20160715 - MAGOKNAK - Az Igyekezethez kapcsoldan --- elTERels (I. rsz)
2016. jlius 15.
MAGOKNAK s rintetteknek --- ppen csak rintve kt vltozs lnyegt
I.
Az IGYEKEZETHEZ kapcsoldan
rintettem korbbi lejegyzsekben, hogy az ’IGYEKEZET’ a FLD-Vilgban immr NLL (!) trvnyes ERV vlt [ez azt is jelenti, hogy ’t / utak tartozik / tartoznak hozz’].
Az ’Igyekezet’ a mai formjban / megnyilvnulsban nem csupn nem rgi ereje a FLDNEK, hanem ’MINSGKNT’ is mg viszonylag ’fiatal’. Mieltt az ’Igyekezet’ a FLD-Vilgban nll (!) erv vlt volna, egyes FLD-ERK [leginkbb a KEGYELEM s IRGALOM EREJNEK, illetve a TELJESSG ER MEGBOCSTS EREJNEK] ’megnyilvnult rsze’ [Minsge] volt.
Mi minsl a FLDN 'ER'-nek: 20130816 (jelen rs vgre ide-idzve)
A FLD-Vilgban immr megnylt j Teremtsi Szakaszban az [immr nll ERKNT (!) Megnyilvnul] IGYEKEZET fontos rszv s ALAPJV is vlt-s-vlik a SZAKRLIS Megnyilvnulsoknak.
rintettem a SZAKRLIS t Alapjainl [elrhet ITT], hogy a FLD-Vilgban [a TISZTELETBL Megnyl (NZETLENSGBL s SZABAD LDOZATBL) az ALZAT tjn / Eriben Nylhat meg] a ’KEGYELEM’ azon tja, amelyben a FLD Termszetes Ltezi nnn lnykben olyan KLNLEGES n-erkben plhetnek s nyilvnulhatnak meg, amelyekben a sajt Kzvetlensgeik kiterjedtebb Harmoniiban is Tudatosodni kpesek, s ezltal kzvetlenl is rszesv vlhatnak olyan teremtseknek, amelyekben valsan [s harmonikusan!] MEGERSTKNT is Hathatnak a trvnyes kzvetlensgeikben. A FLD-Vilgban az ilyen Klnleges teremtsek az EGY-Lt Megnyilvnulsai.
1./
Az IGYEKEZET FLDI-Vilgi EREJNEK vannak olyan ’egyszerbb’ Megnyilvnulsai, amelyek kzvetlenl a Termszetes FLDI Ltezk Elsdleges let-alapjbl nylnak meg s nyilvnulnak meg --- ez azt jelenti, hogy az Igyekezet egyes Megnyilvnulsaira a FLD minden Termszetes Ltezje [pusztn a trvnyes Jelenlte okn] kpes.
Az ’Igyekezet’ jellemzen ’Klnleges’ Er, mert ’Megerstsen igyekszik’ olyankor, amikor valamilyen vals htrnyt szksges elhrtani s/vagy valamilyen veszlyeztetettsg elhrtsa szksges.
’Klnleges mdon’ [egy kiss hasonlan a ’Kedvessghez’ (20130326-i lejegyzs II. pontja - elrhet ITT)] az Igyekezetnek is Van immr azonban olyan Megnyilvnulsa, amely az ’egyszer letvitelben folyamatosan jelenvan’, amelyet az egyszer / kicsiny ’lemaradsok vagy elmozdulsok’ [vagy akr az egyszer mindennapi teremtsek] helyzeteiben folyamatosan ’gyakorolnak’ / Tudatostanak a FLD Termszetes Ltezi.
2./
A FLD minden Termszetes Ltezje nmaga szmra jabb utakat nyithat az Igyekezet n-eriben val tovbb-plsre [’irnyokat’ / ’rtkeket’ vlaszthat, amelyekben mlyebben s kiterjedtebben is Tudatosodhat (plhet) az Igyekezet n-eriben; olyan trsak kzelsgbe kerlhet, akiktl ’megtanulhatja’ az ltaluk mr felptett erk lnyegt s felptst stb].
3./
A SZAKRLIS tban Megnyilvnul Termszetes FLDI Ltezk [kzjk tartoznak a FLD NNN MAGJAI is] ugyanakkor rszben a KEGYELEM (s IRGALOM) n-eriben, rszben pedig ms FLDI ERKHZ kapcsoldan [velk EGY-knt!] nnn lnykben az IGYEKEZET egyb ms KLNLEGES Megnyilvnulsait is Megnyitjk s felptett n-erknt Megtartjk. A KLNLEGESSGEKNEK itt a FLD-Vilgban is ’fokozatai’ vannak [az ’egyszer’ Klnlegessg mellett vannak IGEN Klnleges s NAGYON Klnleges er-megnyilvntsok is, amelyek jellemzen a Biztosan Megtartott EGY-Ltre alapul FelHatamazsokbl eredhetnek].
A lnyeg:
Az IGYEKEZET klnfle Megnyilvnulsai immr fontos Meghatrozi s Alapjai is a FLD-Vilgban a SZAKRLIS jelleg n-plsnek s Megnyilvnulsoknak.
Az IGYEKEZET Erejben val megnyilvnuls nem azt jelenti, hogy [csupn] ’gyorsabban’ tesszk a tennivalinkat, hanem azt, hogy egy jellemzen ’bellrl jv’ [nmagbl / nvalbl / nlnyegbl ered] [klnleges!] „tbbletervel” egyszerre akr tbb ’Meghatrozhoz’ [tbb teremtsi irnyhoz s/vagy Klnleges teremtsi irnyhoz] tartoz feladatot is elvgznk gy, hogy mindekzben nnn Trvnyes Teljessgnket s a sajt Trvnyes Teremtsi Irnyunkat / Utunkat is Biztosan Megtartjuk / nem tvolodunk el a sajt ’Meghatrozinktl’, s kzben trvnyes Kzvetlensgeink Harmonijt is Megtartjuk [akr Megerstjk].
Mindazok, akik a SZAKRLIS Utakban teremtenek, immr folyamatosan olyan ’helyzetekbe’ is vezettetnek, amelyekben [a maguk vlasztotta irnyokhoz s rtkekhez igazodan] az Igyekezet klnfle [maguk vlasztotta] Megnyilvnulsait TUDATOSTJK [s gy teszik Megtartsuk megnyilvnult elemv].
Az akr ’nagyon fiatal korban’ [kicsi gyermekknt] is elkezdd ilyen Tudatostsi [tanul, n-pt] folyamat jellemzen RM-teljes meglsek tjn nyilvnul meg, azaz olyan tevkenysgek kzben Tudatostjk [tanuljk meg] ezen eriket az rintettek, amit ’szenvedllyel, szvesen, rmmel’ vgeznek.
Kapcsold ksbbi lejegyzs: 20180608 - 'A-Nyers' (elrhet ITT)
Korbbi lejegyzsekben:
20140210 - elrhet ITT:
„… Az IGYEKEZET-tel kapcsolatban tbb korbbi lejegyzsben is emltettem, hogy immr nll „ER”-v [mghozz NAGYON Klnleges Minsggel is rendelkez ERV] vlt a FLDN.
Korbban az „Igyekezet” [jelenlegi megrtsem szerint] valsznleg a TELJESSG ER [MEGBOCSTS EREJNEK] egyik MINSGE volt, ami jellemzen egyes „egyszerbb” „lemaradsok” „ptlsban” s egyes „elvesztett erk ptlsban” lehetett a FLD Termszetes Ltezinek Megerstsre.
Az „Igyekezet” [mint Minsg] mr nll ERV vlst megelzen is arra irnyult, hogy a „ptlsok” lehetsg szerint tnyleges „er-nvekedsben” is Megnyilvnuljanak, vagyis mikzben valaki „ptolja” az „elmulasztottakat” vagy „elvesztetteket”, a „ptls folyamatban” „felhasznlt” „n-er” valamilyen valsgos „er-nvekedst” [a „tnyleges ptlson tl” vals tovbb-plst] eredmnyezzen. (1) Kezdetben ez a „vals pls” taln „csak magnak az Igyekezetnek nerv val felptse” volt / lehetett, (2) ksbb [mr az Igyekezet felplt nerejnek birtokban] olyan „utak” s/vagy Rendez Erk „befogadsra” / Megnyilvntsra is kpess vlhatott a Llek/ltez, amelyek az IRGALOM vagy KEGYELEM „kzvetlen elrhetsge” „hinyban” ms Termszetes ton nem lehettek a Llek/ltez Megerstjv. Ennyiben az IGYEKEZET mr nll ERV vlst megelzen is „nnn erejben” rendelkezett szinte mr IGEN Klnleges s egyes kivteles helyzetekben akr NAGYON Klnleges Megerst MINSGGEL is.
A MEGBOCSTS EREJRL korbbi lejegyzsekben rtam, hogy „tbb szakaszban” Nyilvnult meg az ER KiTeljesedse a legutbbi [immr TRVNYESEN LEZRULT] FLDI LET-T-SZAKASZBAN. Nagyjbl az „Igyekezetnek” [mint a MEGBOCSTS EREJE egyik MINSGNEK] is egyfajta „kiteljesedse” volt rzkelhet a MEGBOCSTS EREJNEK vltozsaihoz kapcsoldan.
Amit immr fontos TUDATOSTANIUK a FLD NNN MAGJAINAK s a FLD Termszetes Ltezinek:
az immr nll (!) ERV [Vilgi (!) ’SZERELEM ERV’] vlt IGYEKEZET-nek VAN egy olyan NAGYON KLNLEGES MEGNYILVNULSA is,
amellyel kpes olyan irnyban is MEGERSTKNT [valsgos (!) Megerstknt] Megnyilvnulni,
ami az ’egyszer’ ’elmarads’ ’ptlsn’ tl oly mdon is Megnyilvnul, hogy
ha egy ’Lteznek’ a vele TRVNYES Kzvetlensgben Jelenlv TeremtTrsaival EGYTT Szksges bizonyos nplseket [akr IGAZODSOKAT vagy RENDEZS jelleg Megnyilvnulst] Megnyilvntani, akkor azt „EGYTT-S-EGYBEN A TRVNYES TEREMTTRSAKKAL” akkor is kpes legyen Megnyilvntani, ha a Trsakhoz kpest „ms jelleg Meghatrozkhoz’ is Igazodnia Szksges mindekzben.
Megrtst segt kp: a FLD-MAGA valsgosan is egy „Vilg” [azaz „Krisztusi Teremt”], s EGYben a „YO” TEREMTSI IRNYNAK is „kzvetlenl” „gyermeke”.
Amikor a FLD a VILGI Trsaival [akikkel EGY kzvetlensgben Teremt / VAN] valamilyen EGYETRTS tjn elfogadott / Megnylt Teremtst [nptst / Igazodst stb] vgez, akkor a FLD-MAGA a KRISZTUSBL-MAGBL ’kzvetlenl’ befogadott „[VILGI] Alap-Mintk” szerint pti / Igaztja stb nnn Megnyilvnulsait.
A FLD a legtbb VILGI TeremtTrshoz kpest „klnleges” Vilg ma mg annyiban, hogy a FLD nem csupn a VILG TEREMTSI IRNYBAN VAN, hanem EGYBEN a „YO”-sg is ’MEGHATROZJA’, s gy a FLDNEK-mint-Vilgnak oly mdon Szksges Vilgi ERIBEN plnie stb, hogy ez az N-plse Pontosan Megfeleljen a „YO”-sgbeli ’MEGHATROZINAK’ is. Ebbl a ’nzpontbl’ a FLDNEK-MAGNAK eddig is minden egyes Vilgi jelleg ERBEN val plse / Megnyilvnulsa sorn olyan „tbblet-feladata” is volt / VAN, hogy nnn Teremtseit a „YO”-sgbeli ’MEGHATROZINAK’ is megfelelen Szksges Megnyilvntania. „NNN EREDJBL” ereden a FLDNEK-MAGNAK termszetesen ehhez a „tbblet” „teremt-folyamathoz” „MEGVAN” a TRVNYES EREJE, s ez rszben immr az nll ERV vlt IGYEKEZETBEN [s nhny ms IGEN Klnleges s NAGYON Klnleges EREJBEN] is Megnyilvnult / VAN.
A FLD-MAGA IGYEKEZET EREJBEN teht „tbbfle” [„sokfle”] TRVNYES IRNY Nyithat meg olyankor, amikor valamilyen „tbblet-er” SZKSGES egy TRVNYES (!) Teremt-folyamat Pontos s BIZTOS Megnyilvntshoz.
A valamilyen sajtos [akr Klns, akr Klnleges] okbl elllt „egyszer lemaradsok” ptlsa mellett
olyankor is a Lelkek/ltezk
[s a FLDANYA-MAGA]
[akr a FLD-MAGA TRVNYES KZVETLENSGBEN Jelenlvk]
Megerstsre lehet az IGYEKEZET [Vilgi s immr Ltezsbeli] EREJE,
amikor olyan KLNLEGES „tbblet-figyelem / tbblet-er” Szksges a Teremt-folyamatok BIZTOS Megnyilvntshoz,
ami pldul abbl ered, hogy az Egyttesen-Teremtknek [akr csak egyikknek, akr mindannyiuknak] „egyszerre tbb” TRVNYES ’Meghatrozhoz’ is Igazodniuk Szksges
s/vagy
valamilyen ’Klnleges Meghatrozra’ is figyelemmel Szksges lennik…”
20150906-i lejegyzs IV. pontja --- elrhet ITT:
A KLNLEGESSG s a ’Meghatrozk’
A KLNLEGESSG [s gy a Klnleges Erkben val Megnyilvnuls]
mindig teljessgesen (!) igazodik a ’MEGHATROZKHOZ’,
a maga teljessgben megfelel minden Trvnyes ’Meghatroznak’.
Pontosan ez klnbzteti meg a ’klnlegessget’ a ’klnssgtl’: a ’klnssg’ [~ a ’Megmutatkozs’] a ’Meghatrozktl’ val eltrs / eltvolods, olyan teremts, amely eltr a ’Meghatrozktl’.
A Vilgokban [a FLDN is] a Klnleges Erkben val Megnyilvnulsok is ’egyediek’, s olyan Megnyilvnulsok, amelyek
gyakran ’nem ltalnosak’,
azaz amelyekben nem kpes mindenki egyformn megnyilvnulni,
’felttelekhez kttt a megnyilvntsuk’,
jellemzen csak rvid tartamban nyilvnulnak meg,
(ma mg) szksg szerint [szksgekhez igazodan] nyilvnulnak meg.
Bizonyos rtelemben a Klnleges Megnyilvnulsok [az ’Egsz termszetes rszeknt’, az Egsztl nem elklnlve!] egy ’kln ramls’ a Kzvetlensgekben:
habr az adott Kzvetlensgben Jelenlvk mindegyiknek megvan a trvnyes lehetsge ezen ramlsokba val bekapcsoldsra [azaz a Klnleges Erkben val Megnyilvnulsra], a bekapcsoldsnak azonban ’klnleges felttelei [meghatrozott alap-rtkei] vannak’, s csak az ezeket teljestk [megtartk] szmra elrhetek / megnyilvnthatk ezen ramlsok.
A FLDN a Klnleges nErkben val plsek s Megnyilvnulsok ’elfelttele’ gyakran
(1) nem csupn a meghatrozott feltteleknek val megfelels,
(2) hanem ’meghatrozott erssg s meghatrozott irny KRS Tudatos Megnyilvntsa’ is.
Gyakran rzkelik a Klnleges Erkben val Megnyilvnulsokat [gy akr magt az ilyen er Megnyilvntjt is] ’ersnek’ / ’soknak’ [akr ’idegennek’] azok, akik mg nem kpesek az adott Klnlegessg Megnyilvntsra.
Emiatt a Klnleges Erkben Megnyilvnulknak eddig is, jelenleg s az elkvetkezkben is klnleges figyelemmel szksges lennik er-megnyilvntsaik alkalmval arra, hogy Klnlegessgeikkel ne rintsenek meg szksgtelenl msokat, Klnlegessgeiket a Szksgekhez szigoran igazodva nyilvntsk meg.
Eddig (is) ’nagy kihvs’ volt a Klnleges Erikben Megnyilvnulknak az, hogy hogyan egyeztessk ssze a ’mindennapi ktelezettsgeik / teremtseik’ teljestst a Klnleges feladataik teljestsvel.
Rszben az IGYEKEZET nErejben val pls / az IGYEKEZET Erejben val Megnyilvnuls az, amely ma mr nagy segtsg [Megersts] az olyan helyzetekben, amikor egyszerre ’tbb’ Meghatrozhoz is igazodva szksges Megnyilvnulni.
A Fldanya ma mr tbb olyan N-ERBEN is kpes kzvetlenl Megnyilvnulni, amelyekben a Klnleges Erkben Megnyilvnulk szmra ’Megerst Harmonikat’ [bvebben: 20150312 (elrhet ITT)] forml s nyilvnt meg [egyes ’httrbe szorul teremtsekbe’ (akr a ’kis-csald-megtartsba’) ’besegtenek’ trsak; gyorsabb s pontosabb vlnak egyes lezrsok s jban-megnylsok; gyorss s pontoss vlnak a Klnleges Er-mkdtetsekbe val beigazodsok s az azokbl val kilpsek, valamint az ezekhez kapcsold FelTiszttsok s egyb ’utmunkk’ (pldul rtkelsek s Megtlsek stb) stb].
Egy Klnlegessgrl: EGYBE-Igazts - 20130614 (elrhet ITT)
II.
’elTERels’
A kzvetlen Tudatostst a FLDANYTL-MAGTL kapja meg az akit ez rint.
Korbbi lejegyzsekben tbbszr rintettem, hogy a klns kzelsgek / klns kapcsoltsgok [akr „tkzsek”] elhrtsa egy fontos teremtsi irny a VILG Egszben, gy a FLD-Vilgban is tbb Klnleges ER irnyul immr az ilyen KLNSSGEK elhrtsra.
Amit ebben a pontban ’jdonsgknt’ rintek, az [jelenlegi megrtsem szerint] (1) rszben mr meglv ERK j MINSGEKBEN val kiteljesedse, (2) rszben pedig egy valsgosan is J MEGNYILVNULS / J ER a FLD-Vilgban.
Az J ER valsznleg jelenleg ’csupn’ IGEN Klnleges s / vagy NAGYON Klnleges Megnyilvnulst Tart, gy azok kpesek a kzvetlen Tudatostsra [nnn lnykben Megnyitni, majd megfelel Tudatosods utn Megnyilvntani], akik ehhez szksges FelHatalmazsokkal rendelkeznek.
Az ’elTERels’ vagy ’Sztvlaszts’ jelleg (1) rszben ’klnleges tvolsg-tarts’ [jellt rszek kztt], (2) rszben egy az adott helyzet szksghez igazod [formj, erssg, kiterjedtsg] ’klnleges burok’ Megnyilvntsa s Megtartsa. Az ’elTERels’ vagy ’Sztvlaszts’ jelleg Megnyilvntsban jellemzen a FLDANYA s ’ms termszetes fldi jelenltek’ [akr egy ’foly’, ’hegy’, ’erd’, ’fa’, ’elemi jelenltek’ stb] az rintett Termszetes FLDI LTEZVEL szksg szerint EGY-knt s a felttlenl szksges tartamban-s-erssgben nyilvnulnak meg. Nagyon nagy ’figyelmet s sszpontostst’ ignyl er-megnyilvnts ez. Ennek az ERNEK ma mg taln jellemzen a klns tkzsek elhrtsnak teremt folyamata Tudatosthat, kiterjedtebb kzvetlen Tudatostsa valsznleg az ’j megnyilvnulsainkban’ nylik meg / nyilvnul meg.
Egy klnleges 'tbblet-errl': 20160415 II. lejegyzs IV. pontjban - elrhet ITT
Egyik rsz-errl korbbi lejegyzsben:
20131105 - elrhet ITT:
„…VAN a FLDNEK-MAGNAK [a FLDANYNAK s NNN MAGJAINAK] egy j MEGNYILVNULSA [azaz EREJE, ’n-ereje’].
Az j ER / MEGNYILVNULS [jelenlegi megrtsem szerint] ismt ’csak’ ’Jellhet’ az ’eddigi fogalmainkkal’ [azaz ’valamelyest megkzelthet’ az j ER ’jellege’ / ’f jellemzje’].
JELLHET az j ER „Elhatrolsknt / Behatrolsknt” [egyfajta Megtarts-Megersts].
Az j ER [jelenlegi megrtsem szerint] „FLDI” ER, „ebben a formjban / Megnyilvnulsban” a FLD NNN LETBEN / a FLD NNN Termszetes Kzvetlensgeiben Nyilvnul meg.
Ugyanakkor minden olyan Vilgban, amelyben TRVNYES Lehetsg Nylhat „KLNLEGES” jelleg Teremt folyamatok Megnyitsra [a FLDN ilyen pldul a „hibzs-s-annak-kiyavtsa”], ezen j FLDI ERHZ nagyban hasonl „Vilgi” MEGNYILVNULSOK formldtak meg / formldnak meg.
Ez azt is jelenti, hogy VAN ennek az j FLDI ERNEK „VILGI Alapja/Megfelelje” [st KZVETLENL (!) „LTEZS-beli Alapja” is], ami azt jelenti, hogy az j FLDI ER habr „kzvetlenl” a FLD NNN „LET-Alapjbl” [TISZTELET] s „nvaljbl-s-nlnyegbl” Nylt meg, mgis olyan ER / MEGNYILVNULS, amely „ltalnosan” „jellemz” Megnyilvnuls minden olyan Vilgban s LT-Formban, amelyben TRVNYESEN Megnylhat „Klnleges” jelleg.
A FLD j EREJE „kzvetlenl” a SZV-bl / SZV-ben Nylt meg, FLDI ’Eredje’ ’kzvetlenl a szvben VAN’.
Az j ER / MEGNYILVNULS [melyet Jellhetnk egyfajta Klnleges ’elhatrolsknt’ is] egyik megkzeltsbl fontos alapja a ’kiszakadsok vagy elszakadsok’ Elhrtsnak, a szksgtelen fjdalmassgok Elhrtsnak, az jabb szksg-helyzetek kialakulsa Elhrtsnak. Az j ER egyik „alapja” az, hogy immr a VILGUNKBAN az „T” Minsge minden Vilgban teljesen (!) egyediv vlt. Rszletesebben errl: 20130409.
’Megmutatkozott’ / ’Tapasztalati Tudss’ lett az, hogy
a KLNLEGES jelleg Megnyilvnulsok ’tterjedse’ ’nem kvnatos’ olyan Kzvetlensgekbe,
amelyek a maguk szmra nem vlasztottk s gy TRVNYESEN mg nem Nyitottk meg az adott jelleg KLNLEGESSGBEN val TUDATOSODST.
Megrtst segt kp:
A FLDET-MAGT megjelenthetjk egy ’trsashz’ kpben, amelyben ’tbb szinten’ vannak ’laksok’, s egy-egy szinten egyms mellett is tbb ’laks’ tallhat. Egy-egy szintet s lakst is tekinthetnk egy-egy olyan ’Kzvetlensgnek’, amelyben ’lakk’ [amelyben jelenlvk] egymstl klnbz ’teremt folyamatokban’ tapasztalnak. Ahhoz, hogy valaki ebben a ’trsashzban’ ’lakhasson’, be kell lpnie a ’fkapun’, ehhez kap egy „f-kulcsot” [amely tulajdonkppen a „MINDENSG ER”-hz s a TISZTELET Alap-Mintjhoz val TRVNYES hozzkapcsoldst jelent]. ’Ennek a kulcsnak a birtokban’ a ’trsashzba belpett’ nmaga szmra vlaszt valamilyen ’kiteljesedsi irnyt’, s ennek megfelelen kap egy ’jabb’ ’kulcsot’, amellyel valamely szint valamely ’laksba’ belphet. [Ez az jabb ’kulcs’ az a ’kzp-ponti-alap-rtk’, amellyel a Llek/vilg bekapcsoldik a FLDN ’bell’ valamely Termszetes Kzvetlensg Teremt-ramlsba s abban ’beszletik’ valamely ’csaldba’.]

A ’laksok’ [Termszetes Kzvetlensgek] kztt vannak olyanok, amelyekben ’egszen Klnleges Teremt folyamatok’ is Megnyithatak, olyanok, amelyek ms ’laksokban’ [Kzvetlensgekben] egyltaln nem Nyithatak meg. Az ilyen Klnleges jelleg Teremt folyamatok olyan Lelkek/vilgok ltal vlaszthatk s Nyithatk meg, akik mr nnn lnykben rendelkeznek azzal a ’biztos megtartssal s TRVNYES Teremtsi Irnyulssal’, amely ezt a szmukra lehetv teszi.
Fontos, hogy azokbl a ’laksokbl’ [Termszetes Kzvetlensgekbl s ramlsokbl], amelyekben ms ’laksokhoz’ kpest KLNLEGES Megtapasztalsok is Megnyltak, ne terjedjen t „Klnleges Hats” azokba a ’laksokba’, amelyekben olyan Lelkek/vilgok lnek, akik a maguk szmra nem vlasztottk az adott Klnlegessgben val TUDATOSODST [s gy nnn erejkben nem rendelkeznek a Klnleges Teremt folyamathoz Szksges ’Biztos Megtartssal’].
A KLNLEGESSGEK ’szigoran mrtk szerintiek’, s ennek nem csupn az az rtelme, hogy (1) az egyes Klnleges Megnyilvnulsok ’tartamukban’ ne tartsanak tovbb mint ameddig az felttlenl indokolt s Szksges, (2) hanem azt is jelenti, hogy lehetsg szerint teljes egszben abban a TRVNYES Kzvetlensgben maradjon a Megnyilvnulsuk, amelyben TRVNYESEN Megnyltak s gy VAN.
A „Behatrols”-knt is Jellhet j FLDI ER abban ’hasonlt’ az ’LET-HATR’-knt mr MEGNYILVNULT FLDI SZERELEM ERHZ, hogy Megnyilvnulsban ’teljes egszben tHatja’ a ’hozz tartoz Kzvetlensget’ [teht nem csupn ’krbe-veszi / krbe-hatrolja’ azt].
A jelenleg ltalam Tudatostott [’megrtett’] ’formjban’ az j ER a FLD NNN MAGJAIBAN kzvetlenl ’nnn szvkbl’ Nylt meg / Nyilvnul meg, s arra a Termszetes Kzvetlensgre kiterjeden Hat, amelyben az adott MAG-Ltez/Llek TRVNYESEN JelenVan.
Termszetes mdon a FLD NNN MAGJAINAK [s termszetesen a FLDANYNAK-MAGNAK] az j Ereje / EREJE TRVNYESEN MEGNYILVNULHAT [Szksg szerint] [az elz kpre visszautalva] a ’trsashz’ egszre [a FLD Teljes MEGNYILVNULSRA], valamint „csak az egyes szintekre” vagy „csak az egyes laksokra” is [egyes kisebb vagy nagyobb TRVNYES Kzvetlensgekre].
Ha egy FLDI MAG-Llek olyan Kzvetlensgben Van Jelen, amelyben olyan Klnleges Teremt folyamatok Nyltak meg, amelyek ms Kzvetlensgekben nem Nyithatak meg, akkor ezen j ’erejben’ a MAG-Llek oly mdon Nyilvnul meg, amely Elhrtja a Klnlegessg tovaterjedst / t-terjedst olyan Kzvetlensgekre, amelyekben az adott Klnlegessg nem Megnyithat Megtapasztals. [’Kulcsval’ mintegy ’bezrja’ a helyisget, hogy ’ne menjen ki’ (bent maradjon az adott ’laksban’) a Megnyitott Klnleges Teremt folyamat.]
Ha egy FLDI MAG-Llek olyan Kzvetlensgben Van, amelyben adottan ppen nem foglalkoznak valamely Klnleges er ’felptsvel’, akkor a MAG-Llek ezen j ’erejben’ ’elhrtja’ azt, hogy ms Kzvetlensgek Klnlegessgei „megzavarjk” [zavaross tegyk] az adott Kzvetlensg Teremt folyamatait. [’Kulcsval’ ’bezrja’ a helyisget, hogy ’ne menjen be’ (kint maradjon) az adott ’laksban’ meg-nem-nyitott (meg-nem-nyithat) Teremt folyamat.]
MAGNAK-A-FLDNEK / MAGNAK-A-FLDANYNAK s NNN MAGJAINAK termszetesen VAN egy olyan „Igen Klnleges” s „Nagyon Klnleges” „Behatrol” vagy „Elhrt” EREJE is, amellyel kpes annak TRVNYES Elhrtsra, hogy a FLD NNN KLNLEGESSGEI „tHassanak” a „FLDN kvli Kzvetlensgekre”, valamint kpes NNN EREJBEN is Elhrtani azt, hogy a FLDET-MAGT „megrintse” valamely ms Vilg vagy ms LT-Forma nnn KLNLEGESSGE.
Jelenlegi megrtsem szerint minden KLNLEGESSGBEN Megnyilvnul Vilg felptett / felpt ehhez az j FLDI ERHZ nagyban hasonl ’feladat’ MEGNYILVNULST, tovbb a „YO” TEREMTSI IRNYBAN is MEGNYILVNULTT lett immr olyan ’ER / MEGNYILVNULS’, amely kpes a „Klnlegessgek szksgtelen tterjedst / tovaterjedst Elhrtani”. Mindez azt is jelenti, hogy TEREMTETT LTEZSNK Egszben s a VILG Egszben is MEGNYILVNULT a „Klnlegessgek szksgtelen tova-terjedsnek Elhrtsa”, mivel a „klnssgek” Megmutatkozsnak egyik oka/eredje a „Klnlegessgek Szksgen tli Megnyilvnulsa volt/Van”, s ezen bell a Klnlegessgek olyan Teremtsi Minsgekbe/Megnyilvnulsokba val t-terjedse, amelyek „mg nem voltak felkszlve” az adott Klnlegessg Teremtsi Irnyba val Megnylsra.
A 20130409-i s 20130612-i lejegyzsekben rintettem azt, hogy habr MAGA-A-FLD KRISZTUS VILGNAK egy KLNLEGES KZVETLENSGBEN Teremtett az elz [mr TRVNYESEN LEZRULT] FLDI LET-T-SZAKASZBAN, MAGA-A-FLD azonban TRVNYESEN nem Nylt bele a „hiny” [vagy „id”][vagy az „alakvlts”] jelleg Megnyilvnulsok KLNLEGES VILGI Teremt folyamatba, s gy MAGA-A-FLD nem volt felkszlt a VILG ezen msik TEREMTSI IRNYA KLNLEGESSGEINEK „befogadsra”. A VILG ms KLNLEGES TEREMTSI IRNYAINAK NNN KLNLEGESSGEI a FLD Termszetes / TRVNYES Teremt folyamatait „megzavartk / zavaross tettk”, a VILG ms rszeinek KLNLEGESSGEI a FLDDEL-val-rintkezskben a legtbbszr „KLNSSG”-knt „Mutatkoztak meg” / Hatottak [„gyakorlatilag” „puszttottk s rontottk” a FLD NNN LETT].
Akinek dolga van ezzel az rti s rtse ezt.
Az rs folytatdik a II. rszben. A II. rsz elrhet ITT
|