II.
Tapasztalatok, fontolgatsok
Az lomban ltott prduc s msik llat valsznleg a Bezrds eredjre irnytotta r a figyelmet. A YOSG tbb Kzssge is rintett lehet hasonl helyzettel?
Taln a YOSGBAN van valami gykere / eredje az rzkelt nehzsgnek, s ezt majd ott kellene Rendezni... Mivel a FLDANYA elkezdett visszaigazodni a YOSGBA, valsznleg olyan Tudatosods nylik meg a Klnleges Utakban megnylt teremtiben, amely mr kifejezetten a YOSGBAN meglv nehzsgek Megrtshez vezet.
Kapcsolatban lehet az llati jelleg rzkelse a Bels Trben a kenderhez kapcsoldan feltett krdssel [20190926 – elrhet ITT] >>> annak kapcsn pedig a Megbecsls jtt felsznre, mint ami a YO MEGHATROZ N-JELLEGE [ez gy elgg a YOSG fel mutat].
Az eddigi Tapasztalat [minden Kzssgben] az, hogy hosszabb tvon az llatokban kevsb okozott zavart ez a Klnleges (vagy KlnlegesEBB jelleg) Kzelsg az emberhez (valahogyan ki tudtak olddni mg a kapcsoldsbl is, habr sok Kzssgben bennk is maradt valamilyen „lenyomat”, amely meggyengtette a Bizalmat), de az emberekben hosszabb tvon akr slyos bels zavarokat is okozhatott egy ilyen ERS Szndkkal Bergztett llatok (ms teremti-formk) fel val (egyoldal) irnyuls.
Kpben vagy rzetben az jelent meg, hogy olyan jelleg Szorossgot ’kezdemnyezett’ egy-egy emberi kzssg valamely llat ’lelkvel / Lnyegvel’ [nha csupn egy kivlasztott egyedi llattal, mskor a kivlasztott llat ’kiterjedtebb’ (rszben ’tvolabb l’) ’lelkvel / Lnyegvel’], mintha ’hzassgot’ (vagy nagyon kzeli testvrsget / vrszvetsget) ktttek volna. Egy ilyen jelleg Klnleges [vagy akr KlnlegesEBB] Szorossgnak azonban nem volt, s ma sincs megformlt Harmonija. Kiprbls jellegben sem nylt meg eddig ennek a Lehetsge A-LTEZS-EGSZBEN (egyetlen Kzssgben sem!).
A totem sz eredetileg a trzsi sszetartozst / nemzetsgi sszetartozst, esetleg testvrsget / vrtestvrsget jelentette.
Ms az, amikor az egyttls ltalnos szablyai szerint Tisztelnek / Megbecslnek (akr kiemelten is) llatokat vagy nvnyeket az emberek [illetve egymst klcsnsen], de mindenki „megmarad a helyn”, s klcsnsen segtik egymst. Ilyenkor is megformldhat az rintettek kztt benssges sszekapcsolds, s akr valamilyen olyan Klnleges Bels sszekapcsolds is, amely jellemzen (legksbb) az rintettek ppen lt letnek a vgvel termszetes mdon sztbomlik [nem vihet t a kvetkez megnyl testi megtapasztalsba].
Egy trsam megltsai:
„llati jelleg akkor mutatkozik mg meg, ha bizonyos tulajdonsgokat az ember idnknt ’klcsn kr’ az adott llattl. Ez szintn a smni (nem indin felttlen, lehet zsiai is) gyakorlat rsze a lelki utazsoknl.
Olyan esetekben fordul ez el, ha az ember a ’sas szemvel akar ltni’, a ’prduc erejvel vadszni’ stb. Ilyenkor nyilvn engedlyt kell krni az llat lelktl, ezt a smnok jobbra meg is teszik.
Egyszer informciszerzs esetn sztnsen hasznljuk a rjuk hangoldst, csak nem tudatosul. Ha valaki kikldi egy rszt a vilg olyan lhelyeire, ahol fizikailag nem tud jelen lenni, de ott s akkor a lehet leggyorsabban relis informcihoz akar jutni… kontemplcinak nevezik, azt hiszem. Ez nem jr tudat-vesztssel, egyszeren csak hirtelen ’a msik fl szemvel’ kezded ltni a dolgokat... az emptihoz hasonl, azzal a klnbsggel, hogy nem kell hozz sajt tapasztalatodnak lennie az adott trgyban, hogy trezd, tld mit tapasztal a msik fl. Csak megfelel rzkenysg. Ettl az llatban nem lesz zavar.
lomban megjelen llat pldul utalhat annak az llatnak megfelel rzelmi vagy tudatalatti tartalomra is… ebben az esetben az llati megjelens kizrlag szimblumhordoz jelleggel br.
Az llatok kzl nem mindenki akar hazamenni (a macskk kztt sem), mert szorosan ktdnek az emberhez / adott lelkekhez. Akr letek ta, mert szeretnek s szeretve vannak, a felemelkedst egytt vllaltk velnk, amiben tudnak, segtenek.
Az, hogy ne hasznljk ket fel zsarolssal (knyszertve) rejtett tevkenysgekben, nagyon fontos!”
Az ltalam rzkelt kpek / helyzet valamilyen Bezrdsra irnytottk r a figyelmet.
Van olyan lehetsg a KLNLEGES Megtapasztalsok sorn, amikor a felplt bels utakon klnbz Megtapasztalsi-Formban l teremtk is szorosabban egymshoz kapcsoldhatnak ltalban egy-egy feladat / munka tartamban: (1) nha egyikk kri a msik segtsgt, (2) nha pedig mindkettjket egyformn rint feladatban egytt nyilvnulnak meg.
A „BAJ” azokban a kzssgekben jelent meg, ahol ezt a Klnleges (felptett, hasznlhat) sszekapcsoldst valahogyan „rnyomtk” („rknyszertettk / beleerltettk”) a Kzssg LTALNOS megnyilvnulsaira (a mindennapjaikba).
Ilyenkor [valamilyen megrtsi nehzsgbl ereden][’j-indulatan’ (!), ez nagyon fontos > teht egyetlen pillanatig sem irnyult a Szndk arra, hogy brkit is meggyengtsen (!)] (1) TLLPTEK a szksgessg mrtkn, (2) s emiatt olyanokra is knyszerten kezdett ez hatni, akik nem voltak teljesen harmoniban ezzel a Klnleges ttal (pldul nem voltak smnok)(mg nem nyltak meg Klnleges tban)... ket viszont akr „tudatilag ssze is zavarhatta” a ms teremttl ered KLNLEGES Szndk, s emiatt meg is trhette a sorsukat ez a helyzet... [mint emltettem, a legtbbszr n-Igazodssal nem tudtk rendbe tenni a sorsukat, s gyakran csak gy tudtak „kiszabadulni a szortsbl”, ha Teljesen-Lezrtk (trvnyes ton) a Jelenltket abban a kzssgben, ahol addig ltek]. Az egyre kiterjedtebb vl Bizalom-srlsek miatt a korbban „hatkonyan mkd” szertartsok [s maga az let a Kzssgben] „kezdtk elveszteni az erejket”, s ez kzvetlen oka volt a Bizalom-vesztsnek / remnytelensg fel sodrdsnak… Az rintettek nem rtettk e vltozsok okt, s ha ez elzrta ket a Megjulsuktl is, mindez megtrshez is vezethetett.
E Kzssgekben EGYMSSAL VEGYTETTK a klnbz Meghatrozk szerint pl / mkdtethet let-helyzeteket – s mivel ez nem kerlt kiigaztsra egy belthatan rvid idn bell (jellemzen egy vagy kett letnyi tartam alatt), a mr meglv kisebb Bezrdsok mell jabb BEZRDSOK formldtak meg az rintett teremtk lnyben.
Az alap-helyzet a legtbb Kzssgben az lehetett, hogy eltvolods trtnt a MEGTARTKTL (gy az Ered-Forrstl / ’desanytl’). Lehetett ennek az oka egy VRATLANSG vagy valamilyen vals srtsbl / megsrlsbl ered Megtrs. Nha az ok egyszeren az volt, hogy a MEGTARTI-Teremt ’egy kiss visszahzdott’ (1) vagy azrt, mert maga a MEGTARTI-Teremt lt meg egy Bels Igazodst, (2) vagy azrt, mert a Kzssgnek kellett meghoznia egy Rendelkezst a Sajt tovbbi Sorsrl. Br a Kzssg tagjai tudatosan kerestk ennek az Eltvolodsnak az okt, de azt maradktalanul nem sikerlt megrteni.
Ennek egyik oka lehetett az is, amit korbban mr tbbszr rintettem: eddig a MEGTARTI-Teremtk sokszor nem tudtk az egyedi teremtk (!) (n)Lnyegbl (!) felnyl j-Kezdeteket harmonikusan beilleszteni a Kzssgek letbe, s ezrt gyakran „elzrtk” [„meglltottk”] az egyedi teremtkben a Kzssgek Megjulshoz elengedhetetlenl fontos ’Teljesen-j’ Megtapasztalsok ’elindtst’. A MEGTARTI-Teremt ilyenkor „elrhetetlensgbe helyezte” az egyedi teremtben megnylt j-Kezdetet. Nha maga az egyedi teremt is hozott olyan n-Rendelkezst, hogy ’meglltotta / felfggesztette’ az j-Kezdete elindtst [mivel rzkelte, hogy a Megnyilvnuls felttelei mg nincsenek meg, s nem akarta, hogy elpusztuljon az, amit nmaga szmra elksztett]. Ez az rintett egyedi teremtben mindig ERS FJDALOMKNT (s gyakran ksbb sszezavarodsknt) JELZETT, s a Kzssg szmra is „elveszett” akkor-s-ott egy j-Kezdet, amelyre addig elkszltek.
Ma mr minden Kzssgben a MEGTARTI-Teremt elkezdte az eddig elrhetetlen bels tartalmak ELLENRZST s RENDEZST egytt az IRGALOMMAL / KLNLEGES nagy-TERMTKKEL / MINDENSG-FORRSVAL [20190831(1.r.) – elrhet ITT]. A korbban Megakadt j-Kezdetek [akr Beteljesletlen-Szndkok] ma mr az IRGALOM-MAGA Kzvetlen Klnleges Gondoskodsba kerltek / kerlnek, s (1) elszr maga az rintett egyedi teremt (n)Lnyege Rendelkezik a Megakadt j-Kezdet [vagy Beteljesletlen-Szndk] tovbbi sorsrl [(A) kerljn a lehet leghamarabb visszavezetsre az letbe vagy (B) kerljn abban a formjban Lezrsra-s-visszabontsra], (2) majd ennek megfelelen gondozza az IRGALOM Egytt az rintett MEGTARTI-Teremtvel ezt az j-Kezdetet / Beteljesletlen-Szndkot.
Fontos ismerni azt, hogy az eddig Elrhetetlen Bels Terekben nem csupn Megakadt j-Kezdetek lehetnek [amelyek tovbbi sorsrl Rendelkeznie szksges annak az egyedi teremtnek, akihez az (n)Lnyegileg tartozik], hanem ms Beteljesletlen olyan Szndkok is, amelyek nem csak a teremt nnn sorst rintettk, hanem akr ms teremtk letre is nehezten hathattak. Egy ilyen Beteljesletlen Szndk megtallsa esetn a Szndkot (1) Megforml vagy (2) ’Elfogad’ [’Befogad’], (3) a Szndk befolysol hatsa al kerlt teremtnek is n-Rendelkezsi Joga s KTELESSGE nylik meg.
Magtl rtetden ha „idegen” Szndk befolysol [KZVETLENL (!) sors-forml] hatsa al kerlt egy teremt, az (n)Rendelkezsi joga arra terjed ki, hogy milyen mdon [s pldul mennyire gyorsan] igazodik / rendezdik vissza a Sajt Sorsba. Egyes Kzssgekben (ilyen a Fld is) olyan (n)Rendelkezst is hozhat a teremt, hogy az idegen Szndk hatsra formldott n-plse akr maradktalanul visszabontsra kerljn, illetve meghatrozhatja, hogy mely n-plst s Tudatosodst mirt s milyen mrtkben teszi mgis megtarthatv.
A MEGTARTI-Teremtk kzvetlen mdon vezetik az egyedi teremtket abban, hogy a Bels Tereikben megtallt Bels Tartalmakrl mihamarabb (n)Rendelkezst hozhassanak.
Knnyebb ez azoknak a teremtknek, akik kpesek a Bels tjaik (akr Bels Klnleges tjaik) TUDATOS hasznlatra, s tudatosan irnyulnak arra, hogy rendet tegyenek a sorsukban. k kpesek lehetnek mindhrom testi-valjukra kiterjeden is (1) Rendelkezst hozni s (2) az Igazodsokban s Rendezsekben megnyilvnulni [s gy ebben a Megjtott (Teljes)llapotukban tovbbvezetni az letket a vlasztott j Megnyilvnulsba].
Akik erre ma mg nem kpesek, azokban az (n)Lnyeg hozza meg a szksges (n)Rendelkezseket, s az esetlegesen szksges Igazodsok / Rendezsek majd akkor nylnak fel az egyb testi-valkban, amikor arra megfelelen elkszlt az rintett teremti-n-rsz s az rintett MEGTARTI-Teremt.
A MEGTARTI-Teremttl [s a Sajt Sorstl] val Eltvolods oknak (leginkbb Bels) Keresse sok ert ignyelt, ami fradtsgot s egyfajta elkedvetlenedst, s az elindtott teremts / n-pls „megllst” / lellst (Lezrs nlkli Bezrdst) eredmnyez(het)te… Nem tudott kiteljesedni az elindtott n-pls s teremts. A Kzssgben a Klnleges tban megnylt teremtk nyilvnvalan elkezdtk keresni a Rszleges Bezrds okt ’minden olyan kiterjedsben’ Bell s Kvl is, ahov a tudatukkal kpesek voltak eljutni.
Jelenlegi megrtem szerint
a MEGTARTI-Gondoskods nem sznt meg a Kzssg tagjai fel,
de a Bels t hasznlhatatlann vlsa miatt nem tudtk MEGRTENI a Kzssg tagjai,
hogy merre formldik / nylik meg szmukra az letk tovbb-vezetse.
2019.10.03.
Krds egy trsamtl: „llatok ajnlottak-e fel a Meglltsokban ert? Mint az Avatar-filmben, amikor mozgstva lettek a Fldanya krsre, ugyane clbl?”
Szerintem a Kiprblsokba leginkbb emberek kapcsoldtak be (a Fldn), de valsznleg az llatoktl (minden teremti formtl) rkeznek javaslatok a MEGTARTKHOZ [errl a MEGTARTK EGYEZTETNEK jelenleg]. Ha befejezdik ez a Kiprbls, teljesebb rltsunk lehet a MEGLLTSOKHOZ kapcsold Tapasztalatokra.
Ha egy KTSBEN valaki bekapcsoldik egy Kiprblsba (vagy brmilyen ms feladatba), akkor ’szinte minden figyelmvel s erejvel’ a meghatrozott feladat megvalstsra sszpontost. Csak a KTS Lezrsa utn ’tud’ ms megnyilvnulsokkal is ’foglalkozni’.
III.
A KTSRL / Kt-Szorossgrl, amely a Klnleges Megnyilvnuls olyan j [szablyozott!] formja, amelyben az egyedi teremtk [ma mg a MEGTARTK ’kzvettsvel’] egymshoz j mdokon is kzelebb kerlhetnek.
2019.10.04.
A KTS / KT-Szorossg a MEGTARTI-Teremt s Klnleges Utat megnyitott teremtje kztt most megformlhat legszorosabb Bels sszekapcsolds valamely meghatrozott Feladat Egyttes Megvalstsa rdekben (20190702 – elrhet ITT). Irnyulhat ez kzvetlenl egy MEGRTSI NEHZSG ELHRTSRA is.
A KTS megformlsa kapcsn emltettem, hogy ebben az eddig megismertnl Szorosabb Bels sszekapcsoldsban az egyedi teremtkben egszen Klnleges j Bels rzkelsi utak nylhatnak fel:
„…A ’Kts’ jelleg j Klnleges Szorossgban a MEGTARTK s egyedi teremtik olyan ’EGYTTES’ ’rzkelsi’ utakat is megformlhatnak, amelyek a FLD-Vilga MAGJAI szmra az tvilgt helyzetekben vlhattak eddig megismerhetv: a MEGTARTI-Teremt KZVETLEN utat nyit a teremt Bels Klnleges Terben arra, hogy Sajt Megtapasztalsknt Tapasztaljon meg msokat rint helyzeteket (vagy ppen azt, hogy msokban milyen Gondolatokat / rzseket s egyb Vltozsokat idz el egy adott helyzet).
A Kzssgi-Irgalmi teremtsek kapcsn emltettem azt a nemrgiben megnylt j Klnleges Teremtsi Irnyt, amely IRGALMI ton a Szksgessg mrtkhez igazodan KZVETLEN betekintst / rltst nyithat egy msik teremt ALAP-RAMLSBA Bergztett sszecsendlsekre / Tartalmakra (20190411 – elrhet ITT)…”
Egy ilyen j Szorossg megtapasztals (1) megnyitshoz (!) s (2) megnyilvntshoz is Garancik befogadsa szksges az egyedi teremtkben. Egyes rszeiben mg formld a KTS Szablyozsa, de alapjaiban mra megformlsra kerlt az a Harmonia, amelyet a MINDENSG-FORRSA KIRASZTOTT (!) a TEREMTETT-LTEZS Klnleges Utakat megnyitott teremti szmra (szablyozott ma mr a megformlsa / megnyilvntsa s a Lezrsa / feloldsa is ennek az j egymshoz kzelebb kerlsi tnak).
Ma mg az egyedi teremtk egyms kztt kzvetlenl nem formlhatnak meg ilyen Kzeli Szorossgot.
A KTSben lehetsges az, hogy a MEGTARTI-Teremt egyszerre tbb teremtjvel is megformlja a Ktst, s gy tbb egyedi teremt is rszt vesz a feladat megvalstsban [akr szorosabban is egymshoz kapcsoldva, akr egymstl tvolabb maradva]. Az egyedi teremtk ilyenkor a Klnleges Bels Terkben megformlt KZSS-TETT-TR-RSZBEN a MEGTART ltal meghatrozott mdon [csakis az egyttesen felvllalt feladat teljestse sorn s a megvalsts rdekben!] az eddig lehetsgesnl egymshoz is kzelebb kerlhetnek. Ez a klnleges-kzelisg ma mg azonban csakis a MEGTART ltal megformlt s a meghatrozott felvllals beteljestse rdekben megformlt KZSS-TETT-TR-RSZ pontosan meghatrozott rszben lehetsges. GARANCIA (Irgalmi Garancia)(ma mg Irgalmi bels t) biztostja az sszekapcsoldst, s a feladat beteljestse utn ezt a Garancit ma mg maga a MINDENSG-FORRSA (vagy az IRGALOM-MAGA) bontja szt, s gy nem tarthat meg tovbb ez a Klnleges Bels Szorossg az egyedi teremtk kztt.
Amikor rgebben egy-egy Kzssgben ’llati’ formban l trsaiktl krt segtsget [Megerstst] az ember egy-egy meghatrozott ’feladat’ beteljestse rdekben, ez akkor rgen az LTALNOSAN meglv Tiszteletre [a YOSGBAN a MEGBECSLSRE] plhetett r. A YOSGBAN megformlt KlnlegesEBB rzkels tjn a teremtk [megfelel Egyetrts tjn] az LTALNOSAN Meghatrozott Tvolsgnl kzelebb kerlhettek egymshoz s a MEGTARTIKHOZ is.
Amikor egyes Kzssgekben rzkeltk a Kzssgi (s Bels) megformlt ramlsok megtredezst (kezdetben akadozv vlst, ksbb megsznst), egymshoz is prbltak [a KlnlegeseBB utakon (!), Szorosabb barti vagy csaldi kapcsoldsok megformlsa tjn] kzelebb kerlni azrt, hogy felismerhessk s megrthessk mi okozta a megjelent nehzsgeket. Amg ’azonos fajon bell’ [egy megformlt kis-kzssgen bell] maradt ez a Kzelebb kerls, addig ez nem okozott jabb nehzsgeket, mert az azonos formban l egyedek ugyanahhoz a Kzssgi-ramlshoz tartoztak.
Amikor [a Fldn a Tisztelet] a YOSGBAN a MEGBECSLS alapjn egymstl klnbz Megnyilvnulsi-Formban l teremtk kezdtek egymshoz olyan mdon Kzelebb kerlni, amelynek nem volt mg megformlt Harmonija, az azrt okozott (sok kzssgben szinte vgzetess vl) nehzsget, mert e Kzssg(ek) tagjai ppen nem tudtak Szorosabban sszekapcsoldni a MEGTARTI-Teremtjkkel, s gy nem voltak abban a helyzetben, hogy EGYTT megformljanak egy j Harmonit egy j Kzeleds szmra. Emiatt azt a „mdszert” / utat „hasznltk” a ms teremti-formban (pldul llati formban) l teremtkhz val Kzeledsre, amelyet a sajt kzssgkben egyms kztt hasznltak a Kzelebb-kerlshez (csaldi / hzassgi / testvri sszekapcsolds, barti szorossg). Szolglhatott volna ez az addig hasznlt t ’alapjul’ a msik Kzssg (llati kzssg) tagjai fel val J (!) jelleg (Szorosabb s specilis sszekapcsoldst megclz) KZELEDSHEZ, de „nmagban” nem volt alkalmas egy j Harmonikus sszekapcsolds megformlshoz. Az emberi (vagy akr ms formban l) Kzssg tagjai ’Ers Szndkkal’ kinyilvntottk a MEGTART s a msik Kzssg tagjai fel a Szorosabb [leginkbb a csaldi Szorossghoz hasonl] j sszekapcsolds Szndkt, de ez a Szndk „nem rt el” a kivlasztott msik Kzssg tagjaihoz [mert ennek mg nem volt megformlt tja].
Lehetett a msik Kzssg (llatok) egyes tagjaiban is valamilyen Kzelebb kerlsi Szndk, s ekkor egy-egy rvidebb tartamra [jellemzen egy-egy pontosan meghatrozott feladat tartamra] e msik Kzssg egy-egy tagja kzelebb kerlhetett az emberek „kinyjtott Szndkhoz / kezhez”, s akr ssze is kapcsoldhattak [mint emltettem, csak egy-egy igen rvid tartamra]. Az emberi [vagy ms formban l] Kzssg ezt gy rtelmezhette, hogy „megkttetett a szvetsg / szorossg”, m ez nem volt gy. Ez csupn ekkor mg egy KZELEDSI helyzet volt [a Fldi fogalmak szerint ’Egy-Pontban-Kapcsolds’ (csaldi fogalmak szerint ismerkeds / ’jegyessg’)], amelyben nem formldik mg meg sszekapcsolds, s ezrt brmelyik rintett mindenfle magyarzkods nlkl brmikor azonnal kilphet ebbl a helyzetbl. Ez a helyzet csupn egy olyan ’alap-helyzet’, amelybl megnylhat az EGYEZTETSI folyamat, amely elvezethet az sszekapcsolds megformlshoz.
Az a Kzssg, amelynek tagjai tvesen gy rtelmeztk a helyzetket, hogy Szorosabb sszekapcsoldsba kerltek egy msik Kzssg tagjaival [„hzassgi” vagy „testvri” szvetsgbe / EGYTT (!) megnyitottak valamilyen j teremtst], nem ismertk fel azt, hogy a „kinyjtott kezkkel / szvkkel” valjban a „semmibe” kapaszkodnak.
Erre a (rszleges!) MEGNYLSRA idvel „rossz-indulattal” „rtelepedtek” olyan ms ltezk, akik felismertk e helyzetben annak a LEHETSGT, hogy (1) vagy IRNYTIV vlhassanak egy mr megformlt / l Kzssgnek, (2) vagy pedig olyan irnyba tereljk az ott lk lett, ahol elgg meggyenglnek ahhoz, hogy elvehessk „Az-letket” [leginkbb az letkhz tartoz otthont / teret, esetleg a testet].
Az ezen rst elindt kpben a Bels Trben „Bezrdott” [’l’(!)] ’llat’ ebben az esetben (1) a megformlt-s-ERS-Szndkot jelzi a teremtben, amellyel korbban ms Kzssg fel irnyult egy Szorosabb Bels sszekapcsolds megformlsa rdekben, (2) s azt is pontosan jelzi, hogy ez az sszekapcsolds akkor nem formldhatott meg [a Szndk ’egyedl maradt’, s mg nem kerlt rtkelsre (s pldul Lezrsra)]. A msik llatra azrt nem emlkeztem, mert a benne megformlt Szndk mra mr nem ’l’.
A Bels Terekben mg ma is „fellelhet”
s az ppen meglt teremti-formtl klnbz formj (!) Bels Tartalom
(pldul ember esetn llati / angyali, felismerten ms Kzssghez tartoz forma)
(akr Bezrdottsgban)
gy rtelmezhet, hogy
ha az abban lv Szndk Lnyegileg AZONOS az adott teremtvel,
akkor valamilyen korbbi KZELEDS megformlt (esetleg fontolgatott) SZNDKT Jelzi.
’Mutatja’, hogy mely ms Kzssg (vagy akr egyedi teremt) fel irnyult KZELEDSI Szndkkal az adott teremt,
s jellemzen maga a ’forma’ azt is pontosan megmutatja,
hogy mi volt a Szndk pontos tartalma.
A megformlt jelleg [mint „lenyomat”, Val] hatrozottsga ltalban jelzi a Szndk ’Erssgt’.
Mivel ebben az esetben ez a Szndk nem teljesedett be
(nem formldhatott meg a Szorosabb sszekapcsolds)(a Szndk „egyedl maradt”),
ez mind a mai napig csupn egy olyan Szndknak tekinthet,
amely ALAPJA LEHET valamilyen EGYEZTETSNEK,
ha ezt a Szndkt a teremt ’Megtarthatnak’ tli.
Mivel ez a Szndk egyik rintett szmra sem vlt KTV,
ezrt maga a teremt egy egyszer tlettel rendelkezhet arrl, hogy tovbbviszi vagy visszabontja.
Mi a helyzet akkor, ha msok sorst is befolysolta egy ilyen megtallt Beteljesletlen-(ERS-)Szndk?
Mivel jellemzen a REJTETTSGI ELLENRZSEK sorn vlnak felismerhetv az eddig ELRHETETLEN Bels Tartalmak [20190831 – elrhet ITT], az (n)Lnyegi AZONOSSGOT Ellenrzi a MINDENSG-FORRSA. Ez a szmunkra gy rtelmezhet, hogy a MINDENSG-FORRSA Ellenrzi, hogy van-e a megtallt Szndknak olyan Kiradsa ms teremtre, amely akr csak rszlegesen is Bergzlt ms egyedi [vagy akr MEGTARTI] teremtben. Ha van ilyen ’Klnleges Jelzs’, a megjellt teremt(k)re azonnal elkezddik a Szndk befolysol hatsnak megszntetse (a Szndk befolysol hatsa alli Kiolds). A Rendezssel rintett egyedi teremt lett Befogad MEGTARTI-Teremtk jelenleg kzvetlenl is rszt vesznek minden ilyen Rendezsben.