20130314 - MAGOKNAK - A FLD NNN EREJBEN V. - Tovbbi vatossgra int jelek s ezekhez kapcsold FLDI MEGERSTSEK (I.)
2013.03.14. 12:18
2013. mrcius 13(-tl kezdden) [Korbbi lejegyzs-rszletek barna alap-sznnel jellve]
Megrtst segt kp [Figyelem-felhvssal nhny „vatossgra int jelre”]
Egy [j pts] „trsashz” jelleg tbb-szintes pletben [taln a VILGBAN vagy a VILG egyik Teremt Irnyban (ahol az EGY-VAN-YO hat)] az egyik alsbb szinten [de mr yoval a ’felszn felett’, rzetben inkbb az els emeleten vagy taln a msodikon] lnek/laknak a „Gyermekeim” [a FLD pt let-tjain jelenlvk][a ’Teljessget’ mr a „Megnyilvnult Ltezsk szintjn” Rendezik s ptik]. A „Gyermekeim” mostanban kltztek be ebbe az j-szer laksba/otthonba [mostanban indult el a FLD J PT LET-T-SZAKASZA]. A „Gyermekeim” „EGYetemi tanulmnyaikat” kezdtk/folytatjk jelenleg [az ’EGY’ Teremti Irnya szerint lnek s hatnak, Rendezdnek, TUDATOSODNAK (mr elkezdtk a tanulmnyaikat, teht mr „nMaguk Beigazodtak a tovbbptsre vlasztott Teremti Irnyukba”].
Az a ’laks’ vagy ’otthon’ [a FLD], amelyben a „gyermekeim” VANnak, egy olyan nagyobb ’lak-rsz’-bl ’levl(asztot)t’ rsz, ahol korbban „tbb minsg” [vagy ’lt-forma’] volt „egyben”. A korbbi nagyobb [vegyes, kevert minsg] „egytt-lsbl” mra mr yol felismerheten „elhatroltatott” a korbban keveredett / egymst-rintettekbl hrom rsz. A „Gyermekeim” szp j-szer otthona mellett hasonl fiatalok („Ifjak”) lnek, ott ppen az ’otthon’ „takartsa” folyik.

rzetben gy jelent meg a kpben, hogy „Gyermekeim” az „j otthonukban” jelenleg inkbb a „tanulst” [TUDATOSODST] vgzik. ’Tanulk’ lvn rezheten abban sincs mg nagy tapasztalatuk, hogy hogyan kell egy otthont yo llapotban megtartani. Br az ’otthon’ jelenleg tiszta, „Gyermekeimnek” valamilyen mdon TUDATOSODNIUK szksges abban, hogy az ’otthonukat’ hogyan tarthatjk meg ebben a ’tiszta s p s szp s yo’ (termszetes) llapotban. „Gyermekeim” inkbb a „frfi” jellegkben rzkelhetek.
A „Gyermekeim” melletti „Ifjak” ’otthonban’ [’lak-rszben’] a jelenlt inkbb „nies” jellegben volt rzkelhet, ebben az ’otthonban’ folyt ppen a ’takarts’ [ezen ’otthon’ is ugyanolyan j s tiszta rzet volt, mint a „Gyermekeim”].
A „Gyermekeim” s „Ifjak” „otthona” rzkelheten „kln” „minsg” volt, br valjban nagyban hasonltottak, s rzkelheten „egy-minsgek” is voltak egy nagyobb „lak-rsz” rszeiknt. Mg „kln” „tevkenysgek” [Igazodsi folyamatok] jellemezik ket, ezrt rzkelhet valsznleg a „kln”-legessgk.
Jelenleg a korbbi „kevert-egysg” „otthonbl” egy „harmadik elklnlt rsz” is „rzkeltette” magt a „nagy otthonhoz / egysghez tartozan”, „sznben, mintjban” „nagy hasonlsgot mutatott” a „Gyermekeim” s „Ifjak” ’otthonhoz’.
A harmadik rsz jelenleg ’vodaknt” rzkeltette/mutatta magt, kicsiny gyermekekrl gondoskodik / gondoskodna egy vni s gondozi szemlyzet. Az „voda” jelleg inkbb azt mutathatta meg, hogy az itt lv gondozk/nevelk nem a sajt kzvetlen ’leszrmazikat’ gondozzk/nevelik, hanem az „oda kerlt” / ott-lv kicsiny gyermekekrl gondoskodnak. Nem volt pontosan rzkelhet az, hogy az „voda” mr mkdik-e, vagy pedig mg csak „kszl” a „megnyitsra”.
A „Gyermekeim” s „Ifjak” „otthonban” „vilgosak, tisztk, zavar-mentesek” voltak az rzkelsek, pontosan tudottak voltak, hogy „kinek mi a feladata s mit csinl ppen”.
Az „voda” is „hatrozottan” „rzkeltette” „voda” / gondoskod jellegt, mgis „valami furcsa”, „nem rtett” is rezhet volt. ’Fnyesnek ltszott’, taln nha mg ’tl fnyesnek’ is, „ers megvilgtsban mutatta” „kapcsold” „ajtit”.
rdekessge volt ennek az „vodnak” „kialaktott” [vagy magt vodnak mutat] „otthonnak” vagy „helynek” az, hogy „kicsiny gyermekeket” tulajdonkppen alig rzkeltem [mintha az „voda” vagy „elkszlt volna gyermekek befogadsra”, vagy pedig az „voda” valamilyen „fed”-minta (egy „MZ”) lehetett csupn a valdi minsg eltakarsra].
A „szomszdos” hely „vodnak” val rzkelse azrt is volt „rdekes”, mert a „Gyermekeim” s az „Ifjak” hatrozottan mr „tljutottak” az „vodai” nevelsi szinten, s gy az „voda” s az „Ifjak s Gyermekeim” egymstl mr ms „irnyban” Vannak [ezt a kpen az is jelzi, hogy „ms irnyban” vannak a „piros” „bejrataik/ kijrik”].
Az „voda” „rszletesebb” „megtekintsre” az adott okot, hogy a „Gyermekeim otthona” s az „voda” egymssal oly mdon „kapcsoldott”, hogy egy kzs(nek ltsz) fal-felleten tbb olyan jelleg veges ajt is volt, mint az „erkly-ajtk” (vagy a lakson belli veg-ajtk), s ezeken t az „voda szemlyzete” (taln nha egyes kis-gyermekekkel is) „tjhetett” a „Gyermekeim” ’otthonba’, s errl a „Gyermekeim” semmit sem tudtak, nem is rzkeltk ezt. Ez az „tjrsi” „lehetsg” a „Gyermekeim” ’otthonnak’ egy olyan „hts’ rszn volt, ami kiss tvolabb volt a „mindennapi letvitel helytl”, jellegben inkbb egy kiss ’homlyosabb’ (kevsb megvilgtott) ’kamra’-jelleg volt.

A „kamra” s „karma” hasonlsga ebben a kpben valsznleg nem vletlen. rzkelhet ma is mg a FLDN az az irnyuls, amely a „mlt” s a „mlt karmi” fel szndkozik irnytani a figyelmet, gy akadlyozva/zavarva annak az rzkelst s Megrtst (TUDATOSTST), hogy a FLD LETE „T” Minsg, s a JELENLTBEN (a Termszetes letvitelben) „NINCSEN” „id”-minsg. A FLD LET-TJN mindaz, amivel nnn vlasztsa szerint (azrt, hogy a maga vlasztotta teremti tjt/Irnyt Megtartsa a FLD brmely Termszetes Ltezje) „foglalkozni lehet vagy kell”, a JELENLTBEN „elrhet” /”VAN”.
„Els rnzsre” [s a „betekintsben rzkelhetek szerint”] az „voda” „lthatan rzkelhet” „minsgben” „hasonl” volt a „Gyermekeim” s „Ifjak” ’otthonhoz’ --- a hasonlsg azonban lehet, hogy nem valsgos, csupn ltszat, hiszen az „voda szemlyzete” (mint kiderlt) „gyakran tjrt” a „Gyermekeim” ’otthonba’, s gy volt arra is lehetsge, hogy „ahhoz hasonlv” formlja a maga „kzelben lv” minsgeit. Ez a fajta ’rejtett/Titkolt tjrs’ s ’talakts’ taln egy olyan ’rejtett’ ’clbl’ eredt, hogy „magukhoz desgessenek” (s ezltal termszetes otthonukbl majd elszakthassanak/elvihessenek) „gyermek-minsgeket”. Taln az „tjrsaik” sorn azt is „figyeltk”, „mit szeretnek klnlegesen/nagyon” / mit tartanak nagyon fontosnak a „Gyermekeim” s az „Ifjak” (illetve milyen „j irnyulsokban” Nylnak meg).
A kpen srga vonal s pontok jellik azt a ’terletet’ vagy minsget, amelyet az „voda szemlyzete” „tjrknt” / tjrsknt leginkbb hasznlt. Az „voda” (kapcsolt) ezen rsze „fnyesnek tnt” [mintha fnyt engedett volna t a „gyermekeim otthonba”], de az is lehet, hogy az ersebb „fny” „azt szolglta, hogy az tjrsaik sorn a szmukra szksges mdon tudjanak tjkozdni a ms otthonban”.
A kpen a piros szakaszok jellik a „trvnyes” „belps s kilps” (rints) „terleteit”. A „srga” terlet „igen messze” van a TRVNYES tjrsoktl.
Az ’veges’ tjr ajtkon az Engedly megadsa utn „tmentem” az „vodba”, mert valami olyat „reztem”, hogy „nem yo” hogy ilyen [a „Gyermekeim” ltal nem is tudott] „tjrsi lehetsg” van a „Gyermekeim” ’otthonnak’ egy kevss ’megvilgtott’ terletn, s kerestem az „voda” „vezetjt” s „szemlyzett”, hogy megbeszljk ennek a furcsa „tjrsi lehetsgnek” a Rendezst / lezrst / lezrsi mdjt. Az „voda” „szemlyzete” (s taln a megjelent vezet) „kedves” volt, „nem reztette” (vagy igyekezett nem reztetni), hogy „neheztelne” az tjrs felfedsre miatt vagy amiatt, hogy azt szeretnm Rendezni --- valamifle „furcsasg” mgis rzkelhetv vlt, ugyanis kiderlt, hogy az „voda szemlyzete” a „Gyermekeim” ’otthonnak’ velk rintkez rszbe „thordott” az ott elhelyezett (vagy eredetileg is ott lv) „ht-szekrnybe” (srga tglalap) klnfle dolgokat s azokat „OTT TARTOTTK FOLYAMATOSAN” (pldul „tortkat”, „amikkel elmondsuk szerint a kzeljvben egyik vagy nhny vodsukat szndkoztak megnnepelni”, s ezen kvl az vodai szemlyzet is nagyon sok sajt ’telt’ ’trolta’ a „Gyermekeim otthonban”. Tulajdonkppen a „htt” („hvsen tartt”!)] az vodai szemlyzet szinte teljes egszben a maga dolgaival tlttte meg. „Gyermekeim” tulajdonkppen nem is tudtak arrl, hogy ’otthonuk’ azon rszben „van” „ht”. rtelem-szeren ez azt is jelentette, hogy „Gyermekeim” tudta nlkl az „voda szemlyzete” folyamatosan/rendszeresen „tjrt” „Gyermekeim otthonba”, „Gyermekeim otthonnak” egy velk rintkez rszt „olyan formban tartottk”, ami a „szmukra volt megfelel”, s ehhez a „szmukra elnys” „tartshoz” „Gyermekeim otthonnak” bizonyos Erit s Minsgeit „hasznltk” s gy „elvettk”.
A „ht” elhelyezst s a „htben” lv dolgokat az „voda szemlyzete” nem fedte fel maga a Vizsglatban, csupn az tVilgtsban vlt felismertt.
A „htben” nagyon sok „torta” / „dessg” / „cukorka” volt, ezek a „szem szmra” „nagyon szpnek” tntek, a „MZ” alatt azonban „nehezen volt rzkelhet a valdi tartalom”.
A FLDN a „mestersges des”-tk sokfle „fggsg” s ebbl ered „egsz”-sg krosods elidzi. A „SZK”-sgben lvk (s Teljessgkben mg csorbultak) gyakran „klnlegesen vonzdnak” egyes „des”-sgekhez, amelyekben valamilyen mdon „emlkezni vlnek” a „Teljessg rzetre”.
Az „voda” szemlyzete LTALNOSSGBAN (a FLDN mkd vodkban ismert mdon) olyan „lelkekkel” foglalkozik, akik Megtartsukat „mg formljk/igaztjk” a Vilgukhoz s a vlasztott Teremti tjukhoz, ezrt az olyan hatsok, amelyek ELTRTHETIK ket [szndkoltan ms vagy elre pontosan nem lthat ms irnyba viszik ket] NEM KVNATOS s egyes esetekben akr NAGYON KLNSKNT is minslhet. Nagyon fontos az, hogy akik a „kicsiny gyermekekkel” foglalkoznak (ket tantjk / gondozzk / nevelik), YOL ISMERJK s YOL LJK annak a Vilgnak a Mintit, amelyben Hatnak/JelenVannak.
[20130310] „…Tapasztalati Tuds a FLDN [s msik Vilgokban is] az, hogy egyes Lt-formk s Ltezk nha „elksztket” „kldenek” olyan Vilgokba / vilgokhoz, „akiken keresztl valami olyat szeretnnek elrni, amire mg nem nylt meg (NINCSEN) TRVNYES Lehetsg/t”. Nagyon sok ZAVAR forrsa volt sok ilyen jelleg [eredjben FLDN kvlrl elindtott] irnyuls/hats a FLD LETBEN, s tbbek kztt ezrt is kelt LETRE a FLDN nhny olyan MEGTARTST MEGERST „bels” jelleg [Klnleges Minsggel is rendelkez] ER, mint pldul a TISZTELET-S-MEGKLNBZTETS, valamint a CL-S-RTELEM ER.
A FLD NNN MEGTART s MEGTARTST MEGERST ERI
jelenleg
FOKOZOTT FIGYELEMMEL IRNYULNAK S HATNAK
A FLD TRVNYES TEREMTSI IRNYNAK MEGTARTSRA S BIZTOSS TTELRE.
E FONTOSSGRA figyelemmel
egy olyan Teremtsi Irny Megnyitsnak „erltetse”, amely jelenleg TRVNYESEN nincsen Megnyitva /Megnyithatv tve a FLD NNN LETBEN,
akr NAGYON KLNSKNT is minslhet
s ennek megfelelen „Nagyon Klnleges Kvetkezmnyeket” is Megnyilvnthat a FLD / FLDANYA MAGA NNN EREJBEN az ilyen mdon FLD-fel-Irnyulk fel…”
Az „voda szemlyzete” valamelyest „gyelt” arra, hogy „tjrsval ne okozzon nagyobb zavart” (lehetsg szerint ne is legyen felismerhet jelenltk s ez a tevkenysgk), azonban rzkelhet volt az, hogy amikor „kinyitottk” az „tjrt”, hogy (lltsuk szerint) a „htbe” „elhelyezzenek” vagy abbl „kivegyenek” minsgeket [mely „htt” „Gyermekeim otthonnak” Eri „tplltk/mkdtettk”], a „nyitott tjrn” „gondozottjaik”/msok is „tlphettek”, klnskppen nem foglalkoztak a „biztonsggal”, egyfajta „knnyelm (nem gondos) bizalommal” viszonyultak a „hatr-srtshez”. Ez a „knnyelmsg” abban is rzkelhetv vlt, hogy amikor felszltottam ket arra, hogy a „htbl” pakoljanak ki mindent ami hozzjuk tartozik s vigyk t magukhoz, „enyhe sajnltatssal” prblkoztak [hogyan tudnk azt maguknl elhelyezni stb] [’hzdoztak’], s amikor elkezdtek kipakolni a „htbl”, lthatv vlt, hogy a „htben” mr ROMLOTT (!) dolgokat is troltak, amelyek FERTZS eredjv is vlhattak volna, ha valamilyen mdon kzvetlen rintkezsbe kerltek volna a „gyermekeim” ’otthonval’.
[20130310] Ha egy Jelenlt a Llek Szndknak Hatrozott kinyilvntst az elzek szerint (vagy brmely ms mdon) „semmibe veszi”,
az a TISZTELET olyan minsg s mrtk HINYA,
amellyel a FLD Termszetes Ltezi jelenleg semmifle TRVNYES rintst nem nyithatnak meg.
gy ha azt rzkeli egy Llek, hogy
egy ltala pontosan nem azonosthat [akr csak BIZONYTALANUL (!) azonosthat] Minsg
a krse / hatrozott krse „ellenre” tovbbra is „kzelben” „marad”,
a Llek az ilyen jelenlt/minsg fel ne irnytsa a figyelmt,
ne kezdjen el „ismerkedni” vele,
ugyanis jelenleg a FLD nem nyit meg TRVNYES Kapcsoldst olyan Jelenlt fel, amely a TISZTELET Minsgt nem li meg.
Ilyenkor a kvetend megnyilvnuls
az azonnali nMag fel Irnyulsban a Megtarts Megerstse
s a TRVNYES LET-ADK MEGERSTSNEK a krse
[a TRVNYES LET-ADK MEGERSTSBE val TUDATOS „Belehelyezkeds”],
illetve
ezen tl az RZS ltal jelzett ms jelleg Megersts
[pldul valamilyen HATROZOTT (hang ltali) Szndk-megnyilvnts].
[Vlemnyem szerint a TRVNYES LET-ADVAL val EGYEZTETST kveten] az „voda” s a „Gyermekeim otthona” kztt az „tjrs lehetsge” teljes egszben megszntetsre kerlt: nem csupn az „ajtk” „eltakarsa” vagy „megerstse” valsult meg (az „voda szemlyzete” leginkbb ezt szerette volna), hanem az „ajtk” teljes eltvoltsa („hatr helyrelltsa s megerstse”), Csupn „magasan” nhny „falvastagsg homlyostott kicsiny veg” „jelzi” a „szomszdsgot”. A „jelzs” taln inkbb a „Gyermekeim” rdekben fontos, hogy „emlkeztesse” ket az „vatossgra” s arra, hogy
a „kellen mg meg-nem-vilgosodott” (ppen formld, ppen Rendezdst megl) let-terleteiken
ma mg a Megtarts MEGERSTSE [s fokozott figyelmessg] Szksges:
valamilyen mdon minden let-terletk tisztn tartsrl / Megtartsrl gondoskodniuk Szksges.
Az ppen formld vagy ppen Rendezdst megl FLDI let-Terleteket
a FLD NNN MAGJAI „fokozott figyelmessggel” TARTJK
s Szksg esetn AZONNAL MEGERSTIK a FLD NNN EREJBEN
s ha az Szksges,
akkor KRISZTUS s a MINDENHAT MEGERST EREJBEN is.
A „Gyermekeim” ’otthonnak’ „htsbb” [„eddig” „tjrs ltal” TRVNYT-Tren „rintett” (hiszen „gyermekeim” beleegyezse nlkli volt az „idegen jelenlt”)] let-terletnek kevsb „megvilgtott” „jellege” egy „ppen feltisztul” vagy ppen Megformldsnak indult [jelenleg vagy hamarosan TUDATOSOD] let-minsge lehetett, amely-„BL” „ERT” igyekezett „engedly s beleegyezs nlkl” (s gy TRVNYES rints Lehetsge nlkl) elvonni az „voda szemlyzete”, s sajt „mintinak” (a sajt szksgleteihez igazodan) oda „behelyezsvel” (szndka lczsval) az adott let-minsget tnylegesen is megzavarta s bizonyos mrtkben [szmra „Felelsget eredmnyezen”] „MEGGYENGTETTE”.
Korbbi lejegyzsben rintettem, hogy a FLD a TISZTELET-hinyos Jelenltek fel „nem irnyul” „Yov-ttel krsre”, ugyanis azon Jelenltekkel, akikben nincs meg a FLDI TISZTELET/ SZERETET, nem nylhat meg a FLD LETBEN TRVNYES Kapcsoltsg/rints.
A „szomszdsg” „vodai jellegben” val „rzkelse” inkbb arra utal, hogy valamilyen „formld j minsgre” igyekeztek „rhangoldni”, hogy majd ahhoz kapcsold let-terleten „segt kezet nyjtsanak” [miutn „megvalst erket vontak t magukhoz” a „Gyermekeim” „teremt-keztl”/kezbl]. Szemlyes megltsom szerint semmikppen sem minslhet a „felkszlsk/Elkszletk” Yogosnak, hiszen TRVNYES ENGEDLY /Beleegyezs nlkl LPTEK BE a „Gyermekeim” ’otthonba’ s rejtett/Titkolt [= TILTOTT] mdon vontak el ERKET azrt, hogy egyes Minsgeiket az „otthonhoz” „hasonlv” formljk” s ezltal [a megtveszts eszkzvel vagy Befolysolssal] „knnyebben juthassanak TRVNYES Kapcsoltsghoz”.
Arra termszetesen VAN TRVNYES Lehetsg, hogy egyes TRS-Vilgok gy knnytsk meg egyms szmra egy ksbbiekben eltervezett Kapcsoldsukat, hogy „egymshoz” (vagy egyikk a msikhoz) bizonyos „Minsgeikben” TRVNYESEN Belpnek, s gy a KAPCSOLDS TRVNYES Elksztseknt elkezdenek egyms „Klnlegessgeiben” TUDATOSODNI. Nem minslhet azonban semmilyen mdon TRVNYES Elksztsnek a msik Vilgba val TRVNYT-Tr „tjrs” s egyes „mintk/erk” „rejtett” „kifrkszse/lopkodsa” a „kzeleds” vagy „kzelsg” LTSZATNAK megformlsa rdekben.
Akinek dolga van vele az rti s rtse ezt.
[20130310] „…A FLD Termszetes Ltezi nMagjukban rendelkeznek azzal a „Lehetsggel” [Kpessg s Er Megnyilvntsnak Lehetsgvel], hogy
TELJES BIZONYOSSGGAL kpess vljanak TUDATOSTANI [rzkelni s Felismerni s Megrteni] azt, hogy egy Irnyuls / Szndk / Megnyilvnuls TRVNYES-e, „megvannak-e-a-TRVNYES-Megnyitsnak-a-Felttelei (1) MAGBAN A FLDBEN s (2) azokban, akik egy helyzetben rintettek.
A FLD NNN MAGJAI
[a FLDDEL val TELJESSGES EGY-Lnyegsgk miatt]
nMagjukban MEGNYILVNULTAN hordozzk a FLD minden (!!!) „EREJT”
[annak TRVNYES „alap-mintjt”]
s gy azokat SZKSGBEN brmikor AZONNAL „elhvhatjk” (Megnyilvnthatjk) nMagjukbl
[termszetesen az „ERK” „Teljessgt” leginkbb azok vlnak kpess „azonnal” „elhvni s megnyilvntani nMagjukbl”, akik mr valamelyest TUDATOSODTAK az ERK Termszetben/Minsgben s nMagukban korbban mr „felptettk” az adott „ERK” bizonyos „mintjt”.
Azonban a FLD NNN MAGJAI
– ha az valamilyen KLNS vagy KLNLEGES ok miatt SZKSGESS vlik –
ma mr a FLD minden (!!!) SZERELEM EREJBEN Azonnal is Megnyilvnulhatnak A FLD NNN EREJBEN].
Akinek dolga van ezzel, az rti ezt…”
Az tVilgt kpben a „Gyermekeim” s az „Ifjak” ilyen megjelentse a FLDI OTTHONBAN a ’Termszetes Csald” „alapjt” jelent „krisztusi frfi” s „krisztusi n” JELENLTE [TRVNYES] „egy-be”-Kapcsolsa „elksztst” vagy folyamatt is megjelenthette. Az egy nagyobb egysgen belli kt megmaradt (s egymshoz egybknt bels kapcsoldssal is rendelkez) „otthon”/egysg taln azrt jelentette meg gy a „frfi” s „ni” minsgeket, mert jelenleg a FLD Egszre kiterjeden folyamatban van a „frfi” s „ni” jellemzk „egymshoz igaztsa” „minden FLDI frfiban s nben”.
rzkeltem azt, hogy amikor a „Gyermekeimnek” indultam szlni, hogy a „hts lakrszkben” milyen „klnssget” vagy furcsasgot talltam, akkor a „folyosrl” „belptem” az „Ifjak” „otthonba”, s rzkeltem azt is, hogy (valsznleg) az „Ifjak” s „Gyermekeim” „otthona” kztt (tulajdonkppen nyitottan vagy megnyithatan!) VAN „ajt” (rendes tjr, kapcsolat), „valamilyen ok miatt” azonban „egyelre” mg a kzvetlen kapcsolds nem teljesedett ki (van-is-s-nincs-is) [taln az ppen meglt vltozsok miatt, amelyben „sajt jellegkben/minsgkben” „pontosodnak/igazodnak” a „Gyermekeim” (frfiak) s „Ifjak” (nk)].

E kt „otthon” kztt a kapcsolat/tjr „termszetes ajt” volt (zld szn ’terlettel’ jellve, lehet, hogy „tbb” is van), nem pedig „erkly-ajt” jelleg kapcsoltsg.
Valsznleg nem vletlen az, hogy a „ht” az „otthon” egy olyan rszn volt „elhelyezve/mkdtetve”, ahol a „Gyermekeim” let-terlete RINTETTE (!) az „Ifjak” [a „nk”] EREJT, s ahol a „ht” [MEGTERHELVE IDEGEN MINSGGEL s Jelenlttel] „mindkt” „otthonbl” tudott „elvenni” s ezltal (rejtve/Titokban) „gyengten hatni”.
Ilyen fontos let-szakaszban a FLD MAGA [a FLDANYA MAGA NNN MAGJAIVAL] „fokozott figyelemmel figyeli s mri” NNN LETE TELJESSGT, hogy minden olyan Hats Biztosan/Biztonsggal Elhrthat legyen, amely a FLD Termszetes Ltezit brmilyen kis mrtkben is akadlyozhatn vagy megzavarn nnn Rendezdseikben s termszetes nptskben.


Egszen ms volt a „mintja” [nem teljesen FLDI kifejezssel: ms volt az „energija”] az „vodba” val „betekintsnek” [amely egy ma mg kevsb rzkelhet FLDI LET-Terletet taln a FLDTL „elvont” „eriben” „mutatott meg”], mint a korbbi rsban rintett „vilgos”, NYLT [TRVNYESEN Megnylt, mindenfle „titkolzstl” / takargatsoktl mentes] Betekintsnek:
20121114 - FLDI MAGOKNAK - NMAGBL - MINDEN-YO, 37-38. oldal
20121121 - A FLD MAGJAINAK - A FLDANYA NELLENRZSE - nAzonossg Megtartsa s t-tarts, 6. oldal
Emltettem, hogy a FLD NNN MAGJAI ma mg a TRS-Vilgoknak csak (a TRS-Vilg ltal TRVNYESEN Megnyitott) egyes (!) Minsgeibe (!) tekinthetnek be (ezekkel „ismerkedhetnek”) --- s a FLD NNN MAGJAINAK ilyen helyzetekben „tartaniuk kell magukat” a „Megnyitott Minsgben” (azon ne terjeszkedjenek „tl”, ne irnyuljanak meg-nem-nyitott Minsgek fel). A Betekintsre Megnyitott Minsgben a FLD NNN MAGJAI „Biztossgban s Biztonsgban” [a FLD NNN MEGTARTSBAN] vannak s maradnak, s a TRS-Vilg is „mindent megtesz annak rdekben, hogy a FLD NNN MAGJAI ne terjeszkedjenek tl (biztosan megmaradjanak) a Megnyitott Minsgben/Erben, s abban a lehet legteljesebben Tudatosodjanak. A Betekintsre Megnyitott Minsgben teht „mindenben” Tudatosodhat a FLD NNN MAGJA, s „feladata” is a lehet leteljesebb mrtk rzkels s Megrts [TUDATOSODS]. Ezen Betekintsekben rzkelhet a TRS-Vilg felli „segtsg, tmogats”, „kszsgessg”, „figyelmessg”, vilgos/rthet/egyrtelm figyelmeztets a nem-kvnatos-irnyulskor.
Az „voda” „megtekintsekor” ez a fajta „kszsges vendg-szeretet” nem volt hatrozottan rzkelhet, s „csak egy nagyon szk svban” „igyekeztek a vendgltk (a bejrat kzelben) tartani”, ami szintn csak azt erstette meg, hogy a „Gyermekeim s Ifjak” ’otthona’ s ezen „voda” jelleg ’otthon’ kztt NINCSEN TRVNYESEN Megnylt EgyttMkds (s gy Betekinthetsg).
Amikor a FLD NNN MAGJAI TRVNYESEN Betekinthetnek egyes TRS-Vilgok bizonyos MINSGEIBE, az azt jelenti, hogy a FLD s az adott TRS-Vilg kztt az „egyszer Kapcsoldottsgon” tl egyfajta [pontosan meghatrozott Irny s Kiterjeds] „Egytthats” is Megnylt, amely minden esetben felttelez valamilyen „klcsnssget” [mg akkor is, ha adottan a TRS-Vilg ppen nem is „tekint be” „kiterjedtebben” a FLD NNN LETBE (illetve a FLD egyes Minsgeibe)].
A TRVNYES BETEKINTSRE megnyitott Vilgi Minsgekben a Betekintsre Fel-Yogostott Lelkek/ltezk a Megnyitott Minsgekben ltalban „szabadon” (br kezdetben mg „vezets” mellett) „rintkezhetnek” az ott elrhet Minsgekkel/Erkkel, „ttekinthetik” azokat, akr „egszen kzelrl”, „rszleteiben” is vizsgldhatnak/megismerhetik.
Az „voda” jelleg „szomszdsg” tVilgtsakor rzkelhetv vlt, hogy a „szomszd” klnfle [a FLD ltal nem Azonostott] „dolgokat/minsgeket” „hozott be” a FLDRE vagy „szndkozott talakts utn kivinni a FLDRL”, „raktr”-knt hasznlt bizonyos „fld-erket” a FLDI Minsgek „beleegyezse nlkl”, s ezen „raktrozott dolgokrl” teljessggel „megllapthatatlan” volt „honnan” s „mirt” rkeztek s „hol kerlnek majd felhasznlsra s mi mdon” [egyltaln nem volt Azonosthat, hogy ezek a „tpll-minsgek” (vagy tpll-minsgnek lczott minsgek) a „szomszdban”, a FLDN (a „Gyermekeim” s „Ifjak” ’otthonban’), vagy pedig valahol mshol lettek volna „felhasznlva”]. Az „voda” jelleg „szomszd” ltal a FLDN „trolt” [TARTOTT!!!] „sajtjaknt megjellt” minsgei azt a LTSZATOT kelthettk, hogy „van” YOGOSSGA nem csak egyszeren „kapcsoldni”, hanem bizonyos Irnyban TRVNYESEN EgyttHatni a FLDDEL --- ennek azonban LTHATAN „ellent” mondott az, hogy amikor a „FLD” Szndkozott BETEKINTENI az „LETBE” hogy ELLENRIZHESSE a Kapcsoltsg vagy EgyttHats [RINTS] Yogossgt s TRVNYESSGT, az „voda szemlyzete” rzkelheten „akadlyozta” a „Betekintst”, tulajdonkppen „nem engedlyezte” a FLDDEL „rintkezsbe” kerlt Minsg megismerst/megrintst [„kzvetlenl” a „bejrat” legkzelben lv szk kis „folyosn” [mint egy „kirakatban”] „igyekezett tartani a jelenltet” nem engedve meg a mlyebb vagy rszletes, Teljes Betekintst az „lltlag” „kzss tett” let-terletre]. Ez a fajta „EGYOLDAL KLCSNSSG” [EGYOLDAL RINTS!] szintn olyan „TISZTELET-Hinyra” utal, amely KIZRJA a FLDDEL val RINTS Megnyitst s Megtartst.
Az ezen tVilgt kp kapcsn ismertetett „fokozott vatossgra” int helyzetek/minsgek rzkelsekor a FLD NNN MAGJAI szmra
„…Ilyenkor a kvetend megnyilvnuls
az azonnali nMag fel Irnyulsban a Megtarts Megerstse
s a TRVNYES LET-ADK MEGERSTSNEK a krse
[a TRVNYES LET-ADK MEGERSTSBE val TUDATOS „Belehelyezkeds”],
illetve
ezen tl az RZS ltal jelzett ms jelleg Megersts
[pldul valamilyen HATROZOTT (hang ltali) Szndk-megnyilvnts ,
pldul a BIZONYTALANUL vagy ZAVAROSAN rzkelt helyzetre „RENDEZS KRSE HA AZ SZKSGES”.
Ugyancsak a TISZTELET Hinyra utal jel a jelen tVilgt kpben az, hogy az ppen ’otthonukban Rendezkedk’ ’otthont’ IDEGENSGGEL [st lthatan ROMLOTT Minsgekkel is] MEGTERHELTE az „vodai szemlyzet” [s ezen „romlott” minsgeket egybknt a „ht”-bl val (Felszltsra elkezdett) kipakols sorn sem „szndkoztak” elszr magukkal elvinni”].
A „htszekrny” kpe (mint az ipari termels ltal ellltott gp) [az ipari termels a FLDN a Termszet s Termszetes letvitel jelents (!) puszttsval jrt!] szintn IDEGENSG jelenltre utal [melynek „megformlshoz s/vagy mkdtetshez” „fld-ert” „tulajdontottak el / vontak el / engedly-nlkl-vteleztek].
Annak is bizonyosan jelentsge van, hogy amikor az tVilgt helyzetben [nyilvnvalan nem vletlenl] „Gyermekeimhez igyekezve” „vletlenl benztem” az „Ifjak” ’otthonba’ [nisg], azt rzkeltem, hogy az egybknt TISZTA ’otthont’ „elektromos gpi porszvval” „takartja” a „leny”. A „(vezetkes) gpi porszv” kpe szemlyes megltsom szerint utalt arra [’rzkelheten megmutatta’], hogy az „Ifjak” ’otthonnak’ ’falra’ ’fellltott’ ’htszekrny’ [mdostott / mdost minsg] milyen kedveztlen irny vltozsokat indthatna el a „sajt er meggyengtse ltal” [milyen „Szksg-helyzetet” „gyrtana”, amire az „voda szemlyzete” „segtsget ajnlhatna” --- s gy „bekeldhetne” akr a Termszetes trsak „kz” is (megakadlyozva azt, hogy a „Gyermekeim” s „Ifjak” TUDATOSODJANAK nnn Teljessgk Erejben/Termszetben)]. A ma mg „rzkenyebb” / „rzkelsben sok szempontbl kifinomultabb” ni minsg ezzel a kppel mutatta meg az tVilgtsban a taln az „voda szemlyzete” ltal elindtott „flditl idegen TECHNIKA” fel val elterelsi irnyt, amely „akadlyozja” lehet a „Gyermekeimben” s „Ifjakban” az nLnyegkhz s maguk vlasztotta Teremtsi tjukhoz tartoz TERMSZETES MEGTARTSI MDOK Felismersnek s elsajttsnak (s akr annak neheztsre is irnyulhat, hogy a frfi-s-n termszetes egysge biztosan s gyorsan helyrelljon) (ma is mg sokfle „TECHNIKA” „igyekszik” a frfiak s nk mestersges tvol-tartsn).
Az „vodai szemlyzet” a „htgp” [HIDEGEN TART] jelenltnek „fontossgt” s yogossgt azzal is igyekezett „igazolni”, hogy a „htben” ltaluk elhelyezett egyes minsgekrl „azt lltottk”, hogy azok a „Gyermekeim” dolgai (ami valsznleg nem is volt teljesen valtlan llts, mert valsznleg „Gyermekeimtl” elvett „fld-erket” tartalmazott). gy a RENDEZS sorn nem csak az a „tartalom” kerlt a „htbl” „eltvoltsra”, amit az „vodai szemlyzet” a „magnak ismert el” a hozz tartoz „romlottsggal” egytt, hanem miutn a „Gyermekeim” a „maradkban s a htben” „nem ismertek a magukra”, a „ht” „teljes rendszere” s „mkdtetsi mdja” is tVilgtsra s semmiv ttelre kerlt a FLD NNN LETBEN.
Szemlyes megltsom szerint a ksbbiekben nem lehetetlen a TRVNYES Kapcsolds az „vodai jelleg” ’otthonnal’, a TRVNYES Kapcsolds azonban csakis a TISZTELET Elve szerint lehetsges, s csakis akkor, amikor ezt az AZONOS TEREMTSI IRNY SZERINTI TRVNYES HALADS Megnyitja / lehetv teszi.
Az rs folytatdik a II. rszben. A II. rsz elrhet ITT.
|