatt is, hogy az alsbb „fldi” s felsbb „csaldi, gi” csakrk mkd mdon visszaillesztsre kerltek az energia-rendszerekbe. Az ezen visszakapcsolsokhoz kzvetlenl tartoz testi-lelki-szellemi/energetikai/rendszerbeli stb Rendezsek alapfokon nagyjbl befejezdtek a legtbb – tovbbi Fldi letet vllalt – SzeRves Ltez esetben (klns tekintettel a mr megszletett s mg kicsiny gyermekekre) --- gy elrkezett az ideje [az elmlt egy-kt ht s hnap vltozsait mr beillesztett testekben stb] az idegrendszer KONKRT elksztsnek arra, hogy fogadja s befogadja, majd megfelelen „elossza” s ramoltassa is az egyre tisztbb s magasabb rezgs energikat.
Akik sajt dntsk s lehetsgeik alapjn egy kicsit elbb jrnak mr ebben a folyaMATban, azok az elmlt egy-kt-hrom-s-ngy htben tapasztalhattak bizonyos fizikai fjdalmakat a testk (fleg a csakrkhoz kzelebbi) terletein, melygseket s rosszullteket, valamint nha olyan „ideg-elgyenglseket, melyek testi tnete leginkbb abban nyilvnulhatott meg, hogy azt reztk, hogy „elvesztik a jzan eszket”. Taln mg „krseket” is fogalmaztak meg arra vonatkozan MaGosabb N-jeik fel, hogy segtsk ket abban, hogy „ne vesztsk el a yzan eszket”.
Mindenkppen egy nehezebb idszak volt ez azok szmra, Akik kiss a „tbbiek eltt jrva” „teszteltk MaGukon” ezeknek a tisztbb energiknak a „testkbe engedst”. Fel kell kszlnie az emberi „sejteknek” s szveteknek, szerveknek, s fleg az emberi ideg-vezetkeknek, ideg-rendszernek ezeknek a tisztbb s magasabb rezgs energiknak a befogadsra s megfelel ramoltatsra/mozgatsra.
Fokozatosan – mr kzvetlenl a Fldanya ltal irnytottan – a Fld VALEMENNYI SzeRves Ltezje esetben kezdett vette a csakrk „eltt” s „mgtt” elhelyezett eddigi „szrk” s „terelk” kioldsa, ami majd – egy bizonyos fokozatossgot megtartva – lehetv teszi a „nagyobb trauma vagy sokk” nlkli tllst a magasabb [testben is megjelen] energia-rezgsekre.
Elmlt az a „trelmi id”, amelyet a Fldanya adott bizonyos elkszletek megttelre, s mindazok, akiknek Lelke/Lnye gy dnttt, hogy jelen testi ltben kvnja meglni/megtapasztalni az energiaemelkedssel jr letet, azok MaGosabb N-jei megtettk az ehhez szksges elkszleteket. Az „tlls lehetsge” teht elvileg adott mindazok szmra, Akik a dntst – egyeztetve a Fldanyval, Fldanyai Yvhagyssal – meghoztk a „tovbblskrl”.
Mindenkppen fontos lesz majd az elkvetkez idben
- a megfelel (knny s tiszta) tpllkozs/tkezs,
- fokozottabb sszekapcsolds a Fldanyval tbb termszetben tlttt idvel, illetve meditcik keretben [a meditcik nem ptolhatjk a Fldanyval s elemeivel meglt ms jelleg tnyleges kapcsoldsokat!),
- a tudatos mly s knny lgzsek, s a lgzsekhez kapcsolt energiaramlsok megfigyelsei,
- tovbb a „bellrl” rkez szemlyes jelek tudatosabb megfigyelsei s rtelmezsei.
Segtsg lehet
- a csakrk s hangok, sznek/fnyek tudatosabb megfigyelse („rzse”, rtelmezse),
- a testben (s a testen „kvl” lv „sajt” energiarendszerben) trtn vltozsok tudatos megfigyelse,
- egyttmkds a Hangokkal, Kristlyokkal s Angyalokkal, Segt Mesterekkel, Elemekkel.
Hasznos lehet
- a Fldanyval val folyamatosan „tudatos” s szeretet-teljes kapcsolds fenntartsa, „egytt-lgzs” a Fldanyval, valamint annak rzse s tudatostsa, hogy a szv „egytt dobban a Fldanya SZVVEL”.
OmMTRKJ
www.omah.extra.hu
| |
|
|
 |
A mai napra: |
|
„Minden prbattel s minden nehzsg, amivel tallkozunk, arrl szl, hogy az ember, ha magba tekint, felismerhesse, hogy milyen er irnytja, mi motivlja cselekedeteiben.”

| |





ldozni
csak a benned lv s ltalad LT-re hozott Szpsggel
msokat is Szptve s gyaraptva,
Teljes s P Szabad Akaratodbl,
Szabad Akaratodat kinyilvntva,
az rk s Adott l KRISZTUSI Rendnek megfelelen
Lehetsges
s
rdem-es.”
20100525 - Az ldozatrl - Szemelvnyek

A hibkrl s a hibzsrl:
A ’hibk’ segtenek ’nem-felejteni’ s ’felejteni’.

PIRAMIS - szintn akarok lni
szintn akarok lni,
Minden utam vgigjrni,
Hinni abban, amire vgyom,
S ha hiszek benne kzdeni rte brmilyen ron.
szintn akarok lni,
s csak annyit elrni,
Jkedvem senkit ne bntson,
S ha fj a szvem valamirt, ne nagyon fjjon!
Tled csak annyit akarok krni,
Hogy engedj szintn lni,
szintn, szabadon, szpen,
szintbben, mint ahogy tegnap ltem.
Ne kelljen hazudnom senkinek
s hogyha valamit krdezek
A vlasz igaz legyen!
Szeretnk bzni mindenkiben,
Hinni, hogy nem fordul ellenem,
S nem rul el sosem.


AZ ERD FOHSZA
Vndor, ki elhaladsz mellettem,
Ne emelj rm kezet!
n vagyok tzhelyed melege
hideg tli jszakkon,
n vagyok torncod bartsgos fedele,
melynek rnykba meneklsz a tz nap ell,
s gymlcsm oltja szomjadat.
n vagyok a gerenda, mely hzad tartja,
s n vagyok az asztalod lapja,
az gy, melyben fekszel,
a deszka, amelybl csnakod pted.
n vagyok a hzad ajtaja,
blcsd fja, koporsd fedele.
Vndor, ki elmsz mellettem
hallgasd a krsem:
NE BNTS!

NNEP
Az nnepeknek fontos rsze az „emlkezs”, amikor a dics vagy pp a kevsb dics tettekre/meglsekre, az eldkre is emlkeznek, s ezltal egyfajta folytonossg alakul ki (marad meg) az sk, Eldk, a Gykerek irnyba is. Az emlkezs a legtbb esetben ma mg ’int’ plda is lehet arra, hogy mit szksges megvltoztatni, miben szksges vltozni akkor, ha valami yobb s teljesebb let a cl ---
az „nnep” Valdi Lnyege azonban minden esetben a[zon] „Jelen Megerstse, amely elvezet a ’vgyott jvbe’.”
Az nnep ltalban MEGERSTI az let egy olyan rszt/szelett, amely „tovbbvitelre rdemes”, amelyben ELREMUTAT/elrevezet Plda vagy t [Mkds, Er] Van Jelen.
(Rszlet a 20110802 - Nitottsg, Nyits... rsbl)
|
|
|