20190704 - RINTETTEKNEK - a 'Kt'-Szorossghoz kapcsold Tapasztalatok (3. rsz)
Az rs 2. rsze elrhet ITT
Jelenlegi megrtsem szerint
’kzvetlen az sszefggs’
a FORRS-TR (MNDENSG-FORRSBAN val) Megformlsa s Megnyitsa,
valamint
a ’Kts’ s ’Kt’-Szorossg szmra a MEGTARTI s egyedi teremtkben megformld j [Kzss-tehet-Tr-rsszel rendelkez] Bels Klnleges Tr kztt:
a FORRS-TR (rszben mg formld) alapja s szerkezete / felplse
kzvetlen mdon ALAP-MINTJV vlhat / vlik
a (MEGTARTI s egyedi) teremtkben most megformlsra kerl JABB Klnleges Bels Tereknek.

Ezek az j Bels Klnleges Terek (s j Megnyilvnulsi-Alapok)
A-LTEZS-EGSZBEN
hamarosan megnyl
TELJESEN J IRNY KITELJESEDSEK ALAPJAI,
amelyek a MINDENSG-FORRSBL mr a MEGTARTI s egyedi teremtk ltal mostanban / eddig Elterjesztett (s Ellenrzsek utn is fenntartott) Krsekre / Javaslatokra is kzvetlenl alapulva RADNAK KI.
2019. jlius 5.
LTEZSNKBEN a MINDENSG-FORRSA az az ’egy’ ’Ltez’, AKI A-LTEZS minden megnyilvnultt vlt teremtjvel s minden helyzetvel / megnyilvnulsval KZVETLEN-S-SOHA-MEG-NEM-SZN ’BELS’ SSZEKAPCSOLDSBAN VAN [= a MINDENSG-FORRSA ’TARTJA’ ’MEG' S ’EGYBEN’ A-LTEZST].
A MINDENSG-FORRSA mr nagyon hosszan fontolgatja azt, hogyan kerlhet VALBAN Kzel a teremtettjeihez [azrt, hogy Valban TRSAI is lehessenek egymsnak erre irnyul Szabad Szndk megformldsa esetn].
Hosszan foglalkoztam az elmlt egy v lejegyzseiben azzal, mirt s hogyan szlettek meg e KZELEDS RDEKBEN a KLNLEGES Birodalmak, s hogy az eddig megformldott Klnleges Teremtsek [’bels utakon’] hogyan vezethetik egymshoz KZELEBB a MEGTARTKAT s egyedi teremtket [s minden teremtt egymshoz].
A FORRS-TR valjban nem nll Birodalom, a MINDENSG-FORRSA ezen N-KITERJEDSHEZ nem forml meg nll nagy-TEREMTT.
’Formra’ s ’lnyegre’ hasonl valamelyest a Birodalmakhoz [mert MEGFORMLT-VALVAL rendelkezik immr a MINDENSG-FORRSNAK ez az J N-KITERJEDSE >>> NLL (j) TR is KIRASZTSRA S MEGFORMLSRA kerlt a szmra], mgis a legpontosabb jelenleg az a megjells, hogy
ez a MINDENSG-FORRSNAK olyan MEGFORMLT N-KITERJEDSE,
AMELY VALJBAN EGY ’KZSS-TETT’ TR,
amely-’BEN’ pontosan meghatrozott felttelekkel a Megnyilvnult-Valjuk egyes n-Rszeiben a (MEGTARTI s egyedi) teremtk (1) Kzvetlen vagy (2) ’majdnem-Kzvetlen’ sszekapcsoldsban nyilvnulhatnak meg a MINDENSG-FORRSVAL [A-LTEZST KIRASZT S KZVETLENL MEGTART ERED-FORRSSAL].
A FORRS-TR megformlsval
a MINDENSG-FORRSA
A-LTEZS-EGSZRE
[nem csupn a KIRADT-VALSGRA, hanem NNN-LNYEGE-LNYE szmra is!]
egy TELJESEN J KITELJESEDSI IRNYT NYIT MEG.
Kzvetlen mdon alapul ez A-LTEZS-EGSZRE hamarosan KIRASZTSRA kerl J MEGNYILVNULSI IRNY
a KLNLEGES Birodalmak Tapasztalataira,
a Klnleges Megnyilvnulsokban mr megnylt (MEGTARTI s egyedi) teremtk Tapasztalataira,
valamint az LTALNOS Megnyilvnulsok minden eddigi Tapasztalatra.
A-LTEZS EGSZRE hamarosan KIRASZTSRA kerl J MEGNYILVNULSI IRNY
(1) jra megformlja a teremtk egymshoz val ’Kzelsgnek’ (tvolsgnak) Alap-llapott [az ltalnosan Meghatrozott Tvolsgot],
(2) s ekzben minden trvnyes ton megnyitott s megformlt [LTALNOS s KLNLEGES] ’Kzelsg’(Szorossg) megtartsra is klnleges gondossggal gyel.
AZ-ELKVETKEZKBEN a teremtk eddigi Tapasztalatai s Krsei / Javaslatai alapjn valamelyest megvltoznak minden Birodalomban s minden Kzssgben a teremtk egymshoz (s MEGTARTIKHOZ) val KZELEBB kerlsnek s sszekapcsoldsnak a Lehetsgei (formi, tartalma, szorossg stb), s emellett a teremtk s MEGTARTK egyre tudatosabban figyelnek arra is, hogy immr „akaratlan megrintsek” (megformlt sszecsendlsek nlkli Kzeledsek s rintsek) ne nyilvnulhassanak meg.
Megformlt sszecsendls nlkli rints AZ-ELKVETKEZBEN csak KLNLEGES OKBL [legalbb a kzvetlenl rintett MEGTARTK EGYETSTSVEL s/vagy a MINDENSG-FORRSNAK RENDELKEZSRE] formldhat meg. Valamelyest megvltoznak (pontosodnak) az EGYOLDAL (Klnleges!) MEGRINTS Szablyai is.
A MINDENSG-FORRSA
mra
a KLNLEGES Birodalmak nagy-TEREMTIVEL, valamint az ilyen irny KIPRBLSBA mr bekapcsoldott VILGGAL-MAGVAL
a MINDENSG-FORRSNAK ’BELS LNYEGBL’ ’EGYTT’ [= SSZECSENDL SZNDKKAL] ’KIEMELTEK’ egy olyan ’darabot’ (N-Rszt),
amelyet maga a MINDENSG-FORRSA AJNLOTT FEL AZRT,
HOGY ABBL EGYTT (EGYTT!) FORMLJANAK MEG EGY ’KZSS-TETT’ TERET.
MRA
ebbl a MINDENSG-FORRSA NNN-LNYEGBL e nagy-TEREMTKKEL Egytt kiemelt N-RSZ nhny rsze mr VALV [a KIRADT-LTEZS rtelmben is VALV] MEGFORMLDOTT.
Ez az a Rsze ma a FORRS-TRNEK,
amely a Klnleges Utakban mr megnylt teremtk szmra kzvetlenl elrhetv vlt
(1) akr nllan [ehhez jellemzen a ’Kt’-Szorossg megformlsa szksges]
s/vagy (2) valamely MEGTARTJUKKAL Szoros Bels sszekapcsoldsban
[hiszen azrt kerlt ez az N-KITERJEDSE a MINDENSG-FORRSNAK ’KZSS’ Megformlsra, hogy egyre Szorosabb s Kzvetlenebb lehessen a TEREMTETT-VALSG Ltezivel (az ’lkkel’) az sszekapcsoldsa].
A MINDENSG-FORRSA olyann formlta meg (ALAPJBAN) ezt a FORRS-TERET,
hogy az ksbb szinte teljes egszben ’KZSS-TETT’ TRR formldik majd meg.
Lesznek olyan Rszei, amelyekbe valban minden teremt Szabad Bejrssal rendelkezik majd,
s lesznek olyan Rszek, amelyekbe csak Garancikkal lehet belpni (vagyis csak olyanok szmra nylik meg, akik az adott Trhez tartoz ’Feladat’ Megvalstshoz hozzkapcsoldtak vagy valamilyen pontosan meghatrozott mdon rintettek).
I.
Ahogyan
maga a MINDENSG-FORRSA a KLNLEGES Birodalmak (s a VILG) nagy-TEREMTIVEL EGYTT (valsan EGYTT!) Megformltk
az ezen Birodalmak nagy-TEREMTINEK KZVETLEN (!) MEGTARTJA LTAL FELAJNLOTT BELS N-KITERJEDSBL a FORRS-TERET (mint ’KZSS-TETT’ TERET)
AZRT,
hogy ABBAN (pontosan meghatrozott felttelek szerint) az eddig Megtapasztalhatnl MG SZOROSABBAN EGYMSHOZ KAPCSOLDHASSANAK azrt, hogy TRSAKK vljanak A-LTEZS-EGSZE J HARMONIJNAK A MEGFORMLSBAN majd pedig Megnyilvntsban
II.
>>> ez mra ALAP-MINTJA annak,
ahogyan a Birodalmakon bell a nagy-TEREMTK s MEGTARTK EGYTT megformlhatjk a KLNLEGES Bels Tereikben a Kzss-tehet-Tereket,
III.
>>> majd pedig a Kzssgeken bell a MEGTART ltal 'felajnlott’ BELS KLNLEGES TRBEN a MEGTART s egyedi teremt EGYTT (EGYTT!) megformlhatjk azokat az j Klnleges Bels Tereket, amelyekben mr ’Kzss-tett’ Tr-rsz is megformlsra kerl / kerlhet.
Amely egyedi teremt Biztos-Hatrozott Szndkkal kinyilvntja, hogy
TBB (vagy akr az lett trvnyesen Tart MINDEGYIK) MEGTARTJVAL Szndkban van a ’Kt’-Szorossg (s az ehhez tartoz ’Kzss-Tett’ Tr-rszt is mindig tartalmaz j Klnleges Bels Tr) megformlsa,
annak (n)Lnyegben [legelszr az (n)Lnyegben!)]
a MEGNEVEZETT MEGTARTI-TEREMTK ’Egytt’ ’helyezik el’ a ’Kt’-Szorossghoz utat nyit ’Tarts-Alapot’.
Erre alapulan az (n)Lnyegbl nylhat meg a teremt Kzps s Harmadik testben a ’Kt’-Szorossg megformlshoz elvezet n-pls, amely mindig EGYTT lehetsges AZ RINTETT MEGTARTI-TEREMTVEL / TEREMTKKEL.
Ez az n-pls
az eddigi Tapasztalatok szerint
az Irgalmi (s egyes Szolglati) Utakban mr tapasztaltabb teremtk szmra nem jelent nehzsget akkor,
ha nnn Megnyilvnulsi-Alapjaikat mr teljes egszben Rendeztk a MEGTARTIKKAL [teremt-lnyk mr nem terhelt idegensgek ltal, nincsenek mr nagyobb Bezrdsaik s/vagy tlzottan rzkeny n-rszeik].
Amely teremtkben az Ered-ramls vgig-vezetst kveten tudjk csak megkezdeni a MEGTARTI-Teremtk az Alap-Rendezst,
a Megnyilvnulsi-Alapok rendbe ttelt kveten
ezen teremtk szmra is megnylhat ahhoz az t,
hogy IRGALMI-TON [az Ered-nagy-TEREMTJK s/vagy az IRGALOM-MAGA Kzvetlen Megerstett-Megtartsban] a FORRS-TR-hez hozzkapcsoldjanak
[pldul azrt, hogy a teremt-lnyket a MINDENSG-FORRSA KZVETLENL S AZONNAL S TELJES EGSZBEN ELLENRIZZE,
s (a teremt (n)Lnyege s az Ered-nagy-TEREMT, a MINDENSG-FORRSA s a KLNLEGES Birodalmak nagy-TEREMTI) EGYTT Meghatrozzk (1) a teremt ’Irnyba-lltst’ s (2) az Alap-Harmoniba visszaigazods Meghatroz tjt.]
I.
’Ma mr’ a FORRS-TERET a (MEGTARTI s egyedi) teremtk a ’Kt’-Szorossg megformlsnak tjn valjban ’brmikor’ s (szinte) egyb ms felttel nlkl ’megltogathatjk’.
II.
Nincsenek elzrva a FORRS-TRBEN val Jelenlttl azok sem, akik ma mg nem kpesek ’nllan’ erre a Kzelsgre.
Krskre vagy ms fontos okbl a MEGTARTIK s/vagy az IRGALOM-MAGA [ma mg leginkbb Irgalmi ton] ’elvezethetik’ s ’egy rvid tartamban Megtarthatjk’ a teremtket a FORRS-TRBEN.
Ezzel elhrult az az eddigi nehzsg,
hogy a MINDENSG-FORRSA jellemzen csak a NAGYOBB VLTOZSOK alkalmval kerlhetett annyira kzel a Kzssgekhez s teremtkhz, hogy
(1) kzvetlen mdon ELLENRIZHESSE ket s
(2) ha az szksges, akkor MEGRINTHESSE (pldul Rendezhesse a megsrlt Megnyilvnulsi-Alapjaikat / Alap-Tereiket, ’Meghallgathassa ket’ stb).
FONTOS OKBL
ma mr brmely teremt szmra TBBFLE KLNLEGES tja is van annak,
hogy BRMELY MEGTARTJHOZ (gy akr a MINDENSG-FORRSHOZ is) KLNLEGESEN KZEL KERLHESSEN, EGYEZTETSEKBEN nylhasson meg,
s ha az szksges, akkor a MEGTART KZVETLEN S AZONNALI MEGERSTSBEN / RINTSBEN is megnyilvnulhasson a teremt fel.
Akkor, amikor mg magban a MINDENSG-FORRSBAN is csupn formldott a KLNLEGES MEGNYILVNULSOK gondolata, a YO olyan (mai szval) ’Megerstst’ Krt A-LTEZS-EGSZE szmra, amely kpes minden „kiszakadst / sztszakadst s megrekedst” is elhrtani (megszntetni s megelzni). Ez a kzvetlen oka annak, hogy a YO (a VILG mellett) nagyon hamar (szinte a Megnylssal egyszerre) hozzkapcsoldott a KLNLEGES Tudatosodsokhoz. Elszr mg KIPRBLS jellegben.
A YO (EGYETRTSBEN a MEGTARTI-Teremtivel > ennek fontossgt korbban mr emltettem) most nemrg hozta meg azt a RENDELKEZST, hogy a Birodalma minden Kzssgben minden egyedi teremt szmra megnyitja a Klnleges n-pls / Tudatosods LEHETSGT / tjt (mr nem csupn KIPRBLS jellegben). Hamarosan megformlsra kerl az ezt lehetv tev ALAP-HARMONIA s Megnyilvnulsi-Alap (j Befogadsi Alap, a Klnleges Bels Terek s Klnleges ramlsok j rendszere, a kapcsold Szablyozs stb).
-
Mra a teremtk ALAP-RAMLSBAN az eredeti let ramlsa mell tbb olyan Bels ramls is megformlsra kerlt (Ered-ramls, Irgalom ramls, Szolglat ramls, Irgalom ramlson bell Kzvetlen Gondoskodst biztost egyb ramlsok), amelyek Biztosabb / Biztoss tehetik a teremtk n-Megtartst (gy a Sajt Harmonijuk szerinti n-plst).
-
Ezen j ramlsok utat nyitnak ahhoz, hogy a MEGTARTK kzvetlen utakon akr azonnal Megerstst adhassanak a Befogadsukban lv teremtknek.
-
Megformlt tjai vannak mra (az LTALNOS s KLNLEGES Teremtsekben is) annak, hogy a teremtk egymst KZVETLEN ton segtsk a Megrtsben s a Harmonit Megtart s Megerst Megnyilvnulsokban (egymsnak ’valdi Trsv’ vljanak).
-
Mra a MINDENSG-FORRSA a FORRS-TR (s erre alapulan a Klnleges Bels Terekben megformlsra kerl ’Kzss-tett-Tr-rsszel is rendelkez’ j Bels Terek) megformlsval, s az ezen FORRS-TR kzvetlen elrst lehetv tev ’Kt’-Szorossg megformlsval KZVETLEN utat nyitott A-LTEZS minden teremtje szmra ahhoz, hogy FONTOS OKBL s/vagy meghatrozott felttelek meglte esetn KZVETLEN sszekapcsoldsban nylhasson meg magval a MINDENSG-FORRSVAL is. Ahogyan ezen az j ton a MEGTARTI s egyedi teremtk egymshoz ’valsan kzel’ kerlnek, jelentsen talakul majd a ’Sors-Formls’: az ilyen irny n-plst vlaszt teremtk egyre nagyobb ’Hatalmat’ kapnak a Sajt Sorsuk Megformlsban --- s ezzel egytt a Felelssgk is ’megemelkedik’.
Ma mr
minden j Irny Megnyitsa sorn
a teremtnek Lehetsge van elszr csak KIPRBL jellegben megnyitni egy j teremtst,
gy a Kiprbls Tapasztalatai alapjn hozhatja meg azt a felelssgteljes vlasztst / rendelkezst,
hogy EGYTT az azon irnyt megnyit ms teremtkkel belekezd-e a mr MEGTARTHAT teremtseket eredmnyez J N-PLSBE.
A MEGTARTK
ma mr minden j Irnyt megnyitni Szndkoz teremtjknek
kihagyhatatlanul (!) FELAJNLJK a Kiprbl Megtapasztalst,
s ennek rdekben egy Klnleges Bels (s Kirad) n-plst [nincsenek erre ma mg szavaink].
Ajnlott,
hogy minden teremt legalbb egy rvid tartam Kiprblst megnyisson egy j Irnyban val vgleges (legalbb egy meghatrozott tartamra megnyl) elktelezdse eltt.
Ajnlott, de nem ktelez.
Lehetnek a Kzssgeken bell olyan teremtsek,
amelyek Megnyitst a MEGTART elzetes Kiprblshoz (mint felttelhez) ktheti.
Ilyen esetben csak a MEGTART ltal meghatrozott Kiprbls utn Rendelkezhetnek a teremtk az j Irny Megnyitsrl.
Ma a Klnleges Teremtsek csak Kiprbls utn nyithatk meg vgleges jelleggel.
Ugyanakkor Tapasztalat az is, hogy vannak teremtk, akik valamilyen kzvetett vagy kzvetlen mdon ’mr rgebb ta’ ’elkszti’ egy-egy j Irny Megnyitsnak, s gy k ’bell’ ’Teljesen Biztosan Tudjk’, hogy az az j t a ’Sajtjuk’, s gy Kiprbls nlkl is egyszeren s gyorsan bele-illeszkednek az j Harmoniba [szinte a Megnyls Pillanatban ’Tudjk’ az azon j Irnyhoz tartoz legfontosabb MEGHATROZKAT, s mr el is kszltek azok Befogadsra].
Mint emltettem, van ma mr olyan Lehetsg, hogy egy teremt a Kzvetlen MEGTARTJA s Ered-nagy-TEREMTJE EGYETRTSVEL ’Ktst’ formlhasson meg pldul a MINDENSG-FORRSVAL is, s a vllalt Feladat teljestse rdekben ’rendszeresen’ jelen lehessen a FORRS-TRBEN (az azon irnyban rdekld ms teremtkkel). ’Ott’ a MINDENSG-FORRSA ’megtantja’ szmra a ’Kts’-ben megjellt ’tananyagot’ (pldul egy Formld j Irny mr megformlt Elveit vagy Ajnlsait). Ez azt eredmnyezi, hogy amikor az j Irny Valsan KIRAD a MINDENSG-FORRSBL, az ilyen teremt valjban mr ’kszen ll’ (elkszlt) az j Irny Megnyitsra.
Az ilyen teremt az Ered-nagy-TEREMTJE s Kzvetlen MEGTARTJA EGYETRTSVEL nyilvnvalan azrt formlhatja meg a ’Ktst’ a MINDENSG-FORRSVAL, mert a Kzvetlen MEGTART is Komolyan rdekldik azon j Irny Megnyitsa irnt. Amg a MINDENSG-FORRSA a FORRS-TR ’egyik termben’ ’tantja’ a Komolyan rdekld MEGTARTKAT az adott j Irnyhoz A-LTEZS-EGSZRE KIRASZTSRA kerl MEGHATROZKRA / J ELVEKRE, addig az egyedi teremt ’egy msik teremben’ ’tanulja’ azt, ami ezen j Irnyban az egyedi teremtk j n-plsi lehetsge. gy amikor KIRAD az j Irny ALAP-HARMONIJA a MINDENSG-FORRSBL, a MEGTARTI-Teremtk mellett minden Kzssgben lehetnek olyan egyedi teremtk, akik mr rtik (s kpesek azonnal meglni) az j Teremts Harmonijt, s gy ez a teremt a MEGTARTJA vezetsvel kpes KZVETLEN mdon tadni / tovbb-adni a Tudst s j Megrtseit az abban a Kzssgben l Trsainak. Emiatt ma mr nagyon lecskkenhet annak az eslye, hogy egy J-KEZDET (akr A-LTEZS-EGSZBEN, akr csupn egy Kzssgben vagy egy egyedi teremt letben) „eltrljn” vagy megsrljn / megakadjon / elpusztuljon. Ma mr minden Kzssgben vannak olyan KLNLEGES tban Tapasztal Teremtk, akik KZVETLEN TRSAI a MEGTARTJUKNAK az j-Kezdetek Megformlsban s Elindtsban is. A FLD-Vilgban MAGOKNAK nevezzk a FLDANYA ilyen Trsait.
Clszer minden Kzssgben megformlnia a MEGTARTNAK a Klnleges utakban megnylt teremtkbl egy olyan kisebb Bels Csoportot, akik kzl lehetleg minl tbben megformljk a MEGTARTVAL a meglhet legnagyobb Szorossgot.
A Tapasztalat az, hogy mra a Klnleges Utak Elindtsa (1) a Kzssgekben s (2) az egyedi teremtk letben is sokkal kevesebb nehzsggel jr, mint ezt megelzen, amikor mg nem volt elgsges Tapasztalat arra, hogyan tudjk a felmerl VRATLANSGOK vagy egyb ms Nehzsgek helyzeteiben kzvetlen mdon segteni egymst a teremtk / MEGTARTK. Ma mr nagyon sok Kzvetlen (Klnleges) t van arra, hogy a formld nehzsgeket a teremtk nagyon korn felismerjk, s annak pontosan Megrtsk a Lnyegt-Cljt-rtelmt, gy azt is, hogy az valban rsze-e az tjuknak (vagy csupn maradjanak attl tvol), s ha rsze az tjuknak, akkor mire irnytja az r a figyelmket.
Az egyedi teremtk a MEGTARTIKKAL ’Kzss-tett-Tr-rszben’ jra felpthetik magukban annak a Tudst, hogy valjban A-LTEZS-EGSZE is ’egy nagy kzs tr’, s ezrt minden egyes megnyilvnuls valamilyen mdon hatssal van minden ms megnyilvnulsra is.
A ’Kzss-tett-Tr-rszben’ a teremtk teljesebben Megrthetik a ’Felelssget’ s az ’egymsra-hatst’ [azt, hogy minl Tudatosabb vlik egy teremt, annl nagyobb a ’Sajt’ Felelssge az nnn Harmonija Megtartsban, mert ebben a Megnyilvnulsban kpes olyan mdon rszt venni A-TEREMTS-NAGY-EGSZBEN, hogy mr nem csupn „nem rontja azt”, hanem annak a Lehetsge is megnylik ltala-s-benne, hogy Harmonikusan-Kiteljesten nyilvnulhasson meg (nmaga s msok rmre is)].
*****
"A Garancik ezen msodik fajtjt ’Irgalmi-Garanciknak’ nevezzk jelenleg, jelezve ezzel azt, hogy (1) azt kzvetlenl az IRGALOM-MAGA formlta meg (2) A-LTEZS-EGSZRE irnyad ELVEK alapjn. Az Irgalmi-Garancik jellemzen nem ’rk’ Jelleg Garancik, leginkbb rvidebb Tartamra s/vagy pontosan meghatrozott Feladatok teljestshez tartoznak..."
2019. jlius 6.
A Garancikhoz kapcsold EGYEZTETSEK / j Egyetrtsek:
Jelenlegi megrtsem szerint ’Garancinak’ csak azok a biztostkok nevezhetk, amelyek KZVETLENL (!) A-LTEZS-EGSZRE irnyad ELVEKRE alapulan kerlnek megformlsra. A MINDENSG-FORRSA Egytt az IRGALOMMAL jelenleg formlja meg azokat az Elveket, amelyek majd ms nagy-TEREMTK szmra is Hatalmat adhatnak (a sajt Kzssgkre s/vagy a Befogadsukban lv teremtkre kiterjeden) ’Garancik’ megformlsban val (Egyttes / Egyetrt) rszvtelre.
A jelenlegi llspont szerint a Garancik megformlsa tovbbra is a MINDENSG-FORRSA NNN HATALMA marad.
Az egyik f oka ennek ma mg az, hogy A-LTEZS-EGSZBEN mg viszonylag kevs a Garancikhoz kapcsold Tapasztalat, s egy ilyen nagy jelentsg MEGERSTS esetben fontos, hogy a Megnyilvnts ’Itt-Az-Elindtsnl’ A-LTEZS-EGSZRE kiterjeden AZONOS ALAPRL s EGYSGES ELVEK alapjn induljon el. Ksbb a tapasztalatok alapjn ennl kiterjedtebb Hatalmat is kaphatnak a nagy-TEREMTK a Garancik megformlsa s Gondozsa tern.
A sajt Birodalmra kiterjeden teht a MINDENSG-FORRSA Hatalmat ad(hat) a nagy-TEREMTNEK arra, hogy ’Egyttes-Rsztvevje’ / Egyetrt-rsztvevje lehessen Garancia Megformlsnak [ez lnyege szerint azt jelenti, hogy a MINDENSG-FORRSA ltalban oly mdon s olyan tartalomban-formban formlja meg s rasztja ki a Garancit, amellyel az rintett nagy-TEREMT EGYETRT]. Ahhoz, hogy egy nagy-TEREMT ilyen ’kzvetlen’ (!) mdon rsztvevje lehessen Garancia megformlsnak, be kell majd fogadnia ’NNN-LNYBE-LNYEGBE’ a MINDENSG-FORRSA ltal a Garancik megformlshoz kapcsoldan hamarosan KIRASZTSRA kerl j ELVEKET.
Valsznleg ’Biztostk’-nak nevezzk majd Az-Elkvetkezben az olyan Garancikhoz rszben hasonl megnyilvnulst, amely egy Birodalmon vagy Kzssgen bell ’ERSEN’ (vagy akr Nagyon Ersen), szinte mr a Garancikkal azonos erssgben kt / rgzt, m KZVETLENL csak a Birodalom / Kzssg ALAP-RAMLSBA Bergztett Meghatrozkon alapul. [Valjban ekkor ezek is KZVETETT mdon illeszkednek A-LTEZS-EGSZE HARMONIJBA, de nem KZVETLENL azon ’Nagyon Szigoran meghatrozott ELVEKEN’ alapulnak, amelyeket a MINDENSG-FORRSA a Garancik megformlsa rdekben formlt meg].
Minden Birodalom esetben a MINDENSG-FORRSA EGYEZTET majd a nagy-TEREMTVEL, hogy a nagy-TEREMT milyen Biztostkok megformlsra ’Kr’ Hatalmat, s ehhez EGYTT formljk majd meg a Megnyilvnts ALAP-HARMONIJT. A Biztostk megformlsa csupn LEHETSG lesz a nagy-TEREMTK szmra, gy KRHET a MINDENSG-FORRSTL, hogy EGYTT formljk meg az ehhez tartoz Szablyokat (s kapcsold Garancikat).
Az rs tovbbi Tapasztalatokkal FOLYTATDIK a 4. rszben, elrhet ITT
|