20140224 - MAGOKNAK s rintetteknek - MEGERSTSEK
2014.02.24. 09:51
2014. februr 22(-tl kezdden)
I.
TEREMTETT LTEZSNKBEN [s gy a VILGUNKBAN is] immr ELV az, hogy a KLNLEGESSGEKBEN val Megnyilvnuls „szigoran mrtk szerinti”.
Korbbi lejegyzsekben is tbbszr rintettem ezt a ’MINDENHATNK’ [s gy VILGUNK] ’nlnyegbl’ kzvetlenl ered MEGHATROZT, amelynek Megtartsra a FLDANYNAK-MAGNAK s a FLD NNN MAGJAINAK [valamint a FLDN a SZAKRLIS let-tban Megnyilvnulknak] ’Nagyon Klnleges Figyelmessggel’ Szksges irnyulniuk.
A FLD-MAGA egy olyan Vilg, amely a VILGI MEGHATROZI ’mellett’ [azokkal EGYknt] kzvetlenl a „YO” TEREMTSI IRNYBL ered MEGHATROZKKAL is rendelkezik, s gy a FLDNEK-mint-Vilgnak ’ERI’-ben val [s minden ms egyb] MEGNYILVNULSA sorn Pontosan TARTANI Szksges VILGI s „YO”-sgbl ered MEGHATROZIT is.
Az IGYEKEZET KLNLEGES EREJE kapcsn is rintettem, hogy a FLD-MAGA szmra az ’nlnyegben-s-nvaljban-EGY’ ’Vilgisga-sYOsga’ sok msik Vilghoz kpest eddig sok ’tbblet-nehzsge’ ’eredje’ volt / VAN, m a FLD a VILGI TeremtTrsaihoz hasonlan az elz TEREMTSI SZAKASZBAN MEGNYITOTT VILGI „n-ptseit” ’maradktalanul teljestette’. Ez rtelme szerint azt is jelenti, hogy a FLDBEN-MAGBAN immr tbb olyan KLNLEGES [s IGEN Klnleges s NAGYON Klnleges] N-ER is MEGNYILVNULTT vlt, amelyek a FLD-MAGA szmra ezeknek a [TRVNYES MEGHATROZIBL ered] ’tbblet-feladatait’ is teljesthetv tettk.
Mivel a FLD-MAGA
sok VILGI TeremtTRSHOZ kpest [nnn „YO”-sgbl is ereden]
egyes ERIBEN olyan NAGYON Klnleges jellegekkel is rendelkezik amelyek a VILG „egyb rszeiben” ma mg ’szokatlanok / kevsb ismertek / kevsb Tudatostottak,
a FLDNEK-MAGNAK
NAGYON KLNLEGES FIGYELEMMEL Szksges lennie
a KLNLEGES MEGNYILVNULSAI „szigoran mrtk szerinti TARTSBAN s MEGNYILVNTSBAN” is.
’Tapasztalati Tuds’ a VILGBAN / a FLDN is az, hogy sok ’klns Megmutatkozs’ kzvetlenl vagy kzvetve a KLNLEGESSGEK ’nem-megfelel-megnyilvntsbl’ ered. ’Megmutatkozss vlhat(ott) egy KLNLEGES Erben-val-Megnyilvnuls akr gy, hogy (1) ’nem kerlt befejezsre’, (2) akr pedig gy, hogy ’mrtken tl’ is ’tpllt / megerstett’ [olyankor is hatott, amikor az mr valsgosan is meggyengtette azt amit ppen megersteni irnyult].
Mivel a FLD-MAGA az elz [mr TRVNYESEN LEZRULT] LET-T-SZAKASZBAN s azta is tbb KLNLEGES [kzttk NAGYON Klnleges] ERBEN s/vagy MINSGBEN is MEGNYILVNULT,
a FLDANYNAK-MAGNAK s a FLD NNN MAGJAINAK [valamint a SZAKRLIS FLDI let-tban Jelenlvknek]
’nnn lnykben’
tbb olyan Klnleges n-Ereje is VAN,
amelyek kifejezetten s kzvetlenl
a KLNLEGESSGEKBEN val Pontos TUDATOSODSBAN
s a KLNLEGESSGEK szigoran mrtk szerinti MEGNYILVNTSBAN Hatnak [’vezetnek’, akr Megerstenek].
A FLDN a legtbb KLNLEGES n-Erben val [pls s] Megnyilvnuls jellemzen [vagy inkbb ’kiterjedtebben / teljesebben’] a SZAKRLIS let-tban Megnyilvnulkra jellemz, a SZAKRLIS let-t ’alapja’ pedig a FLDN a TISZTELET-s-ALZAT-s-KEGYELEM Erejnek [ezekben az NZETLENSG s SZABAD-LDOZAT] Biztos Megtartsa. Ebbl is ereden ezekben az „ERKBEN” ’kzvetlenl’ is VAN olyan ’minsg’, amely Pontos Eligaztst adhat a KLNLEGESSGEKBEN val Megnyilvnuls ’Szksgessgrl’ s a Megnyilvnts ’szigoran szksges mrtkrl / mdjrl’ stb.
A FLD NNN LETBEN a KLNLEGESSGEKBEN val MEGNYILVNULS tbb ms FLD-ER ltal is kzvetlenl MEGERSTETT [pldul a TELJESSG ERBEN, a BIZTOSSG ERBEN, az IRGALOM EREJBEN, valamint abban a Klnleges ’raml-jelleg erben’, amelyben a FLD-MAGA mostanban Teljesedett ki].
A FLDNEK-MAGNAK
a KLNLEGESSGEIBEN val MEGNYILVNULST
NAGYON Klnleges helyzetekben is BIZTOSS kell tennie.
Ezt a jelenlegi Vgs KiIgaztsi KiTeljesedsi Szakaszban is TUDATOSTJA.
A KLNLEGESSGEKBEN val Megnyilvnulsok
Klnleges rzkenysgek Tudatostsval is egytt jrnak,
s amg ezek nem vlnak Biztosan Tudatostott / Biztosan Megtartott, ’nehzsgekknt’ is ’Megmutatkozhatnak’.
’Ennek tudsa’ valamelyest knnyebb teheti a Klnleges rzkenysgekben val Tudatosodst.
Habr a FLD NNN MAGJAIBAN [s a SZAKRLIS let-tban Jelenlvkben] a maguk lnyben felptett s Megtartott „Klnleges Erk” itt a FLDN ugyanabbl az alap-mintbl nylnak ki”
mgis minden egyes tnyleges Megnyilvnulsa az adott ’ernek’ „teljesen egyedi”,
hiszen a FLDBEN-MAGBAN megnylt TRVNYES Alap-Minta a Llek/ltez ’egyedi’ ’nvaljval-s-nlnyegvel-s-Megnyilvnult-Testi-lnyvel-EGY’.
Ebbl is ered az, hogy minden egyes FLDI-MAG-Llekben [s megfelel Felhatalmazottsggal rendelkez ms Termszetes FLDI Ltezben]
a sajt ’Felhatalmazottsgukhoz’ is igazodan Vannak / Nyilvnulnak meg nnn lnykben azok a ’Klnleges Erk’, amelyekben / amelyek ltal a KLNLEGESSGEK MEGTARTSNAK szigor mrtkben Tudatosodik.
Akinek dolga van ezzel az rti s rtse ezt.
II.
Rszlet a 20130201-i lejegyzsbl:

„…A FLD NNN MAG-Lelkei szmra ’hasznos’ vagy ’fontos’ azt is TUDATOSTANI, hogy egy olyan Vilgi [s LTEZSBELI] Mintt [’let-Alapot’] hordoznak a Szvkben s az nLnyegkben, amely egy olyan Vilg „alap” mintja, amely Vilg [a FLD, a FLDANYA] Megfogansakor olyan Teremtsi Irnyt vlasztott s KRT [s Megszletsvel KAPOTT, MEGNYITOTT] NMAGA szmra, hogy kpes legyen brmely CSALD-tagjnak [azaz a vele TRVNYES Kzvetlensgben lvnek] BRMELY FELMERL Szksg-helyzetben segtsget [Megerstst] nyjtani. Az „let-mag” „kristlyos tisztasgban” a FLD NNN MAG-LTEZI kpesek olyan KLNLEGES RZKENYSG s ERK mkdtetsre, amelyekkel brmely „csaldtagjuk”-hoz TRVNYESEN Kapcsoldhatnak a meglv Szksgben val segtsg-nyjts / Megersts [illetve a YO Teremtsi Irnya szerinti segtsgnyjts / egyttmkds] rdekben.
A „csaldi” jelleg [’Kzvetlensgben’ Megnyilvnul] teremtsi md a VILGRA / KRISZTUS Teremtsi Irnyra s a „YO” Teremtsi Irnyra is jellemz. A „VILG Egsze” is a „csald” / „Kzvetlensg” mintja szerint plt fel s mkdik. A „csald” / „Kzvetlensg” [mint Jelenlti / Teremtsi s Kapcsoldsi/EgyttHatsi md] VILGI „alap-mintja” KRISZTUSBAN VAN, KRISZTUSBAN pedig a MINDENHATBL EREDEN VAN.
Mindezekre figyelemmel „rdemes” TUDATOSTANIA a FLD NNN MAGJAINAK „let-magjuk” [nValjuk s nLnyegk] „Termszett” [s annak „Klnlegessgt” is, mely meghatroz egyfajta „szolglat” jelleget a „CSALDBAN”, s ez a „szolglat” a BOLDOGSGBA VEZET s a BOLDOGSGBAN TART / MEGTART].

A FLD nem a ’szenvedsek’ s nehzsgek Vilga, hanem egy BOLDOGSGOS Teremts / LET helye [’otthona’] --- s itt nem csak a „segtsgre szorulk” „vezettethetnek” el a TELJESSGBE s BOLDOGSGBA, hanem MAGA A FLD is TELJES s BOLDOG LETRE Rendeltetett, amelyben „minden felmerl Szksghelyzetben” „csaldtagjai” Segtiv lehet. A FLD NNN MAG-Ltezi azrt ptik fel nMagukban Teremt Eriket [kzttk a Klnleges Minsg Eriket/Kpessgeiket], hogy azokkal [nMagukat is Biztosan Megtartva] msok segtsgre (Megerstsre) is lehessenek a Szksgek Elhrtsban s a megnyl Lehetsgek szerinti [Megtarthat] tovbb-ptsekben / EgyttHatsokban.
A FLD NNN MAGJAI nMaguk Klnleges Erinek megfelel hasznlatval elmozdthatjk a „nehzsgek” elhrtst (megelzst, megszntetst) anlkl, hogy nMaguk lett „pusztulsba” [Szksgtelen Eltvolodsba] vezetnk.
III.
Szintn a 20130201-i lejegyzsben rintettem mr a „Vrakozs” minsgt / erejt:
„…Jelenlegi megrtsem szerint a „vrakozs” egy olyan sajtos, „kztes jelleg” „minsg”, amelyet a FLD „nem kvn megtartani”. A „vrakozs” [a FLD NNN rtelmezse szerint] valamifle sajtos [Klns vagy Klnleges] „Jelenlt-szer” „megnyilvnuls” [vagy inkbb a Jelenlt s Megnyilvnuls valamilyen sajtos ’hinya’], egy „nem-teremt llapot”, amelyben ELMOZDULS / Eltvolods jelenik meg a JELENLT llapottl.
A „vrakozs” nem azonos a Tudatos nMegtartssal. FLDI megnyilvnulsnak alapja [az „id”-rintettsg SZAKASZBAN] egy Klnleges Megtartst-Megerst irnyuls/prblkozs volt (korbban rtam errl bvebben), immr ’Szksgtelen’…”
2014. februr 23. – MEGERSTS [azaz egy korbbi RENDELKEZS Megerstse]:
A mai fogalmaink szerinti „Vrakozs” [mint egy sajtos ’nem-teremt-jelenlt/llapot’] nem „az”, amit KLNLEGES [azaz MEGERST] ERKNT a FLD-MAGA korbban [mg az „id-rintettsg” korai szakaszban] Megformlt.
Az a korbbi Klnleges ER Megerstst igyekezett nyjtani az olyan sajtos helyzetekben, amikor valamilyen akadlyozottsg jelent meg a Termszetes Teremtfolyamatokban: (1) igyekezett a lehetsgekhez kpest kzvetlenl (!) is hozzjrulni az akadlyozottsg megszntetshez, (2) s a Termszetes teremt-folyamatokba val visszaigazodsig valamilyen kzvetlen mdon ahhoz is igyekezett hozzjrulni, hogy „a teljessg adott llapota megtarthat vagy akr tovbbpthet is legyen”. (3) Szksg szerint „kzvett” ERKNT is Megnyilvnulhatott. Taln ez a „ketts” „termszete” [hogy egyarnt volt „kzvetlenl megerst” s „kzvett” is] volt az egyik oka annak, hogy a „klns” (megbont-jelleg) irnyulsok „kedvelt cltbljv” vlt [a „megbont / gyengt irnyulsok” „szinte mindent megtettek” azrt, hogy ezt a FLD-ERT magt „meggyengtsk” s „eltrtsk”].
Sajtos mdon a korbbi [MEGERST] Klnleges FLD-ER nagyon sok Megnyilvnulsa „klnssgbe fordult / fordttatott t” [akr azrt, mert „klns irnyulsok” „magukhoz vontk” az ER „akadlyt elhrt” s egyb ms Megerst erejt, akr azrt, mert valamilyen „mrtk-tartsi nehzsg lpett fel” az er Megnyilvntiban].
Mr a legutbbi [immr TRVNYESEN LEZRULT] TEREMTSI SZAKASZBAN a FLDANYA / a FLD-MAGA ezt a korbbi [„Vrakozs-jellegv” vlt / „eltrlt”] EREJT tbbszr „MRTE / Megtlte”, s ezek alapjn gy HATROZOTT, hogy ezt az EREJT ebben a korbbi formjban NEM TARTJA MEG / SEMMIV TESZI [mivel jellemz sajtossga volt az ezen Erkben Megnyilvnulkban az „er-veszts” (vagyis az eltrt sajtossgok miatt nem erstette meg kellen a Megtartsokat)].
„Ma mr” „nincs” „fogalmunk” sem arrl, hogy „mi volt a neve / megjellse” annak a korbbi Klnleges FLD-ERNEK, amelynek „mostanban” „mr csak” a gyakran er-vesztsekhez vezet „Vrakozs-jellegt” rzkelhettk / Tudatosthattuk. Ami viszont most FONTOS TUDATOSTANI-VAL:
a FLDNEK-MAGNAK
nincs (!)
„Vrakozs-jelleg” KLNLEGES EREJE.
Jelenlegi megrtsem szerint a korbbi [immr semmiv vlt] MEGERST ER tnylegesen is fontos Megerst MINSGEI rszben a mra mr nll ERV vlt IGYEKEZET EREJBEN, rszben pedig egyb ms FLD-ERK egyes MINSGEIBEN vltak MEGTARTOTT a FLD NNN LETBEN.
Fontos Tudatostania a FLD NNN MAGJAINAK s a SZAKRLIS FLDI let-tban Jelenlvknek azt, hogy a „vrakozs” jelleg jellemzen „er-vesztsekhez” vezet, ezrt az ilyen jelleg „megnyilvnulsi md” „nem kvnatos / kerlend”.
Ma mr a FLD „Termszetes ramlsai” nagyon sok tnylegesen is „er-tart / er-nvel” Teremtsi Lehetsget s Utat Nyithatnak azokban a sajtos helyzetekben is, amikor egyes „eltervezett” vagy akr mr „elindtott” Megnyilvnulsok „akadlyokba tkznek”. Nagyon sok MEGERST FLD-ER irnyul kzvetlenl az ilyen akadlyozottsgok mielbbi teljes Elhrtsra s arra is, hogy az akadlyozottsg Elhrtsig se akadjanak el a Teremt folyamatok.
Fontos Tudatostanunk: „Azt visszk tovbb, amit (TRVNYESEN s) BIZTOSAN MEGTARTUNK.”
Nagyon nem mindegy, hogy mire irnytjuk a figyelmnket / erinket:
20130201:
„… Tbbszr rintettem azt, hogy ma mg az „id”-nek nincsen a FLDN TRVNYESEN Befogadott-s-felptett „fldi” mintja, s gy a ms Vilgokban rtelmezhet „mlt” s „jelen” s „jv” [vagy megformlt ms klnleges id-minsgek] a FLDN „nincsenek”, „nem-megtarthatak” [s gy nem hasznlhatak fel a Megtarthat TRVNYES ptsekhez/nptshez]. A FLDI LET „utakat” „pt”, amely a Jelenlt ’pillanataibl’ teremtdik/fzdik. Egy FLDI let-ton Jelenlv szmra minden addigi [Megtartott] Megtapasztalsa l Er s brmikor „elrhet” [akr az ’nMagbl elhozhat’, akr egy „t-szakasz” felptse ltal ’felidzhet’…]. Egy felptett FLDI let-tnak ugyanakkor vannak „TRVNYESEN Elengedhet rszei/elemei” is, amelyek a TRVNYES semmiv ttel ltal a Llek szmra [elengedett formjukban s minsgkben] mr nem lesznek tbb elrhetek/meglhetek.
A FLDN [ahogyan ms Vilgokban is] a Jelenltben ’teremtnk’ / tapasztalunk, a Jelenlt sorn ljk meg az nptst s a TeremtTrsainkkal val Kapcsoldsokat s EgyttHatsokat is. rtelmezhetetlen a FLDN a „vrakozs valami jvbelire vagy tvollvre”, ugyanis az „elttnk ll” [majdan elkvetkez(het)] megnyilvnulsainkhoz vagy pedig a tlnk mg bizonyos tvolsgban lv trsainkhoz a „Jelenlt (teremt/) tjn” jutunk el, s teremtseink oly mdon s akkor nyilvnulnak meg, amikor s ahogyan azok „minden rintett szmra a legmegfelelbbek”.
Eddigi megrtsem szerint a FLD TVOL EREJE jelenleg (egy klnleges) segtsget nyjt a FLD Termszetes Ltezinek azzal, hogy a Jelenltbl val „elmozdulsaik” alkalmval [pldul a „vrakozs” „jelenlt-szer” llapotba irnyulskor] „NYOMATKOSAN” rirnytja a figyelmet a JELENLTBEN-MEGMARADSRA [vagyis a Termszetes Teremt llapot Megtartsra].

A legtbb esetben az RZS ltal vlik rzkelhetv a „NYOMATKOS” figyelemfelhvs [akr egy erteljes BELS NYOMSKNT (’feszlsknt’ / ’feszltsgknt’) is, amelyben valahogyan „figyelmeztet” a „semmi jelenlte”].
Eleinte taln mg egyms segtsgre kell hogy legynk
ennek a „NYOMATKNAK” a helyes Felismershez ---
ha azonban nMagunkban mr tudatostottuk a „NYOMATK” rtelmt,
a „NYOMATK” ezen Minsgnek rzkelsekor Tudatosan visszairnytjuk a Figyelmnket a Jelenltre s nMagunkra,
s gy gyorsan „felszabadthatjuk” nMagunkat az esetlegesen a Llek vagy Termszetes Teste valamely Minsgben mg „elraktrozott” „vrakozs”- (vagy egyb Klns/Klnleges tvolt) mintktl.
A vrakozs (s ms hasonl jelleg „nMagtl-s-Jelenlttl-el-irnyuls”) gy vlik semmiv, hogy „tbb mr nem mkdtetjk”, „egy pillanatra sem fordulunk ezen kztes-minsgbe” --- ezltal ’mintja’ ’termszetes mdon’ ’elenyszik’ s gy erstjk meg nnn Megtartsunkat.
A Tudatos Jelenltben[Szeretetben]-Megmarads llapotban gy termszetes s knnyebb lesz a sajt Teremtsi tra/Irnyra s a TeremtTrsakra rismers
[annak rzkelse-s-Felismerse, hogy milyen j Lehetsgek nyltak s nylnak meg az nptsre s Egyttes Teremtsekre].
A Jelenlt Tudatos Megtartsa segtsget nyjt abban is, hogy
tisztn s pontosan rzkelni-s-Felismerni legynk kpesek azt, hogy „otthonunk” Rendezsrt [„otthonunknak” (Kzvetlensgeinknek) a „fertzsektl” val Feltisztulsrt] adottan ppen mivel jrulhatunk hozz
[nMagunkbl mit adhatunk az „otthonunkhoz”, hogy „egszsges” / Rendezett, valban Megtartott-s-MEGTART legyen].
Az „otthon”-hoz kapcsold lejegyzsben RZKELTEM s REZTEM valami olyat, amit „nem Szksges” [emiatt nem is tudok] „szavakk” formlni, akinek azonban „dolga van vele”, az „megrtheti”. Hasonl volt ez az RZS egyfajta „biztatshoz”, de mgsem biztats --- inkbb egy „erteljes figyelemfelhvs azoknak akiket rinthet”. ’rtelme’ szerint annak a TUDATOSTSBAN szeretne taln segteni [azoknak akiket ez rint], hogy TUDATOSODJUNK a jelenlegi tigazodsi / vltsi SZAKASZ termszetben: tudjuk azt, hogy a felsznen lthatan megmutatkoz [vagy felszn-kzelbe kerlt] idegensgek s zavarok egy olyan Rendezsi folyamat rszeknt „bomlanak ki” s vlnak meg-nem-tarthat-rszkben semmiv, amikor „MINDEN A TRVNYES HELYRE MEGY”. [Ne ’keseregjnk’, ne ’bnkdjunk’ azon, amit ma mg a ’krnyezetnkben” / „otthonunkban” rzkelnk/ltunk.] Anlkl hogy „megrintennk” „azonosthatunk” bizonyos „idegensgeket”, s tudatosnak kell lennnk abban, hogy Szksgtelenl ne fordtsuk a figyelmnket olyan Jelenltek s Minsgek fel, amelyek tlnk rzkelheten TVOL vannak. nMagunk s Csaldunk s otthonunk MEGTARTST azzal tartjuk s ersthetjk meg, ha nMagunk Termszetes Teremt tjra irnytjuk a Figyelmnket (teremt ernket), s a Termszetes TeremtTrsainkkal alaktjuk ki immr s tartjuk biztosan a kzsen vlasztott Teremtsi Irnyt / Utat.
Amikor Termszetes TeremtTrsainkkal Kapcsoldunk s teremtnk, „erink” termszetes mdon Megtartottak s (ltalban) gyarapodnak.
Az ’idegensg’ jelleg minsgek vagy jelenltek stb ’azonostsa’ bizonyos ’er-vesztst’ (sajtos ’elfradst’) eredmnyez ltalban, ezrt a FLDANYA ltal JELLT FLDI MAG-Lelkek is csak a FLDANYA KLNLEGESEN MEGERSTETT MEGTARTSBAN ’kerlhetnek kzel’ egyes Jellt ’idegensgekhez’ a valban legszksgesebb mrtkben.
Ha egy Llek/ltez a Termszetes TeremtTrsai ’helyett’ inkbb a FLD szmra ’idegensgek’ fel irnyul, abban az a Teremtsi Szndk nyilvnul meg, hogy az ilyen Llek/ltez nem kvn tovbb a FLDI let-tjn Jelenlenni, s ennek megfelelen a FLDI let-tjt LEZR folyamatba kerl tvezetsre. Ezrt fontos TUDATOSTANI, hogy aki a FLDI let-tjt kvnja Megtartani, az ma mr az ezen let-tban Megnylt Teremtsi Irnyban jelenlv Trsakhoz PTSE s TARTSA a TRVNYES Kapcsoldsokat s EgyttHatsokat.
(…) Jelenleg a „lappang mintk” [s a „grcss megragads”] esetleges idegensgeinek Feltiszttsa sorn tbb „zavar” hats/megnyilvnuls is rzkelhetv vlhat egy-egy rvidebb tartamra, ezek elhrtsra „elkszlt” a FLDANYA. Fontos, hogy a FLD NNN MAGJAI „hasznljk fel pten nMaguk szmra” ezeket az esetlegesen megjelen ’sajtos’ helyzeteket, TUDATOSODJANAK az rzkelhetv vl Minsg/Jelenlt rzkelsben s Szksges mrtk/mlysg Felismersben / Megrtsben [esetleg ’Azonostsban’]. TUDATOSODJANAK abban is a FLD NNN MAGJAI [s a FLD Termszetes Ltezi], hogy maguk NE RINTSENEK MEG mr olyan Jelenltet / Minsget /ert, amit nem ismernek fel BIZONYOSSGGAL nnn ’TeremtTrsuknak’, ugyanis gy hrthat el [elzhet meg] a legegyszerbben jabb zavarok megjelense, s ez segti a legjobban a mg meglv zavarodottsgok Rendezst s az egyb „TRVNYES helyre Rendezseket” is.
„…a FLD TVOL EREJE
jelenleg
(egy klnleges) segtsget [’vezetst’] nyjt a FLD Termszetes Ltezinek azzal, hogy
a Jelenltbl val „elmozdulsaik” alkalmval
[pldul a „vrakozs” „jelenlt-szer” llapotba irnyulskor]
„NYOMATKOSAN” rirnytja a figyelmet a JELENLTBEN-MEGMARADSRA
[vagyis a Termszetes Teremt llapot Megtartsra].
A legtbb esetben
az RZS ltal
vlik rzkelhetv a „NYOMATKOS” figyelemfelhvs
[akr egy erteljes BELS NYOMSKNT (’feszlsknt’ / ’feszltsgknt’) is,
amelyben valahogyan „figyelmeztet” a „semmi jelenlte”].
Eleinte taln mg egyms segtsgre kell hogy legynk
ennek a „NYOMATKNAK” a helyes Felismershez ---
ha azonban nMagunkban mr tudatostottuk a „NYOMATK” rtelmt,
a „NYOMATK” ezen Minsgnek rzkelsekor Tudatosan visszairnytjuk a Figyelmnket a Jelenltre s nMagunkra,
s gy gyorsan „felszabadthatjuk” nMagunkat az esetlegesen a Llek vagy Termszetes Teste valamely Minsgben mg „elraktrozott” „vrakozs”- (vagy egyb Klns/Klnleges tvolt) mintktl. …”
OmMTR~KJ
A kvetkez lejegyzs elrhet ITT.
www.omah.extra.hu
|