20121003 - Egy vvel ezeltti rsokbl
2012.10.03. 10:37
2012. oktber 3.
Rszletek 2011-es rsokbl.
Akik kvettk az rsaimat knnyebben megrthetik ezen rgebbi rs-rszleteket, s felismerik azt is, hogy a meglt vltozsaink hatsra azta mr tbb vonatkozsban is talakultak / pontosodtak egyes ’mkdsek’, kpek s fogalmak.
Az „let-Burok” egyes vonatkozsaiban mr „Termszetes Testknt” jelent meg a legutbbi rsokban (a Termszetes Testben a „Llek” s a „Befogad Vilg” sajtossgai meghatrozott Egysgben nyilvnulnak meg). A „SzeRves” kifejezst mra mr a „Termszetes” vltotta fel…
„…A SzeRves letet a Vilgokban ltalban valamifle „Burok” [let-Keret] „veszi krbe”.
A „Burok”-ban [elvlaszthatatlan EGYSGKNT – a vlasztott/yvhagyott let „kereteknt”] „JelenVan”
- egyrszt az letet befogad Vilg „meghatroz sajtossga”,
- msfell a befogadott vilg/Llek nmaga sajtossga is.
Attl fggen,
hogy az adott Vilg s/vagy a benne l Llek milyen „letszakaszt” li,
„vltozhat” a „Burok” „Jellege/Mkdse”.
A mi fogalomhasznlatunkban a „SzeKr” a „Burok”-nak azt a mkdst jelzi, amikor egy vilg/Llek egy adott Vilgba (pldul bolygValsgba) „begykerezve” s ott kiTeljesedve l/fejldik. [’szekr’ ~ a ’fldn, ton halad’]
Amikor a Vilg-Egsze-Maga s/vagy a Vilgban l Llek/vilg „talakul” vagy „tlp” egy msik Vilgba, megvltozik a „Burok” mkdse, „hangslyosabb” vlik” a tmogat/segt szerepe az tlpsben/tlnyeglsben [„Brka” ~ ’fldek kztt’ vagy ’partok kztt’ visz].
(…) Azok a [z elsdlegesen testben-l-]Lelkek, akik a FLD KRISZTUSI T-jt vlasztottk s lik meg, a maguk „Burknak” a mkdst a maguk [-s-a-Fld-Egyttes] folyamatainak megfelelen lik/tapasztaljk.
Akik mg „most” „alaktjk” t a maguk (testi/lelki) vilgt/lett az „j Fld” mintjhoz illeszkedv, a legtbb esetben a hangslyosabb „Brka” [~ tvezet] Segt/Tmogat jelleget rzkelik [a „Burok” Tmogatja/Segti a Llek MAGA talakulsi/thangoldsi folyamatait].
Azok, akik test-llek-szellem-Egysgkben mr megltk az j Fldhz val tigazodsi/thangoldsi folyamataikat, egyre inkbb rzkelik majd a „Burok” [mi fogalom-hasznlatunk szerinti] „SzeKR” mkdsnek megerstst [„megersdik” a „begykerezs”, a tudat igazodik az j lethez, kialakulnak a trsakhoz val j kapcsoldsok, elkezddnek az pt/Szpt/KiTeljest vilgi teremtsek].
Ez utbbi esetben
az „j Fldre” tigazodott ’tudat’ ’elengedi’
a ’korbbi lethez tartozott s/vagy a maga tigazodst addig biztostott kapaszkodit’ ---
s ezen ELENGEDSEK hatsra
a Llek (a csaldok, majd a Vilg Egsze is)
MEGTAPASZTALJA a ’rgi Vilg’ elmlst/sztesst
(hiszen mr nincsen r ’szksg’).
[Az tmenet/tigazods sorn – a tudatossgi szint(ek)tl fggen, hogy az tigazodst a lehet legkevesebb traumval/fjdalommal lje meg az Egyn s a CSALD – bizonyos ’kapaszkodkat’ (amg az Szksges) ’letben tarthat’ az let-ad, a Fldn a ’Fldanya’.]
A „Burok” az ppen zajl [Egyni s/vagy Vilgi] folyamatoknak megfelelen „vltoztatja a mkdst ” --- vagyis nem arrl van sz, hogy a „SzeKR” talakul „Brkv”.
Emltettem, hogy
a „Burok”
a Vilg s benne l vilg (azaz Llek) „kzs teremtmnye”,
a Yvhagyott/Vlasztott let „kerete”.
A Lelket befogad Vilg „meghatrozza” a Llek szmra,
hogy milyen teremtsekben nyilvnulhat meg addig,
amg hozz kapcsoldva l.
Ez azt is jelenti, hogy amikor a „Vilg Egsze” halad t egy talakulsi folyamaton, akkor minden „Llek” (aki abban a Vilgban Van Jelen) is rsztvevje/meglje ennek az talakulsnak.
Eladdnak olyan helyzetek is, amikor a Vilg Egsze nem l meg nagyobb talakulst – egyes ott l vilgok/Lelkek viszont elrnek egy olyan szintet a maguk letben, amikor szmukra (egynileg vagy csoportosan) [Rendes ton] megnylik egy nagyobb vlts lehetsge. Ilyenkor – ha a Lelkek a megnylt tovbblpst vlasztottk – az let-ad Vilg „Tmogatja/Segti” ezen Lelkek talakulsi folyamatait azzal (is), hogy a[z let-]„Burok” az „tvezet” mkdst nyilvntja meg.
(…)A „Burok” SzeKR jelleg mkdsben a ’hangslyosabb’ a(z ptst/Szptst/kiTeljesedst lehetv tev) „Megtarts”, mg a Brka minsg mkds esetn az „tvezet, talakulst segt/tmogat” jelleg nyilvnul meg erteljesebben.
A „Burkot” [’Ltt, formjt/tartalmt, mkdst’ stb] a Fldn[mint-Vilgban, ahogyan ez ’ltalnos’ a KRISZTUSI VILG-ban] a SZV/Szv (~ SZV-s-Szv) Hatrozza meg.
*****
2011. szeptember 1.
A korbbi lejegyzsekbl is kitnik taln, hogy egy „Vilgban” (pldul a FLDN) l „vilg” (Llek) „let-Kerete”/Burka a beszlet/berkez Llek szmra az t befogad Vilg ltal mindig „meghatrozott” s „adott”, mert ez a „befogad let-keret vagy let-Alap-Forma” teszi lehetv azt, hogy az rkez Llek Magt BEILLESZHESSE a Vilgban megtapasztalhat (valv tehet) let-folyamatokba (s gy a vlasztott j let-trsai kz).
Ez a „Kzs let-Alap” biztostja a Vilgon bell valv tehet Rendes KAPCSOLDSOK s EGYESLSEK, EGY-levsek, Egytt-teremtsek megnyilvnthatsgt.
Az „let-Keret” vagy „SzeRves let-Burok” emiatt minden Vilgra MAGRA jellemz EGYEDI, Sajtos [Tartalom-s-]’Forma’, amely a Vilgban megtapasztalhat „LET-Oktvban”, „LET-Kiterjedsben” biztostja a
(1) Vilg Egsze szmra is HARMONIKUS Llek-megnyilvnulst, s ezltal
(2) a Llek szmra is biztostja nmaga Harmonikus Kifejezst/kiTeljestst.
Az „let-Keret” vagy „Burok” emiatt rendelkezik egy „let-tartomnnyal”, egy az adott Vilgban az adott Llek ltal megnyilvnthat „Tervezett ttal” --- mely azonban a „Rendesen Meglt let” kvetkeztben LEHETV teszi az „let-Keret” „SzeRves kiterjesztst/kitgtst” is. Ez a kiterjeszthetsgi lehetsg a VILG (s Vilgok, vilgok) „Szabad” s pl/Szpl jellegbl is ’addik’.
„SzeKR” vagy „Brka” [~ „Jelenlt”] – „Szv-vezetette Fny-jrm”, melyben/melynek-segtsgvel egy „vilgi t” (a vlasztott kiTeljest let-t) „jrhat” s „bejrhat”, „MEGVALSTHAT”/Megjelenthet.
Jelenlt:
a-MI-ben az nMaG felismerhet
s HARMONIKUSAN/Harmonikusan a Vilgban/vilgknt Megnyilvnthat / Kiterjeszthet/kiTeljesthet.
OmMTR~KJ
www.omah.extra.hu
|