20130430 - Megtarthatsg - s nhny Klnssg - MAGOK Feltisztulsa a maguk Klnlegessgeitl (I. rsz)
2013.04.29. 11:26
2013. prilis 27(-tl kezdden) [Korbbi lejegyzs-rszletek barna alap-sznnel jellve]
I.
’MEGTARTHATSG’
Amikor a FLDN ’megtapasztalsra megnylik’ egy [j] ’t / szakasz’ [a HARMONIA / ’terv’ >>> TRVNNY lesz], mindazon Termszetes FLDI Ltezk ’bekapcsoldhatnak’ / ’kapcsoldhatnak’ hozz [’megrinthetik’], akik ’termszetes let-alapjukban’ hordozzk annak a ’Teremtsi Irnynak’ a ’mintjt’, amelyben az adott ’t /t-szakasz’ ’VAN’ [’halad’].
A FLDN az ’utaknak’ / ’t-szakaszoknak’ VAN egy olyan sajtossga [egyes msik Vilgokhoz kpest meglv KLNLEGESSGE] [br termszetesen ez a msik Vilgokban ’klnlegessgnek’ szmt FLDI megnyilvnuls a FLD NNN LETBEN / Termszetes LET-TJN nem minsl Klnlegessgnek!], hogy az ’utak’ / ’t-szakaszok’ bizonyos „Mrtk” szerint „nylnak meg” / „haladnak” / „tartamuk van”.
Ez nem jelenti azt, hogy egy ’tban / t-szakaszban’ Megnylt majd ’felplt’ "minta", Minsg vagy Er a FLDN csakis „azon tartam folyamn / mrtkben” ismerhet meg / TUDATOSTHAT: a FLD LETT meghatroz „T” Minsge szerint az adott thoz tartoz Minsg s Er „brmikor” „megrinthet / Megismerhet”, azonban az T vagy ER / MINSG ’felplst is magba foglal Teljessge’ csak egy bizonyos ’tartamban’ / ’Mrtk szerint’ ’lhet meg’ / lhet t / ismerhet meg a FLD NNN LETBEN s NNN Termszetes Ltezi ltal.
Az elz lejegyzs ’rintetlen res trsgnek’ kpt hasznlva: egy bizonyos Teremtsi mdra „Megnyitott” „trsg” / „t” / „utak tallkozsa” csak egy bizonyos ’tartam’ szerint „pthet be” / „pthet fel” „egszen a kezdetektl”. A kezdetben ’res’-nek ltsz ’trsg’ az ’ptsbe’ bekapcsoldott Lelkek s ms ltezk „egyttes teremtsei” / „megnyilvnulsai” (bizonyos szempontbl ’kiradsai’) kvetkeztben „megtelik a Lelkekbl/ltezkbl yo-val s szppel”, „betltdik” egy bizonyos „mrtk szerint” vagy „tartam sorn”.
A „felpts” „folyamata” egy „ton / t-szakaszban” vagy „trsgben” egy bizonyos „ponton” „elkezddik” majd a „teltdst” kveten nagyjbl befejezdik.
A „felptst” (mint a kiTeljests egyik szakaszt) kveten a Megnylt Teremts / Teremtsi md a „megtarts” „szakaszba” kerl, s ennek sorn ltalban azok, akik magban a felpts folyamatban is rszt vettek (s akik „ksbb” kerltek valamilyen TRVNYES mdon rintsbe ezen ttal / t-szakasszal / ervel / minsggel) (ltalban mr) „tovbbi nagyobb kls ptkezsek nlkl” „meglik” / yosgban s szpsgeiben megismerik / TUDATOSTJK, ’tovbb’ ’Teljestik’ az adott Utat / Szakaszt / Minsget stb.
A FLD NNN LETBEN ’jellemzen’ a [kiTeljests ’msodik’, azaz] ’megtarts’ ’szakaszt’ valamilyen ’visszahzds’ / ’nmagba-visszahzds’ [ltalban az ’rtkels’ / ’kristlyosts’] ’szakasza’ kveti / kszti el a lezrsra: az adott tban / t-szakaszon jelenvolt Lelkek s ltezk egyttesen s kln-kln-egynileg is ’rtkelik’ a ’felptett-s-megtartott' (n)Erket s Minsgeket, majd pedig ’egyttesen’ s ’kln-kln-egynileg’ is ’dntst’ hoznak az adott Teremtsi md LEZRSRL, majd pedig a LEZRST kvet jabb Teremtsi Irny Megnyitsrl [az j Teremtsi Irny fbb jellemzit ltalban a ’kristlyosts’ sorn hatrozzk meg egyttesen s kln-kln-egynileg is]. Ez tulajdonkppen azt jelenti, hogy a Lelkek s ms ltezk egyttesen s kln-kln-egynileg is dntst hoznak nnn letkben arrl, hogy az addig felptett s megtartott Teremtseik kzl mit s mennyiben tartanak meg / mit s milyen irnyban kvnnak tovbb-pteni [j Teremtsi Irnyknt s tknt Megnyitni (felpteni majd megtartani)], illetve vannak-e olyan Minsgek vagy Erk / Teremtsi mdok, amelyeket valamilyen mdon (egyfajta ’vglegessggel’) ’lezrnak’. A ’vglegessg’ jellegvel val ’lezrs’ egyes minsgek „semmiv ttelben” is megnyilvnulhat a FLD NNN LETBEN s Termszetes LET-TJN [a legtbb esetben ez azt jelenti, hogy a „meg-nem-tartott / meg-nem-tarthatv-tlt” minsgek s erk stb MEGNYILVNULT valjukban semmiv lesznek / elenysznek --- tulajdonkppen a FLDANYA ezekbl NMAGHOZ visszavonja a „megtartst” s NNN ERIBEN „lebontja” / elbontja, s ezltal (!) ezen FLDANYHOZ-NMAGHOZ visszavont (meg-nem-tartott) FLD-ERK „alapjv” / „anyagv” lesznek bizonyos Feltiszttsok / tIgaztsok utn a „Harmniv” [TRVNYES ’tovbb-ptsi Irnny’] Jellt s megfelelen Megtartott (’elksztett’) Utaknak / t-szakaszoknak stb].
Egy „t” vagy „t-szakasz” a maga ’mrtke’ szerinti ’lezrst’ kveten nem vlik „semmiv” teljes egszben [habr a FLD NNN LETBEN a Lelkek-s-ltezk-s-a-Fldanya TRVNYES dntst kveten akr egy t/szakasz teljes semmiv vlsa sem lehetetlen], a TRVNYES Lezrsokat kveten a TRVNYESEN MEGTARTOTT Minsgeit s Erit az adott tnak/szakasznak a „ksbbiekben” is Megrinthetik / TUDATOSTHATJK a FLD Termszetes Ltezi. A „ksbbiekben” azonban ltalban ’csak’ az adott t/szakasz TRVNYESEN MEGTARTOTT ’rsze’ [’felptett-s-megtartott-teljessge’] rinthet s ismerhet meg.
Ez azt jelenti, hogy egy „utat/szakaszt” a „kiTeljestse” (s TRVNYES Lezrsa) „utn” Megrintk ltalban kzvetlenl mr nem TUDATOSTHATJK / nem ismerhetik meg az adott thoz/szakaszhoz korbban tartozott de (az tls/rtkels/lezrs sorn) „meg-nem-tartott” lett erket/minsgeket/jellemzket --- viszont az adott t/szakasz MEGTARTOTT rszben [a maguk Teremtsi Irnya szerint] „ksbb” is „teljessgesen” TUDATOSODHATNAK a FLD Termszetes Ltezi.
„Klnlegessg”: kivteles helyzetekben a FLD-MAGA / a FLDANYA-MAGA egyes NNN MAG-Ltezit (ltalban csakis a FLD NNN MAG-Ltezit) arra is Jellheti, hogy „fontos okbl” a „megtartottnl” „kiterjedtebb” TUDATOSTSBAN is segtsgre lehessen a FLD Termszetes Ltezinek.
Magtl rtetden azon Termszetes FLDI Ltezk, akik ’rsztvevi’ / ’egyttmkdi’ voltak egy t / t-szakasz „felptsnek” (majd ’megtartsnak’), „nmag(j)ukban” az t / szakasz sorn felptett majd megtartott (n)Ert / Minsget / "mintt" ’tartjk’ / ’hordozzk’ / lik --- gy ha az szmukra Szksges, brmikor Megnyilvnult-Valjukban is lv tehetik.
Egy adott t felptsben-s-megtartsban tnylegesen rszt-nem-vett olyan Llek szmra, aki „ksbb” TUDATOSODNI szndkozna a ’korbban (felplt majd) lezrult t/szakasz’ egyes Eriben/Minsgeiben, ltalban a megfelel TUDATOSTSOKHOZ (a megfelel rintseken t) azon Termszetes FLDI Ltezk tudnak tmogatst vagy segtsget nyjtani, akik az t / szakasz Felptsben-s-Megtartsban is jelen voltak.
Megrtst segt kp: az t / t-szakasz megjelenthet egy ’res trsg’ kpvel. A ’trsgbe’ egy meghatrozott ’ponton’ ’bejrat nylik’, s ezen keresztl mindazok ’belphetnek’ ebbe a ’trsgbe’, akik megismerni szeretnk az ott nyl lehetsgeket s valamilyen mdon be kvnnak kapcsoldni az ott megnyl ptsbe. A ’trsg’ (attl is fggen, hogy kik s mikor kerlnek vele rintsbe) klnfle ’kisebb egysgekre’ tagozdik, s a ’trsgben jelenlvk’ ’egyms kztt’ valamilyen mdon ’felosztjk’ az ’egysgeket’: mindenki ’tall’ / ’kap’ egy „egysgnyi rszt” s ott (bizonyos kzsen meghatrozott elvek / formk / alap-mintk stb szerint) elkezd pteni egy ’minsget’ / ’otthont’ stb nmaga szmra (kibontakoztatja magbl a teremtseit).
A ’trsgben’ az „pts” „szakasza” nagyjbl befejezdik akkor, amikor az utols mg „szabad” „egysgen” is felpl az a minsg, amit a ’kzssg’ (s a benne jelenlvk) „oda szntak”. „Kisebb” „ptsek/igaztsok” termszetesen ezt kveten is lesznek/vannak, de ltalban az adott ’trsgre’ meghatrozott ’alapok’ /’alap-rend’ mr nem vltoznak meg. A ’lerakott alapoknak’ megfelelen a ’jelenlvk’ folyamatosan „nmagukhoz igaztjk” a felplteket. Ilyenkor is vannak olyanok, akik (egyni dntskbl ereden) „lezrjk” e trsgben-jelenltket (’elkltznek’, ’lezrnak s kilpnek’), ilyenkor „helykre” msok „belphetnek”. A felptett-s-megtartott minsgben folyamatosak a vltozsok --- mindaddig, amg az itt lvk ’tbbsge’ / ’jelents rsze’ TARTJA ezt az egytt-lsi mdot. ltalban (itt a FLDN) azonban van egy „Mrtk”, ami szerint ’meghatrozott’, hogy egy ilyen „felplt-s-megtartott-egysg” „meddig” „tarthat meg”. A „Megtarthatsg Mrtke” (1) kzvetlenl ltalban attl fgg, hogy azok a Lelkek s ltezk, akik egy „j teremts” szmra „megteremtettk / megformltk majd TRVNYESEN megnyitottk” a „trsget”, pontosan „mit” hatroztak meg TUDATOSTANI / Megismerni / Megteremteni, vagyis „mit alapoztak meg”. Amikor mindaz, aminek ’alapjait’ a Lelkek/ltezk ’leraktk’ „Megnyilvnultt lett” / Felplt / TUDATOSTOTT lett, „elkezddik az t / szakasz lezrsa” [rtkelse, kristlyostsa stb]. (2) Ezen tl azonban a FLD NNN LETBEN van egy olyan KLNLEGESSG is, ami egy bizonyos TRVNYES keretknt [az adott FLDI LET-T-SZAKASZ folyamn megvltoztathatatlanul!] meghatrozza egy-egy t / szakasz „terjedelmnek” / „kiterjedhetsgnek” „legnagyobb Mrtkt / Kerett”, vagyis a FLD egyes LET-T-SZAKASZAIN [ltalban a korbbi LET-T-SZAKASZOK folyamn TRVNNY lett szerint] van egy olyan TRVNYES Mrtk / ’tartam’ / Keret, amely a Megnyitott Teremtsek ltal „nem lphet tl”.
Kpknt gy is elkpzelhet ez, hogy amikor a FLD NNN LETBEN Megnylik egy j LET-T-SZAKASZ, az LET-T-SZAKASZ „maga teljessge” bizonyos „egysgekre” „tagozdik”, s az egyes „egysgek” (mint egy-egy szoba / ’szakasz’) meghatrozott keretek kztt rendelkeznek „nyitott ajtkkal” [megtartssal, megtarthatsggal]. Amg az „ajtk nyitva vannak”, addig az adott egysgben „szabad a jrs” / pts / megismers / kiTeljests --- az ajtk azonban egy pontosan meghatrozott mrtk szerint vannak csak nyitva. Az ajtk „bezrdsakor” mindazok, akik az adott „egysgben” rsztvevi voltak a teremtseknek, az „addigi” teremtseik / megnyilvnulsaik tekintetben „tlsi” helyzetbe kerlnek, s valamilyen „rendezsi” folyamat sorn dntenek arrl, hogy a megnyilvnultt lett Teremtseik kzl mit s mirt „tartanak meg” (visznek tovbb), illetve mik azok, amiket nem tartanak meg. [Az „elengedett” s a „megtartott” Minsgeit s Erit minden Llek s ltez „TRVNYESEN elRendezi” nMagban s nmaga-ltal.]
Egy „ppen folyamatban lv” „pt” (vagy Megtart) [kiTeljest] Teremt folyamat sorn nem lehetetlen az, hogy egy Llek/ltez egy-egy Minsgben/Erben val TUDATOSODS rdekben „visszatekintsen / visszanyljon” egyes mr „lezrt(-s-megtartott) t / szakasz egyes rszeihez”. Az ilyen rintsek ltalban olyan FLDI MAG-Ltezk ’segtsgvel’ / egyttmkdsvel lehetsgesek, akik nMagukban valamilyen Megtartott-s-l formban lik a megismerni kvnt Ert / Minsget (’korbban’ rszt vettek annak felptsben).
Ha egy Llek maga ’korbban’ teremt rsztvevje volt egy ’t / szakasz’ „felptsnek”(-s-megtartsnak)(s termszetesen Megtlsnek s TRVNYES Lezrsnak), az nMag(j)ban hordozza minden ’korbban’ felptett-s-megtartott Erejt s Minsgt is, gy termszetesen ms kzvettse / egyttmkdse nlkl is kpes minden korbban felptett-s-megtartott Minsgre s Erejre ’visszatekinteni’ s abban TUDATOSODNI (azaz nMagban lv tenni --- amennyiben nincs valamilyen klnleges akadlya ennek az ppen vitt Teremtsi Irnybl ereden).
20120818 - Tpller s Tisztts - sszefoglal a Megtartshoz:
20120810 - MAGOKNAK - SZP ER s Mindensg-ER VI.:
„…a FLD „TON” Halad, UTAT PT s jr be,
s gy mindaz [’MINDEN’], amit a FLD mint LET-UTAT bejrt,
az „elrhet s L ER s TUDS”,
brki („Yogossgban” lv) szmra brmikor elrhet s megismerhet megtapasztals.
Olyan ez, mint amikor egy kis papr-darabkra rajzoltok valamit,
s amikor a papr-darabka mr megtelt a rajzokkal, akkor leteszitek,
mell tesztek egy msik lapot s arra folytatjtok a rajzolst s gy tovbb ---
s minden papr-darabkt szpen sorban egyms mell tesztek.
Ha egy rgebben rajzolt rszletrl „elfeledkeztek” vagy azt valami miatt pontosabban szemgyre akarjtok venni hogy azt egy rszletesebb/nagyobb rajzon is elkszthesstek,
brmikor visszanzhettek a korbbi rajzok meghatrozott kpre/rszre,
brmikor felidzhetitek, hogy hogyan, milyen mozdulattal rajzolttok meg a vonalat, milyen szneket hasznltatok, hogyan kszltek el azok a sznek, milyen rzs volt megrajzolni a vonalakat, milyen gondolatok futottak t akkor ppen a szveteken/elmteken stb,
vagyis
a „TELJES [=’MINDEN’] KORBBI MEGTAPASZTALS
L TUDSKNT S ERKNT ELRHET MINDAZOK SZMRA,
AKIK TRVNYES „Yogossgban” VANNAK JELEN A FLDN.
A „mr megtapasztalt” nem „elrhetetlen mlt”,
hanem tnylegesen jelenlv L s ELRHET, MEGISMERHET TUDS s ER,
s a Fldanya minden TRVNYESEN hozzkapcsold Lleknek/Gyermeknek
„n-MAGA Lnybl” „tadja” egy SZABAD KAPCSOLDS keretben
azokat az „let-Alapokat” s „Erket”,
amikkel a „Yogossgban” jelenlv Llek
„elolvasni”, „megismerni”, „megtanulni” tudja
ezt a MR LETT / TT LETT FLDI LETET.
Mikzben a Llek/ltez „tanul, tapasztal” a FLDN
(a Fldanya ltal tadott let-Alapja ’kzvettsvel’, azzal „Egyben”),
szabadon eldntheti,
hogy a megismert minsgek kzl mit kvn tnylegesen is bepteni a Maga Lnybe/Szvbe,
s mit nem kvn a Szabad Megtapasztalsa ltal megtanulni s/vagy tovbbvinni.
Ezen szabad vlaszts a Lelkeket s ltezket
(1) nem csak a teljes FLDI Jelenltk sorn illeti meg,
hanem (2) amikor a FLDRL val vgleges Kilpst lik meg a Rendes (vagy Klnleges) LET-Lezrsaik sorn is…”
„Emltettem az elz rsban, hogy egyfajta „gyakorlatban is yol hasznosthat irnyuls” az, ami az elz b egy hnap rsaiban „megalapozsra/kibontsra” kerlt, ugyanis minden „TERMSZETES SSZEFGGS” azrt vlik felismerhetv s megrthetv, hogy
- az egyfell tudatosan hasznlt/mkdtetett rszv vljon a mindennapi egyni s szakrlis let-vitelnek,
- msfell pedig hogy ezek tudatos meglse ltal rmteljes s Boldog, testi-s-lelki-s-szellemi [vagyis ’teljessges’] gazdagods s gyarapods jelenhessen meg mind a vilg [= megtesteslten l ltez/Llek], mind pedig a klnbz Csaldi Kzssgek s a Vilg MAGA [= a FLD-MAGA] LETBEN.
A Fldanya-MAGA „nagy”, Klnlegesen Nagy hangslyt helyez jelenleg arra, hogy
a FLD MAGA LETE LET-ALAPJNAK (s gy a Lelkek/ltezk let-Alapjnak) legfontosabb jellemzi
ismt tudottak/ismertek legyenek
a FLDN l Lelkek s ms TRVNYES „Yogossgban” jelenlv ltezk ltal,
mert ez a tuds/ismeret
„Biztos alapot” nyjt az „Egszsges Kapcsoldsok” kialaktshoz,
melyek pedig alapjai az Egszsgesen s YOL [vagyis pten-s-Szpten-Gyaraptan (=„BOLDOGAN”) hat s] mkd Egyttmkdseknek,
s ezltal magnak a „Boldog(sgos) letnek/LETNEK” [mely a FLD „Termszetes letvitele”]…”
20120706 - MAGOKNAK - Kristly(osan)-tisztn:
„…FLDI Utazs(ok)
„Egyms melletti” (prhuzamosan halad) kpek:
Egy ’hlgy’ [valjban egy Llek] egy ltala megtervezett tvonalat (krutat) jr be a Fldn. Az ton (lovas)kocsival, illetve ha olyan a ’terep-viszony’, ’szn-szer’ jrmvel halad [’Sze-Ke-Re’]. Az t egy-egy szakaszn nha ’vezet’ vagy segt (~trs) is ksri. Az tvonalt (egyfajta krutazst) nagyvonalakban megtervezte az utaz, s a maga ’temben’ (’knyszer-mentesen’, knyelmesen) halad vgig rajta.

Vannak olyan utazk, akik egy „nagyobb sznon vagy szekren” (nem autval, nem busszal, nem „gp”-jrmvel!) tbben egytt utaznak (’csaldknt’), s olyan is van, amikor tbb „szekr vagy szn” egytt tesz meg egy tszakaszt. Az utazkban itt is vidmsgot rzkeltem. Van olyan, amikor a szekerek/sznok tszguldanak egyes rszeken, mshol „ktelezen” [= ’betervezetten’] vagy „szabadon vlasztva” lelasstanak, megllhatnak, megllnak.

Ez kpben gy jelentdtt meg, hogy tbb (hrom) szekr vagy szn egyms utn (egytt haladva) szguldott el ’mellettem’, mindegyik sznban tbb ember (Llek) volt. Az ell halad szekr/szn elment, a kzpen halad ’sznt/szekeret hz egyik l’ kivlt a fogathz lovak kzl, s gy ez a szekr vagy szn lelassult majd megllt, gy az e ’mgtt’ halad szekr/szn is lassult majd megllt. Az ’utasok’ ’leszlltak’ a szekrrl/sznrl, egy kiss sztszrdva ’sztnztek’ a terleten ahol meglltak. [Taln ez egy ’felajnls’ is volt a szmukra, hogy ott ’letelepedhetnek’.]
Amg lltak a szekerek/sznok, azt szleltem, hogy ’farkasok’ vagy ’kutyk’ szaladtak a sznok/szekerek/utasok fel. Az ’ismeretlen’ (a farkas-szer kutyk) irnt volt az utazkban egyfajta bizalmatlansg – de hatrozottan rezhet volt, hogy a farkasokban vagy kutykban nem volt bnt szndk. Inkbb „kvncsiak” voltak az rkezettekre, jtkos-kedvek voltak s nem voltak nagyon tolakodak. Az utazk kzl nhnyan bizalmatlanul elhzdtak a farkasoktl/kutyktl, msok (akik mr ismertk ket) a kzelkbe engedtk ket. Nem volt ’ktelez’ ’kapcsoldni’ ezekhez a lnyekhez… Akik mr ismertk a ’farkasokat’, ’tanccsal’ lttk el a bizalmatlan titrsaikat, hogy hogyan tarthatjk tvol maguktl a ’farkasokat’…
Ha egy-egy helyzetben (kapcsoldsi lehetsgben) valaki szabadon kapcsoldst alakt ki msokkal, akkor a „megismers s megtapasztals s egyttmkds” miatt „sznesebb” vlik minden rintett, ’gazdagodik’ a ’msikbl (s magbl) megismert sznnel’.
A „nagyrszt egyedl utaz hlgy” kifejezetten „kr-utazst” tett a Fldn: ’egy tmt krbejrt’, majd visszatrt a maga kiindulsi pontjhoz.
A csoportosan utazk esetben azt reztem, hogy k egy kijellt utat tettek meg, s ’valamilyen irnyban haladtak’, az utazsuk (adott) cl-llomsa teht nem a kiindulsi pontjuk volt. Nha taln arra is addott md, hogy amikor egy-egy ’llomson’ ’tbb szekr/szn’ (’csald’) megllt, a tovbbinduls eltt egyes utasok tszlljanak a msik ’szekrbe/sznba’ / csaldba.
Az „utazsok” sorn
(1) magukban az utazkban s
(2) magban a „Vilgban” ahol utaztak
„j sznek” jelentek meg,
„t s utasa is gazdagodott/sznesedett”, „szebb lett”. Voltak „sznek”, amik magban az „utazban” jelentek meg --- s voltak „sznek”, amiket az utaz „adott t magbl” a „Vilgnak” amelyben haladt --- s ez utbbi sznek majd a „Vilg Gyermekeiben” [bizonyos ’utdokban’] is megjelen(het)nek a ’ksbbiekben’.
A „szneseds” (’gazdagods’)
a Szeretet-teljes kapcsoldsok kvetkeztben jelent/jelentdtt meg…”
[’fnyessg’ = megnyilvnult/megnyilvnulhat YO; ’szpsg’ = megnyilvnult szeretet]
II.
Klnssgek s Klnlegessgek Megtarthatsga
Fontos TUDATOSTANIA azt a FLD Termszetes Ltezinek, hogy a FLD NNN LETNEK egyes „korbbi” „tjain / szakaszaiban” Felptett Erk s Minsgek kzl ’csak’ azok ’rinthetek’ [TUDATOSTHATAK, ismerhetek meg], amelyek a FLD NNN LETRE jellemz TRVNYES LEZRSI folyamatok sorn TRVNYESEN (!) MEGTARTOTT lettek.
Ezt korbbi lejegyzsekben is tbbszr hangslyoztam: a FLDN csak azon Teremtsek lehetnek Megtarthatv, amelyek illeszkednek abba a Teremtsi Irnyba s Mdba/tba (’alapba’), amely a FLD-MAGA ltal ’legutbb’ (s Eredenden!!!) TRVNYESEN Megnyitsra kerlt. Ebbl kvetkezik az, hogy
(1) a „KLNS” jelleg megnyilvnulsok a FLD NNN LETBEN jellemzen NEM TARTHATAK MEG,
(2) a megnyilvnultt lett „KLNLEGESSGEKRL” pedig MAGA-A-FLD mindig NMAGA tl [mghozz kzvetlenl / haladktalanul akkor / azutn, amikor a Klnleges Megnyilvnulsokra okot ad Szksg-helyzetek Biztossggal Elhrultak].
Mivel jelenleg a FLD NNN LETBEN nincs TRVNYES ’alapja’ pldul az ’alakvlti’ megnyilvnulsoknak s az ’id’ minsgnek, gy minden ezekhez kapcsoldott Klns s Klnleges jelleg megnyilvnuls a FLD NNN LETBEN semmiv-lett/lesz. Ugyancsak semmiv-lettek/lesznek a FLD NNN LETBEN a TRVNYT-Tr „egyoldal megrintsek”-bl eredt megnyilvnulsok (tbbsgben ide tartoznak az „res jelleg let-formk megnyilvnulsai”, valamint az „erszak/knyszer” formjban „mutatkozottak”).
Az utbbi hnapok lejegyzsben tbbszr rintettem a FLD-MAGA „tlst” egyes Klnlegessgeirl ( pldul a „vrakozs” minsgnek semmiv ttelrl, vagy azon „megtarts-megerstsi” md semmiv ttelrl, amikor a klns mdon eltvolodk „nmagukbl” „tadtak” „egymsnak” egyes „nrszeket”; a „hrtsok” Rendezsrl; egyes „let-alap-torzulsok” klnleges elengedsrl s kiigaztsrl; az „Emlk” s „Yozansg” „nmagba visszahzdsrl”; a SZERETET Erejnek „felerstett segtsgnyjtsi irnyulsa” nmagba visszahzdsrl stb).
Mra mr
a FLD NNN MAG-Ltezinek legtbbje
nMagjbl s Megnyilvnult-Valjbl is „kitiszttotta azon Minsgeit (’klnlegessgeit’)”,
amelyeket mg az elz FLDI LET-T-SZAKASZBAN felvllalt FONTOSSGI Teremtsi Irnyaik Lezrsa sorn „elengedtek”.
Ez azt is jelenti, hogy
a FLD NNN MAG-Ltezinek legtbbje MR (!) az jonnan Megnyitott let-t-Szakaszba Beigazodott (s kilpett vagy ppen-kilp az nellenrzs Szakaszbl)
s az jonnan Megnylt FLDI Teremtsi Irny szerint pl / Teremt, immr TUDATOSODIK s Halad.
A FLD NNN MAG-Ltezi legtbbjnek nMagjt / Szvt s Megnyilvnult Lnyt immr „nem terhelik” olyan „mlt-beli” „torzulsok” s/vagy egyb ms Klnssgek/Klnlegessgek, amelyek „megnehezti” lehetnnek a „most” Megnylt Teremtsi Irny szerinti TUDATOSODSOKNAK.
OmMTR~KJ
20120808 - MAGOKNAK - SZP ER V.:
„…Emltettem az elz rsokban, hogy pldul a legtbb MAG-Ltez most lpett ki a korbbi „FONTOSSG” irnyban vitt let-feladatbl, s ennek sorn pldul dnteni kellett arrl, hogy a FONTOSSG eltt vitt let-Minsgbe kvn-e visszaigazodni a Llek, vagy pedig a FONTOSSG irnyban vitt let-Minsget vlasztja-e a tovbbi let-t-Irnynak.
Egy ilyen jelleg [’mlysg’] dnts sorn nha tnylegesen is sor kerl arra,
hogy egy MAG-Llek (szinte) „teljesen tformlja” a Maga „anyagi” lett,
s ez nem csak azzal jrhat,
hogy ezentl msok lesznek az „anyagi (’megnyilvnul’) teremtsei” (a felvllalt j Irnynak/Minsgnek megfelelen halad tovbb),
hanem akr a Llek teljes anyagi megtesteslt lnye is „tformldik” egy viszonylag „gyorsabb” folyamat sorn ahhoz hasonlan, mint amikor az „anyamhben” formldik meg a magzat anyagi teste.
Ma mg viszonylag keveseket rinthet ilyen nagyon kiterjedt „ntRendezs”,
de az EGY Minsgt megl MAG-Ltezk esetben egy ilyen „teljes talakuls” ma mr egyltaln nem lehetetlen …”
Az rs folytatdik a II. rszben. A II. rsz elrhet ITT.
|