A csakrk vltozsaihoz kapcsold rsok (II. rsz)
2011.08.31. 19:52
Az rs I. rsze elrhet ITT
20090827 – A Megvalsts tjai
2009. augusztus 27., cstrtk, 02.53.
A Megvalsts tjai
A Szv-Utak Kapcsoldsai
Nagyjbl „egy nappal” ezeltt megjelent „egy nagyon hatrozott kp”: A [Kiegszt] „prom” mondta: „Hozzuk mkdsbe egytt” [prgessk be?] a „szakrlis csakrinkat”.
Br reggel s napkzben is eszembe jutott ez a mondat s kp, nem rtettem pontosan a lnyegt…
Kevssel ezeltt a Fldanya, VILG s a Mindenhat, valamint Legfelsbb N-em vezetst krtem a megrtsben.
„Szakrlis” csakra --- a Gykr-csakra feletti terlet, mely a testet (testi letet) rint kapcsoldsok [s (gy az) PT folyamatok] elindtja, akr egy „j let” elindtja is lehet a „testek” szintjn is megjelen frfi-n-pr-kapcsolds ltal.
„Megvalsts”.
„Valami j elindtsa, letbe-hozsa, megnyilvntsa.”
„Innen indul a testi [testhez kapcsold] megvalsts.”
A Gykr-csakra hozzkapcsol a Fldanya testhez, a testi lethez [s az alsbb csakrkhoz, az lethez] --- s a Gykr-csakrn keresztl ramlanak be a „fizikai testbe” [az letet magt s] a Megvalstst segt Fldanyai Mintk s Energik. [Csakrkrl mg: 20090813 – Azoknak, Akiket rinthet XII.]
Ahogyan a fizikai testben halad egyre MaGosabbra a Fldanyai Minta s Energia, gy jnnek ltre a Fldn lehetsges Megtestestsek:
- Gykr-csakra feladata: a test [(testet lttt) Llek] anyagi ltbe val bekapcsolsa, az anyagi mkds s anyagi let biztostsa
- Szakrlis csakra: „Trgyiasts”, anyagban s trgyakban val megjelents s megjelens
- Napfonat s Szv-csakra: Emberi/Llek Kapcsoldsokban val Megtestests, megjelens s megjelents
- Torokcsakra: Lelki s Szellemi Kommunikci (s ltalnos nkifejezs)
- Harmadikszem-csakra: Szellemi Rendszerek s Formk megtervezse s kidolgozsa
- Koronacsakra: mg Magosabb / kiterjedtebb szint Alkots s Teremts, Kapcsoldsok Megnyilvntsa

Koronacsakra: mg Magosabb szint Alkots s Teremts, Kapcsoldsok Megnyilvntsa
Harmadikszem-csakra: Szellemi Rendszerek s Formk megtervezse s kidolgozsa
Torokcsakra: Lelki s Szellemi Kommunikci (ltalnos nkifejezs)
Napfonat s Szv-csakra: Emberi/Llek Kapcsoldsokban val Megtestests, megjelens s megjelents
Szakrlis csakra: „Trgyiasts”, anyagban s trgyakban val megjelents s megjelens
Gykr-csakra feladata: a test [(testet lttt) Llek] anyagi ltbe val bekapcsolsa, az anyagi mkds
A Fldanyai SZV-utak (valamint a Fldanya SzeRves Ltezinek szemlyes/egyni szv-tjainak) tVilgtsa utn [vagy inkbb ezekkel egyidejleg s prhuzamosan] elkezddtek s folynak a „Megvalstsokat Biztost s Segt Fldanyai Rendszerek” tVilgtsai is.
Emltettem, hogy ha a Fldanya Igazsg-Pontjn thalad impulzus „Illeszkedik” a Fld Tervbe, akkor halad tovbb a „Megvalsts irnyba”, a Fldanya gyakorlatilag biztostja [„csatolja/kapcsolja] a kvnt [s/vagy leg-megfelelbb] Megvalstsi Mintkat, valamint az „anyagi” s „elemi” feltteleket. Ezek az adott SzeRves Ltez Szv-tjnak egy meghatrozott rszn/terletn ramlanak vissza, s jutnak el „tnylegesen” a SzeRves Ltez „fizikai testbe” [rzetbe, elmjbe, rzseibe]. Ebbl is rzkelhet, hogy a Szv-t „Megvalstsi szakasznak” s/vagy „terleteinek” tVilgtsa s megtiszttsa nagyon fontos feladat, s prhuzamosan folyik a Fldanya SZV-T-jnak rszt kpez MEGVALSTSI RENDSZER tVilgtsval, a Nem-SzeRves/Nem-Kvnatos Mintk s rszek eltvoltsval, a szksgtelenl korltoz/zavar Mintk Kitiszttsval s eltvoltsval.
Ezen tVilgts s Rendezs sorn megtrtnik tovbb:
- a Nem-SzeRves (idegen) utak teljes felszmolsa,
- valamennyi SzeRves Megvalstsi t tVilgtsa s Rendezse, Megnyitsa,
- j Megvalst Utak beHangolsa s Megnyitsa.
A SzeRves let-vezetk megfelel behangolsa s „egybe-nyitsa” [a fels s als let-szl-szakasz s csakrk visszakapcsolsa a fizikai testhez] tette s teszi lehetv az „Emberben” a Testi s Lelki s Szellemi Alkot s Teremt Erk s Lehetsgek s Vgyak Tallkozst s sszekapcsoldst.
Visszautalok ismt a „Fldanya Szve/Igazsga III.” cm rsra, ahol lertam, hogy amikor haladtam a „kiss mindig balra kanyarod” ton, rzkeltem idnknt egy-egy kisebb t becsatlakozst.
Abban a „Munkban” a „SZAKRLIS SZV-T” bejrsa s ismtelt aktivlsa trtnt meg, m „egyidejleg” az „rzknt” bejrt t a „Ltez szemlyes Szv-tja” is volt. Az „rzkelt” „becsatlakoz utak” [melyekre akkor nem fordtottunk lnyeges figyelmet azon tl, hogy „rzkeltk a jelenltket”] a SZV-T s Szv-t „Megvalst Rszhez” tartoznak, gyakorlatilag az Egyni s Kzssgi Megvalstsok klnfle tjait s /Mdjait segt „kapuk”/utak reztettk a jelenltket.
Ezek a „Megvalst Kapuk” bizonyos rtelemben kapcsoldhatnak egyes „csakrkhoz” [a klnfle Megvalstsi szinteknek megfelelen, melyeket csak „cm-szavakban” jelltem meg fentebb], jelezve, hogy „hol” s „hogyan” nyilvnuljon meg [kezddjn, s majd folytatdjon] a Megvalsts.
rezhet volt „sszecsomagolt Mintk” [akadlyok, trmelkek, nem-SzeRves Mintk] kivonsa mr napkzben is ezekrl a terletekrl --- a „Fld Egsze” vonatkozsban, valamint FolyaMATosak ezek a Kivonsok s Tiszttsok az Egyni let-szlakat rinten is. [A Szakrlis csakra aktivlsa s tiszttsa okozhat a hozz kapcsold terleteken testi rzeteket.]
Nagyon sok Kegyelmi (!) Er rkezett a Fldre az elmlt nhny napban s rban, amelyek azokhoz kapcsoldnak, Akik „Szv-Utakat Tiszttanak”. Nem kell felttlenl tfognia ma mg a fizikai n tudatnak a „Szv-t Tiszttst” --- ha tudatosan s szeretettel igyekszik megtallni a helyt az j Fld Rendjben, s tudatosan tesz Csaldi Kapcsoldsai Rendezsrt, akkor nagyon sok Kegyelmi Tisztts/Segtsg rheti el.
[Pr-kapcsolati Rendezs (korbbi tandemes kp), szl-gyerek kapcsolds Rendezse, testvri s barti kapcsolatok Rendezse, kzs lettevkenysgekben val tudatosan Rendez rszvtel, nemzeti s bolyg-szint kapcsoldsok Rendezse, CsillagCsaldhoz val kapcsolds s viszony Rendezse.]
OmMTR KJ, Budapest, 2009. augusztus 27., 03.31.
20090830 II – LET-KPEK, Szemelvnyek
A[z Egyni s Kzssgi] „Tervek” s a „Fldanya Megvalstsi Rendjnek” sszeHangolsa
Ahhoz, hogy valaki – mint egyn – tapasztalknt lehessen jelen a Fldn, el kell fogadni a megtesteslsi Rendben foglaltaknak megfelelen a Fld l Rendjt. Ezt kveten klnfle elkszletek trtnnek, amelyek „beillesztik” a Llek ltal vgyott utat a Fld (s kzssgei) letbe, s ezt kveten veszi majd kezdett a tnyleges megtesteslsi folyamat.
[Csak zrjelben jegyzem meg, hogy a npek s kzssgek is gy jttek s jnnek ltre a Fldn: elszr valamifle „igny” vagy „lehetsg” jelenik meg a Fld LETBEN egy kzs Feladat megvalstsra (kzs tapasztalsra), s a „kell jelentkez Llek” esetn elkezddik a „Megvalst Test” megtervezse, beillesztse a Fld Testbe s letbe – a tbbi Kzssg mell/kz – s ezutn elkezddik a kzssg „testt” alkotk leszletse. Amit teht az itt elkvetkezkben az egyes Lelkekre vonatkoztatva runk le, az egy „MaGosabb szemszgbl” ugyangy zajlik a kzssgek/npek „teste”/tapasztalsa vonatkozsban is.]
Mr korbban is megemltettem, hogy a Llek Eredenden a „Szvbe” „kti be magt” [az „let-szlt”], s „MaGa kr” a Fldanya Minti szerint s a Fld Rendjnek megfelelen felpti a vlasztott tapasztalsnak megvalstst lehetv tev „testi szerkezett”. Erre azrt van szksge, mert a tapasztalsa sorn tnylegesen kell kapcsoldnia
- a Fldhz [als 2+1 csakra],
- a Fldn l „csaldjhoz/csaldjaihoz” s gi Csaldjhoz [Koronacsakra feletti csakrk],
- tovbb a tnyleges fldi megtesteslsvel kapcsoldnia kell a tapasztalsban lv trsakhoz is [testben lv F- s Mellkcsakrk].
Egy-egy vlasztott Feladat eltr kapcsoldsokat ignyelhet a „Flddel”, „ggel” s „Trsakkal”. Vannak, Akik a Fldanyval lnek meg nagyon mly kapcsoldottsgot s Harmnit, s szinte alig fordtanak nagyobb figyelmet az „gi Csaldok” megismersre vagy a fldi trsakkal val kapcsoldsra. Ms esetben egy kiegyenslyozdott gi s Fldi Kapcsolds mellett valaki nagyon szles „trsas” Fldi kapcsoldsokat is kialakt (pldul valamit „tant”, s a tantsa sokakat rint). A „Madr” Nemzetsg tagjai nha nagyon szoros kapcsoldsba kell, hogy kerljenek a Fld rdekben az gi Kzssgekkel, s ilyen esetekben [ha feladatuk a „MaGosba” szltja ket] kiss meglazulhat kapcsoldsuk a Trsaikkal s a Flddel. Gyakran elfordul az, hogy amikor egy ilyen „Madr” elvgezte a „Magosba szlt” Feladatait, ismt megersti a trsai s a Fld fel meglv kapcsoldsait. Ez azt is mutatja, hogy az egyes let-szakaszokban is (az ppen foly Megtapasztalsi szakasznak megfelelen) jelents vltozsok trtnhetnek a KAPCSOLDSOKBAN s CSAKRA-MKDSEKBEN.
[A fenti asztalos kpnek teht van/lehet egy olyan rtelmezse is, hogy az „asztaltl fellls s az asztalhoz visszarkezs” csak egy let-szakaszt jelent meg egy adott Fldi letben, amikor a vlasztott t egy kiss elszlt a trsaktl – majd a „feladat befejezse” utn a Llek visszailleszti magt a korbbi trsaival elkezdett kzs letbe. A „flre-tett tel, amellyel utbb megknljk” az asztalhoz visszarkezettet arra is utal, hogy „vrtk vissza” t a „csaldba”.]
Utaltam arra mr korbban, hogy amg a test „alatti” [Fldhz kapcsol] s a test „feletti” [a csaldokhoz kapcsol] csakri az embereknek nem mkdtek megfelelen, addig az alsbb s felsbb csakrknak azon mkdseit, amelyek „maghoz az lethez” „nlklzhetetlenek” voltak, igyekeztek tvenni a Gykr- s Koronacsakra, s emiatt valamennyi testben lv csakra mkdse megterheldtt s mdosult.
Nem knny nha ma a testben l Lleknek annak a meglse, hogy „Rendezdnek vissza” a maguk szerepbe s Rendjbe a „testi csakrk” is, s hogy ezek az eddig ismert (igaz, hogy korltozottan mkdtt, de mgis csak „megszokott”) mkdsek most vltoznak. Testi s lelki rzetek s nehzsgek is megjelenhetnek mindaddig, amg nem tudatosul ez a vltozs az elme szmra. Amikor az elme kpess lesz megrteni s elfogadni ezt a vltozst, onnantl kezdve nagyon gyorss lehet a „Teljes Kiegyenslyozds”.
A tegnapi „kulcsos/zras” kp (amikor prblgatjuk forgatni a zrban a kulcsot, s az mr nem mkdik) utalhat arra is, hogy ha „mechanikusan” akarjuk hasznlni a rgi mdszereket, azok mr nem fognak mkdni. „Nagyon durvn megfogalmazva” elllhat olyan eset is, hogy egy „adott csakra”, amellyel korbban dolgoztunk, mr „nincs is a korbbi helyn”, s idkzben teljesen talakult a szerepe. Ezrt lenne nagyon fontos az, hogy a „Sajt Bels Hangra s Bels Vezetsre figyelve” rezznk r valamennyien a Bennnket MaGunkat (s szkebb s tgabb csaldjainkat) rint vltozsokra.
A Vltozsok rszben
- szemlyre szabottan folynak,
- s vannak olyanok is, amelyek a vlasztott kzssgeink egszt rintik.
Mindez fokozottabb odafigyelst kvn mr azoktl, akik msokat is segt letet lnek: Bels Vezetsket (Szv) kvetve ellthatnak mr olyan msokat is segt feladatokat, melyekkel knnyebb/pontosabb tehetik a folyamatok megrtst s tlst.
Fontos ismeret lehet e most zajl vltozsok megrtshez a testi (valamint az alsbb s felsbb) csakrk szerepnek megismerse, s a csakrkban zajl vltozsok okainak/cljainak ismerete. Ezek hozzsegthetik az rintetteket Bels Jeleik Pontosabb s Tisztbb rzkelshez s Megrtshez.
Miutn a testi csakrkhoz visszakapcsoldtak a Fld Lnyhez/testhez s Rendjhez kapcsol alsbb csakrk, gy a Gykrcsakra is visszaszerzi a MaGa szerept/feladatt: Fldhz-kapcsol szerepe elsdlegesen ismt arra irnyul, hogy a „fizikai” testet ellssa az lethez s TAPASZTALShoz szksges [„Rendes”] „fld”-energikkal.
A Szakrlis csakra mr kifejezetten a testi let ltal lehetv tett „MEGTESTEST” [’pt’][anyagi jelleg] feladatokrt lett ismt felels: az anyagi munkafolyamatok elltshoz, az anyagi teremtsekhez szksges erket szablyozza s vezeti a test tbbi rsze/csakri fel (pldul ha a megtestestsekhez bizonyos kapcsoldsok ltrehozsa is szksges, akkor innen is (!) ramlanak tovbb a kapcsoldsokat ltrehoz felsbb csakrkhoz a megvalstsokhoz szksges (fleg) fld-energik].
A Napfonat s a Szv-csakra az Emberi s Llek Kapcsoldsok terletrt felels. Ha a vlasztott Fldi tapasztalsokhoz szksg van ms emberi s/vagy ms lnyekkel val szorosabb (tnyleges emberi s lelki) kapcsoldsokra, akkor ezek a kapcsoldsok ezen csakrk kielgt mkdsnek kvetkeztben jnnek ltre s maradnak fenn a szksges ideig.
[Korbban a Napfonat terlett sokan egyfajta „harchoz” [tllsi harchoz] rendeltk: az eredend kapcsoldsok helyt „energia-elszv” szerepv tettk. Ennek oka az volt, hogy a testben l Llek a Fldhz kapcsol legals csakritl le volt vlasztva, gy gyakran megesett, hogy feladatai teljestshez nem jutott nMaGn keresztl kell fld-energikhoz, s ezrt az egybknt kapcsoldsokra rendelt alsbb terletvel (Napfonat) prblt meg rkapcsoldni msok energiira. Ezek kezdetben csak „vatos tapogatzsok” voltak, amelyek azt voltak hivatottak biztostani, hogy kapcsolatok ltestse ltal biztosthat legyen egy-egy feladat elltsa s megtapasztalsa. Idvel egyesek tudatosan erstettk ezt a kapcsol-kpessgket a „maguk akarata ltal irnytottan msok rovsra”… Ma mr ilyen jelleg elszv kapcsoldsok a Napfonat terletrl s terletn (s mshol sem) nem mkdhetnek, mert az ilyen msok energijt elvon mkds a Fldanya „tilt listjn” szerepel, s aki ilyen mdon prblna mg ma is energikhoz jutni, azokhoz a Fldanya kldi a megfelel „Lebont” energikat.]
A Torokcsakra egyfajta lelki s szellemi finomabb kapcsoldst tesz lehetv, s ez a terlet vgzi s biztostja az emberek „hang” ltali kapcsoldsait is (hangi kommunikci). Nem csak a hang ltali (beszd) kapcsolds tartozik azonban ennek a csakrnak a „Megvalsti Hatskrbe”, hanem a „szv” s „elme” megfelel kapcsoldsainak a ltrehozsa, a „szv Hangjainak meghallsa”, az „elme Hangjainak/ignyeinek kzvettse a szv fel”, s mg nagyon sok olyan finomabb kapcsols a Llek s Szellem kztt, melyekre ma mg (a rgebbi tapasztalsok elfeledse, illetve az jabb tapasztalsok kezdeti jellege miatt) nincsenek meg a kellen tiszta fldi rzsek s fogalmak.
A [Homlok vagy] Harmadikszem csakrnak is nevezett csakra-terlet a Szv ltal vezrelt MaGosabb Szellemi Kapcsoldsok „kezdetnek” a terlete, amikor is a Szv Blcsessge Megrtss is, „Tudatos Tudss lesz”. [Nem teljesen pontos ez a „Tudatos Tuds” kifejezs, hiszen a Szv Blcsessge is tudatos tuds, amely radsul MaGa is „Rendszer”. A „Tudatos Tudst” ebben az rsban abban az rtelemben hasznlom, hogy a Szv Blcsessgt s Tudst a testben l Llek bizonyos Szellemi Rendszerbe is helyezi, s azt gy alkalmazza egy „MaGosabb Tudatossgi szintre emelve” a Testi/Fldi letben. A Szvben l s lv lett Blcsessget s Tudst teht a Ltez egy ms [szemlyesebb] szempontbl is megrtette s lv tette MaGban, a Szv Blcsessgt lv tette a MaGa Testi- s let-Tapasztalsban, mghozz gyakran olyan formban, amely [az adott Trben-s-Idben/letben] msok szmra is segtheti a Tuds s Blcsessg lv ttelt s tovbb-fejldst. [A Fld egy „csaldi”, kzssgi tapasztals is, ahol az egyes ltezk fejldse a kzssg gyorsabb fejldst is szolglhatja (hivatott szolglni).]
[Homlok--- Ez a csontos koponyaterlet valban bezr – s ugyanakkor a megfelel mdon hasznlva/mkdtetve klnbz szinteken MaGosabb szellemi s Lelki kapcsoldsokat is hozhat ltre.]
A Koronacsakra terlete egy sszekapcsol terlet a testi letet l „Egy-n” s a klnbz „Csaldjai” kztt. Ez a kapcsolds biztostja azt, hogy az Egy-n Kpessgeivel s vgyaival, tudsval bekapcsoldhasson a Csaldjai letbe [csaldjai segtsk az tapasztalst, illetve maga tudsaival s kpessgeivel segthesse a csaldjait a kzs tapasztalsokban].
Azrt fontos tudni azt, hogy ezek a TESTI MEGVALSTST SEGT csakrk ismt vissza-Hangoldnak, visszatrnek a MaGuk Rendelt mkdseibe, mert a Fldi Testi letet l Llek vllalt Feladatainak (vlasztott, tervezett let-tjnak) megvalstst ezen csakrk megfelel mkdse teszi lehetv.
A Fldanya is az elmlt „nhny napban” Rendezte [Hangolta be PONT-osan] a MaGa „Csakrit” [Kapcsoldsi PONTjait s Terleteit], s a Mostani Megvalstsok sorn azon ltezivel tud a leghatkonyabban egyttmkdni, akik a MaGuk testben is elvgeztk mr a szksges tHangolsokat s Pontostsokat [testkbl s lnykbl kitiszttottk vagy tiszttjk ki folyaMATosan az „idejt-mlt” s „vlasztott tapasztalsi tjukba nem illeszked” Mintikat].
Sokan Tudatosan vgeztk s vgzik ezeket a tiszttsokat/Hangoldsokat --- de ezek a vltozsok azokban is zajlanak, akik a tudatos n-jkkel nem segtik mindezt. A „nem-rts” egyes esetekben kisebb kerl-utakra vihet [nem veszi szre az ember a testben s krltte megjelen jeleket, betegsg-jelknt rtelmez tisztulsi folyamatokat stb], m minden Llek tudja, hogy ha a Fldn akar mg tapasztalni, akkor a „testt” jra a MaGa irnytsa al kell vonnia. A Llek teht [ma mr KZVETLEN Fldanyai tmogatssal] sokkal erteljesebben jelez minden fldi ltez esetben, s igyekszik olyan Segtk fel elvezetni MaGt, akik tudsukkal s erikkel segtsgre lehetnek az nMaGra Ismersben.
Mivel a Gygytk/Tantk tbbsge is most megy t ezeken a vltozsokon [nhny lpssel a tbbiek eltt jrva], fontos, hogy a Gygytk s Tantk egymst is segtsk megltsaikkal s tapasztalataik megosztsval, hogy a Megrtsi s Tudatostsi Folyamatok is Pontosabb lehessenek [nagyon intenzv „csakra-mkds” a Szakrlis csakra terlettl egszen a Korona-csakra terletig!]
[Termszetesen a Gykrcsakra kielgt mkdse is jelen van – mert ez a csakra az Egy-n-i let, a test Fldhz kapcsolsnak az alapja. A tbbi csakra a test msokhoz kapcsolsainak a megvalstsrt is felels „egyre finomabb szinteket tHatva”.]
*****
Az jjel „rzsben” a kvetkezk jelentek meg [igyekeztem meg is „rteni” az rzseimet – br reztem, hogy e terlet is ma mg vltozs alatt ll]:
Egyes rendszerek a csakrkat „elemi” minsgekhez is kapcsoltk (pl: Gykrcsakra: fld, Szakrlis csakra: vz, Napfonat: tz, Szvcsakra: leveg, Torokcsakra: ter stb).
Ez egy „statikus” besorols, amely ad nmi tmpontot a csakrk jobb megrtshez. Valahogyan azonban ezek az „elemi minsgek” is inkbb KAPCSOLDSBAN vannak jelen a csakrk szintjn is.
[A kvetkez kp melletti rst „alulrl felfel” haladva ajnlom olvasni.]

A Harmadikszem csakra (s a Koronacsakra) mg tisztbb s finomabb szellemi minsgek tallkozja [egyes nyelvekben vannak ezekre is nagyon pontos megnevezsek, s majd a magyar nyelv is ismt rrez a sajt elnevezseire].
A Torokcsakrban az „ter” s egyfajta „szellemi minsg” kapcsoldsa jelenik meg, s van egy nagyon klnleges er is jelen, amely a hangok kpzst teszi lehetv.
A Szvcsakrban a „leveg” s „ter” kapcsoldik, de itt van jelen az a bizonyos (rszben „kozmikus tz” vagy „Fny-jelleg”) „let-szikra” s/vagy a „Szer-elem” is.
A Napfonat csakrban inkbb „tz” s „leveg” hangslyos vagy kapcsoldik.
A Szakrlis csakrban mintha „nagyon komplexen” valamennyi kapcsolds is jelen lenne, amely e csakra most helyre visszakerl „univerzlis kapcsoli szerepbe” teljesen bele is illik. A leghangslyosabbnak itt mgis egy „vz” s „tz” kapcsoldst reztem, mely „teremti rvnyknt” sok helyen megjelenik az „letet ltrehoz Erk tncaknt” is.
A Gykrcsakra mintha a „fld”-bl (szilrd) menne t a „vz”-be (folykonyba, nedvesbe).
„A csakra sz… jelentse: kerk s energiarvny. Az energiarvnyben sszemosdik a kint s a bent, mivel a klst a bels behzza. Olyan ez, mint a vz rvnyei. Az energiarvnyben mintegy a kint s a bent kommunikl egymssal.
A csakra forgsa rvn szvhats keletkezik, amely behzza az energit vagy informcit. Ezt az energit vagy informcit arra hasznljuk, hogy rzseket vagy gondolatokat hozzunk ltre, ezrt a csakrt olyan szlltnak is tekinthetjk, amely lelki s intellektulis folyamatainkhoz biztostja az ptanyagot.” [Klausbernd Vollmar: A csakrk – Gyakorlati kziknyv; Bioenergetic Kft, 2002., 9. oldal]
Lejegyezte OmMTR K
20090903 – Csald-gygyts (4. oldal – mirt kell tiszttani?)
2009. szeptember 2.
„Amikor arra krjk a Segtinket, hogy a csakrk szrit tiszttsk meg, mi az ami ezt szksgess teszi? Mi az ami beszennyezheti? Olyan, mint a negatv energik, vagy a rnk csatlakoz teri szlak?”
A csakrkat is tbbfle dolog terhelheti manapsg, s szerintem csak az egyik rsze rkezik ezeknek „kvlrl”. Msik rszk a mi bels tiszttsainknak is eredmnye lehet: fokozottabban bomlanak le a rgi mintink s falaink, amelyek szintn „energibl” vannak, s lebontsuk, eltvoltsuk fokozott segtsget ignyelhet.
Nlam nagyon sok „rzs” [s hozz kapcsold gondolat] jelent meg az elmlt napokban: srelmek, fjdalmak rgrl, egy-egy pillanatra tudatostjk magukat... Tudatostom s trzem az rzst, de nem megyek mlyebben bele, hanem „kinyilvntom”, hogy „elengedem” a fjdalmakat s srlseket, s krem a Legfelsbb N-em vezetst s a Fldanya s Krisztus segtsgt ezek eltvoltsban az energia-rendszerembl, s az eltvoltott Mintk helyt megtltm Igaz Szeretettel/Renddel/Fnnyel…
Ahogyan pl az j s bomlik le a rgi, bizonyos ’tm’-falakat mr bontanak az N-jeink, s ezek is megnyilvnulhatnak eltvoltand ’trmelkknt’.
(Ltszlag) „kvlrl” is keletkezhetnek „szennyezdsek”, pldul az el nem rendezett csaldi kapcsoldsokbl, vagy ma mg nem kiegyenslyozottan mkd ms kapcsoldsokbl.
Kifejezetten „indaszer” rkapcsoldsok ma mr kevss jhetnek ltre, de pldul a mdikbl elindtott egyes Hatsok mg elrhetnek kiss „ragadsan” bennnket. Ezeket most fokozottan bontjk le a segti-jelenltek. OmMTR KJ
Folytats a III. rszben, elrhet ITT
|