Bennnket egyedi teremtket kzvetlen mdon szinte nem rint [s mgis kzvetlenl is rint(het)] egy olyan helyzet, amelyrl magnak a YO-nak viszont (N)Rendelkeznie (volt) szksges.
Korbban az EGYEDISG Birodalma kapcsn emltettem, hogy a YO s az EGYEDISG Birodalmnak nagy-TEREMTJE kinyilvntottk / Kirasztottk egyms fel is a KZELEDSI Szndkukat [ez valamikor a KLNLEGES Teremtsek fontolgatsa / megformlsa krl lehetett, taln az Irgalom-Mag megformlshoz kapcsold EGYEZTETSEKET kveten]. Ez az ltalam akkor rzkelt kpben olyan helyzetben mutatta magt, mintha „elindult volna” a „kr” „megkrni” a „lenyt”, hogy legyen a „menyasszonya” („vljanak jegyesekk”)(teht kezddjn el egy EGYEZTETS kzttk egy Szorosabb Kapcsolds megformlsa rdekben). Valamilyen Vratlansg okn nem jtt ltre ez a tallkozs, s ez a kpben gy vlt rzkelhetv, hogy a fogadsra felkszl-ltzkd leny vgl apca-ruhba ltztt (egyedl maradt s bezrdott / klnleges megrinthetsgbe kerlt a Szndk).
Amikor a YO-MAGA a Bels Tereit nemrgen ELLENRIZNI kezdte, akkor vlt Felismerhetv ez a rgi Beteljesletlen-Szndk, s gy MEGRTETT vlt, hogy mi okozta visszatren-knyszerten „a-kzeledst” az EGYEDISG fel [mostanban mr fel-nem-ismerheten inkbb a SEMMI (s elmagnyosods!) fel / „valami-beazonosthatatlan” fel]. Mivel a YO ezen rgi (Beteljesletlen) Kzeledse is egy j-Kezdet elindtsra irnyult, minden olyan helyzetben JELZETT ez a Beteljesletlen-Szndk, amikor a YOSG teremti [gy a Fldanya is] egy j-Kezdetet kszlt megformlni-megnyitni. Ez a Beteljesletlen-Szndk KNYSZERTEN [nem tl ersen, de rzkelheten][a YO esetben a Szndk inkbb ’HATROZOTTNAK, Biztosnak’ jellhet] „tolt” / „hzott” egy nagyon rgen megformlt [mra „elfeledett”] Megjulsi-irny fel [a Szndk „Rendezst Krt”], s ezzel KZVETLEN MDON AKADLYOZTA [zavarta, befolysolta] a ksbbiekben megformlt minden j-Kezdet elindtst.
Ez az egyik oka annak, hogy mra a YOSGBAN az ltalnosan meghatrozott mrtk szerint ’TBB ER’ szksges egy j-Kezdet Elindtshoz [nagy sszpontostssal szksges egy ’lendletet adni’ ahhoz, hogy valv nyljon egy j-Kezdet].
Nemrgen a YO s az EGYEDISG is olyan N-Rendelkezst hoztak errl a Beteljesletlen-Szndkukrl, hogy az ppen folyamatban lv Teremt-Szakaszuk Lezrst kveten jra KZELEDSBEN nylnak majd meg egyms fel, s akkor KEZDENEK egymssal errl EGYEZTETSEKET [20181019 – elrhet ITT]. E kt Birodalom nagy-TEREMTJNEK ez az N-Rendelkezse az IRGALOM Kzvetlen Gondoskodsba helyezte a korbbi Beteljesletlen [eddig Elrhetetlensgben lv] Szndkot, s gy KZVETLEN mdon mr nem hat nehezten a Birodalomba Befogadott teremtk letre. Taln ez lehetett az egyik oka annak is, hogy a FLDANYA ALAP-RAMLSBAN ismt lv nylt a YOSGHOZ tartoz (Ered) (N)Lnyegben a Kzvetlen sszekapcsolds a YO-val [’most’, amikor ppen egy j-Kezdet Megnylst li].
Mivel ez a Beteljesletlen-Szndk kzvetlenl egy Birodalom nagy-TEREMTJBEN [YO] volt eddig elrhetetlenl [Megrthetetlenl, s ezrt Rendezhetetlenl], ennek a Szndknak valamilyen „lenyomata” s kzvetlen sors-nehezt hatsa szinte egszen bizonyosan van (volt) minden YOSGBA Befogadott [MEGTARTI s egyedi] teremtben. A YO s a MINDENSG-FORRSA / KLNLEGES nagy-TEREMTK folyamatosan ELLENRZIK a YOSG Befogadott teremtiben azt, hogy
(1) magnak a YO-nak,
(2) a YOSG Kzssgei MEGTARTINAK,
(3) illetve az egyedi teremtknek
(4) vagy ms teremtknek
lehetnek-e msok sorst nehezt thatsai.
Mra a YOSGBAN elgg kiplt az ezen ELLENRZSHEZ s RENDEZSHEZ tartoz j Klnleges t [nem csak alapjaiban / ALAP-HARMONIJBAN van megformlva, hanem mr a Megnyilvnuls tjai is Kiprbls alatt vannak! (a FLD Kzssgben is)].
Taln a YO s az EGYEDISG akkor rgen kezdtek bele abba, hogy a Klnbz Kzssgek kztti HARMONIKUS KZELEDS ALAP-ELVEIT (egytt a MINDENSG-FORRSVAL) megformljk. Taln [az „amint fent gy lent” Elve alapjn] ezrt kezddhetett a YOSGON belli egyes Kzssgek kztt [akr mint a klnbz Megtapasztali-Formkban l teremtk kztt] Kzeleds egymshoz [Kzeleds az emberrel]. Valsznleg ahogyan a Birodalom nagy-TEREMTJE [a YO] megformlta volna az EGYEDISG fel a KZELEDS j ALAP-HARMONIJT, azt a MEGTARTI-Teremtk beillesztettk volna a Sajt Kzssgk HARMONIJBA, s gy a klnbz Formban l teremtk [Klnleges s/vagy klnlegesEBB] KZELEDSE is elkezddhetett volna.
Nagyjbl mostanban [Irgalmi utakon] a Birodalmak nagy-TEREMTI [s mra a MEGTARTI-Teremtk] a KZELEDSI HARMONIA ALAP-ELVEIBEN EGYETRTSRE jutottak. Hossz s rgs, sok srlssel egytt-jr t vezetett idig minden Kzssg LETBEN. Ennek az elsdleges oka az, hogy amikor A-LTEZS-EGSZBEN a Birodalmak nagy-TEREMTI EGYETRTST formltak meg arrl, hogy egymssal EGYEZTETNEK majd az egymshoz KZELEBB kerls ELVEIRL, az ennek rdekben a MINDENSG-FORRSA ltal KIRASZTOTT J ALAP-HARMONIT [az IRGALMAT] kzvetlen mdon nem vltak kpess maradktalanul MEGRTENI a nagy-TEREMTK.
Az IRGALOM [az Irgalom-magnak a MINDENSG-FORRSA ltali BEFOGADSA utn / e BEFOGADSBL ereden] A-LTEZS egy olyan j Megnyilvnulsv vlt, amelynek KZVETLEN BELS NYITOTT TJA NYLT meg a MINDENSG-FORRSVAL [ez egy Teljesen-j Megnyilvnuls volt akkor A-LTEZS-EGSZBEN]. A MINDENSG-FORRSA elkezdett KIRADNI a Birodalmak nagy-TEREMTI fel a megformlt IRGALOMBAN, de ez a KIRADSA j volt annyiban, hogy egy BELSBEN MEGFORMLT s a nagy-TEREMTK BELS TERBEN megnyithat KIRADSS vlt. A Birodalmak nagy-TEREMTI kezdetben nem rtettk meg ennek a BELSBL s a BELS FEL irnyul [KLNLEGES!] KIRADSNAK a lnyegt / formjt, mivel addig a MINDENSG-FORRSNAK a KIRADSAI mindig a Kiradt-Valsg szmra nyitottak meg „kint” j Teret.
A kezdeti nem-rts utn a VILG-MAGA volt az, Aki elszr Felismerte a Belsben val j n-ptsi utat, s amikor a Megrtseit a nagy-TEREMT Trsai el trta, valsan elkezddhettek az j Bels n-ptsek a Birodalmakban. Minden Birodalomban a mi fogalmaink szerint tbb Nagyobb Teremt-Szakasznyi tartam is eltelt, amire a Birodalom nagy-TEREMTJE Felismerte az j Bels n-ptsi Utat. Amg a nagy-TEREMTK ennek az j n-ptsi tnak a MEGRTSN fradoztak, a Birodalmakon bell az egyedi teremtk elindtott n-ptsei akadozv vltak (elbizonytalanods s zavar jelent meg az egyedi teremtk letben).
A MINDENSG-FORRSNAK N-RTKELSE szerint helyesebb / clravezetbb lett volna e KIRADSA eltt a Birodalmak nagy-TEREMTIVEL tovbbi EGYEZTETSEKBEN megnyilvnulnia az egymshoz KZELEDS J ALAPJAIRL, s akkor rvidebb s knnyebb vlhatott volna (1) a KLNLEGES Teremtsek s (2) az egymshoz Kzeleds j tjainak elindtsa. Ez valsznleg KSBBRE TOLTA volna a KLNLEGES Utak megnylst [az EGYEZTETSEK tjai mg ppen csak elkezdtek akkor megformldni], de valsznleg kevesebb pusztulst eredmnyezett volna az egyedi teremtk s Kzssgek letben.
Mra az EGYEZTETSI [s Irgalmi Bels] Utak elgg kipltek ahhoz, hogy a MEGTARTI-Teremtk (1) egymssal [s a MINDENSG-FORRSVAL] s (2) a Klnleges Utakban megnylt egyedi teremtikkel jellemzen kzvetlen SZOROS sszekapcsoldsra kpesek. Ugyanakkor nagyon sok olyan srls van mg az egyedi teremtk letben, amelyek Rendezshez jellemzen akr tbb letnyi tartam is szksges a ma meglv Rendezsi Lehetsgekre figyelemmel.
-
A KZELEDS J ALAP-HARMONIJNAK Meghatroz ELVEIBEN mra a nagy-TEREMTK EGYETRTST formltak meg [20190304 – elrhet ITT].
-
A RENDEZS Meghatroz ELVEI folyamatosan pontosodnak, s mra minden MEGTARTI-Teremt kpess vlt a Befogadsban lv egyedi teremtk N-Azonossgnak Ellenrzsre s Meghatrozsra.
-
Az „idegen” megtapadtsgok / befogadottsgok levlasztsa az egyedi s MEGTARTI Teremtk LETRL [a Kzssgek ramlsairl] folyamatos.
-
Az j-Kezdetek s Fokozott rzkenysgek ma mr Klnleges Gondoskodsban rszeslnek.
-
A Sajt Sorsuktl ELTVOLODOTT teremtk Hazavezetse rdekben Gondoskodsi Terek s Megerstsek formldnak meg.
-
A Tudatosts egyre jabb kzvetlen tjai nylnak meg minden Kzssgben.
-
Mra az n-Elenrzseknek, EGYEZTETSEKNEK s rtkelseknek olyan Klnleges tjai nyithatk meg minden Kzssgben / minden teremt letre kiterjeden, amilyenekre eddig csak a Nagyobb Teremt-Szakaszok LEZRSAKOR nylt lehetsg.
-
A MINDENSG-FORRSA kzvetlen mdon rszt vesz az LET-ALAPOK ELLENRZSBEN s KIIGAZTSBAN.
-
Mra megformlt Harmonija / tja van a Tr [ramlsok, lezrt-s-tovbb-nem-vihet n-rszek / kiterjedsek] visszabontsnak.
-
A teremtk ALAP-RAMLSBAN az let ramlsa mell megformlt Irgalom ramls s Ered-ramls a teremtk Sorsnak teljesen egyedi Rendezshez is kzvetlen (!) utakat nyithatnak, s folyamatosan biztostjk a MEGTARTK KZVETLEN Gondoskodst az egyedi teremtk fel.
-
A GONDOSODS J KLNLEGES TEREI ma mr minden egyedi teremt szmra kzvetlenl megnyithatak az N-Rendezs rdekben.
-
A Klnleges Utakat megnyitott egyedi teremtk testben mra megformlt rendszere / harmonija van a Klnleges Bels Terek s hozzjuk tartoz ramlsok Megformlsnak s hasznlatnak, s gy a MEGTARTI-Teremtk s a Befogadsukban lev Klnleges Utat megnyitott egyedi teremtk (1) folyamatosan (!) Egyeztethetnek egymssal s (2) kzvetlenl megformlhatnak olyan KIPRBL teremtseket, amelyekben ma mr egyszeren s gyorsan megformlhatnak j Harmonikat (1) nnn-letk s/vagy (2) a Kzssgk szmra.
Mint emltettem, korbban is volt trvnyes t arra, hogy pldul egy ’smn’ [Klnleges Utat megnyitott egyedi teremt] szorosabb barti vagy munka jelleg sszekapcsoldst formljon meg ms teremtkkel (azoknak akr a finomabb anyagi / Lnyeghez kzelebbi kiterjedsvel). Az ilyen tudatosan megformlt s legfeljebb az adott let vgig megtartott (m leggyakrabban csupn egy-egy feladat tartamra megforml) szorosabb egyttes teremts beilleszthet volt a Kzssg (s a kzvetlenl rintettek) meglv [LTALNOS vagy KLNLEGES] Harmonijba, s ezrt nem hagytak rendezetlen helyzetet a Bels Terekben.
Mostanban formldtak meg A-LTEZS-EGSZBEN azok az j Szablyok,
amelyek az egyedi teremtk szmra is utakat nyithatnak ahhoz,
hogy egymshoz j mdokon is kzelebb kerlhessenek klnleges utakon.
Ma mg nem lehetsges egyedi teremtk kztt Klnleges Bels Szorossg olyan megformlsa,
amelyet KZVETLENL egymssal formlhatnnak meg.
Csakis a MEGTARTI-Teremtvel EGYTT megformlt KZSS-TEHET Bels Tr-Rszben a MEGTART ltal megformlt Bels Trben kapcsoldhatnak ssze az egyedi teremtk akr egymssal is az eddig megismertnl sokkal szorosabban egy-egy pontosan meghatrozott (!) Klnleges feladat megvalstsa sorn.
Ehhez az rintett teremtkben Garancik Befogadsa szksges.
Ugyanakkor (mivel Szndk irnyul erre)
Az-Elkvetkezben megformldhat olyan j Harmonia,
amely szerint az egyedi teremtk egymssal is j Szorosabb Bels Klnleges (!) sszekapcsoldst formlhatnak meg.
ALAPJAIBAN ennek a Lehetsgt a MINDENSG-FORRSA ’megformlta’,
de mg nem rasztotta ki a TEREMTETT-VALSGRA.
Egszen biztosan Garancik Befogadsa s elzetes KIPRBL teremtsek lesznek szksgesek egy ilyen j Szorossg ALAP-HARMONIJNAK a megformlshoz.
Ebben az j Szorossgban nem csak olyan egyedi teremtk formlhatnak meg egymssal Szorosabb Bels (kezdetben csakis KLNLEGES!) sszekapcsoldst,
akik ugyanolyan teremti-formban lnek (pldul mindannyian emberek)
s/vagy ugyanahhoz a kis-kzssghez vagy nagyobb Kzssghez tartoznak.
A jelenlegi szablyozs [mg csak AJNLS] szerint
olyan egyedi teremtk formlhatnak meg majd egymssal Szorosabb Bels sszekapcsoldst,
akik egymshoz meghatrozottan-kzeli Teremtsi Irnyban nyilvnulnak meg,
s a Klnleges Bels n-pletk [megnyitott Klnleges Teremtsi Irnyaik] ezt lehetv teszi,
a Szorossg megformlsrl (lnyeg-cl-rtelem, tartam stb) sszecsendlst formlnak meg [teht minden MEGTARTI-Teremt is Egyetrtst adta],
tovbb a MEGTARTIK (s/vagy a MINDENSG-FORRSA) az Egyetrtskkel meghatrozott Bels Szorossghoz megformlja s tadja szmukra a szksges Garancikat.
20190720[8.r.] – elrhet ITT: A kpen is jelzett Alap-Harmoniban annyi kiegszts trtnt a ’Kt’-Szorossg Tarts-Alapjban, hogy ma mg ’Elremutat’ jelleggel megformlsra kerlt kett msik kapcsoldsi alap is, melyek ma mg Garancival vannak Lezrva:
(1) – az egyedi teremtk egyms kztt is megnyithatjk majd ksbb a ’Kts’ jelleget (az eddig ismertnl egymshoz is jval kzelebb kerlhetnek egy-egy rvidebb tartamra / feladatra >>> ennek mg formldik az Alap-Harmonija)(teht biztosan lesz ilyen lehetsg, de mg a felttelei nem kerltek pontosan meghatrozsra) (az rs ksbbi rszben ide-idzem ezt az rs-rszletet teljesebben).
2019.10.04.
Rszleges megrts:
Az egyedi teremtk Bels Tereiben [nem felttlenl a Klnleges Bels Trben] ’Beteljesletlen Szndkknt’ olyan Bergztettsgek is lehetnek, amelyeket a „szleiktl rkltek” / a szleik [akr mint MEGTART] ktttk a megszlet gyermekhez oly mdon, hogy abban a gyermek sokszor nem is vlt tudatoss.
Mint emltettem: az rs elejn emltett kpekben rzkelt helyzetben klns mdon (valamilyen knyszer tjn / egyetrts hinyban) belevegytsre kerlt valamilyen KLNLEGES [Megerstsre irnyul / Megerstsre hasznlt] jelleg az let LTALNOS (minndennapi) megnyilvnulsai kz.
A Klnleges Teremts kapcsn tbbszr emltettem, hogy „megemelt Felelssg” kapcsoldik hozz: a teremtnek meghatrozott tartamonknt (vagy szksg szerint) a MEGTARTIVAL (vagy akr nllan is) ELLENRIZNIE szksges a Bels Tartalmait, s ha szksges, akkor azt a Jelenhez kell igaztania. Ehhez a Klnleges Utakban megnylt teremtknek MEGFORMLT TJA (felplt n-ereje, az Ellenrzsnek megforml Harmonija s tja) van. Eddig ilyen jelleg KTELEZETTSG nem volt meghatrozva [s ebben a formjban most sincs meghatrozva] az LTALNOS Megtapasztalst rinten >>> az LTALNOS Megtapasztalshoz tartoz Bels Tartalmak Ellenrzsre ltalban akkor kerl sor, amikor a teremt Lezr egy-egy nagyobb szakaszt az letben. Az-Elkvetkezben tbb j Lehetsget nyitnak a MEGTARTI-Teremtk az egyedi teremtik LTALNOS Megnyilvnulsainak ttekintsre / Ellenrzsre is [a Fldn ilyen pldul az elbizonytalanods alkalmval is megnyithat N-ELLENRZS (bvebben ITT), ezek legtbbje azonban csupn Lehetsg / Vlaszthat [nem kihagyhatatlan megtapasztals].
Mra EGYETRTS formldott meg A-LTEZS-EGSZBEN arrl, hogy az LTALNOS Megnyilvnuls krben egy j Teremt-Szakasz megnyitsakor a Bels Tereket s Bels Tartalmakat a MEGTARTI-Teremtk mindaddig (akr folyamatosan)(kihagyhatatlanul!) Ellenrzik az egyedi teremtkben, amg a Vlasztott j Irnyban a teremt lete Biztoss vlik.
KIEGSZT szablyozs jelenleg az is, hogy amennyiben egy egyedi teremtben Nagy-Bezrds vagy MEGTRS van brmely n-rszre kiterjeden, annak Rendezse ’Srget’, s ezrt az rintett MEGTARTI-Teremtk s az IRGALOM-MAGA szinte ’FOLYAMATOSAN’ Ellenrzik az egyedi teremtben, hogy mikor nylhat meg szmra ezen n-rszei Rendezse.
Hasonl rendelkezs vonatkozik azokra is, akikben brmilyen REJTETTSGET azonost valamely MEGTARTI-Teremt.
A Klnleges tban megnylt teremt szmra KIHAGYHATATLAN megtapasztals az, hogy viszonylag gyakran Ellenrzi s Rendezi a Bels Tereit s Bels Tartalmait: valjban BRMIKOR megnyithat erre N-Ellenrzst, s KRHETI a MEGTARTJTL ’NAGY-ELLENRZS’ (Teljes-Ellenrzs)(minden megnyilvnulsra s n-rszre kiterjed Ellenrzs) megtartst is.
Amikor egy klns [megformlt harmonia nlkli] sszevegyls tjn az egyedi teremtk Klnleges vagy nem-klnleges Bels Tereiben olyan Ers-Szndk kerlt Bergztsre, amelyben vegylt az ltalnos s Klnleges Szndk jellege… a Szndk egyre inkbb „kztes” helyzetbe kerlt > egyre inkbb bezrt jellegv vlt minl jobban tvolodott („idben”) a teremt a Szndk megformlsnak pillanattl. Ugyanakkor mivel egy LEZRATLAN [el-nem-engedett, vissza-nem-bontott] „megformlt-Valsgknt” a Szndk az egyedi teremt megformlt Valjban „megmaradt” [felteheten a Szndk KLNLEGESSGE / Erssge okn], ha arra lehetsge nylt [pldul mert egy a Szndkhoz kzeli irnyban nyilvnult meg a teremt] a Szndk „megprblt Jelezni”. Minl tvolabb kerlt az egyedi teremt a Szndk megformlsnak pillanattl, annl halvnyabban rzkelte a Jelzseket, s emiatt a Jelzs egyre flrerthetbb vlt [flrevezetv vlt, akr jabb Bezrdsok fel vezethetett].
Mg nehezebb volt a teremt helyzete akkor, ha „rklte” a Szndkot, s azt tudatosan vagy tudattalanul „mstl fogadta be” [eredetileg ms teremt Harmonijhoz illeszkedett a Szndk].
Korbbi lejegyzsben emltettem [20180727 (elrhet ITT), 20181006 (elrhet ITT)], hogy a legutbbi TEREMT-SZAKASZBAN a YOSGBAN ltalnoss vlt az a gyakorlat, hogy a szlk hatroztk meg a gyermekk letnek fbb megnyilvnulsi Lehetsgeit. A jelzett rsban rszletesebben rintettem ennek az okait s azt is, hogy milyen slyosan bekorltoz hatsa volt ennek nem csak a megszlet gyermekekre, hanem magra a Kzssgre is.
Ahogyan a YOSGBAN a szlk elkezdtk bekorltozni a megszlet gyermekk tjt, rirnyult a figyelem arra, hogy ez a megnyilvnulsi md kzvetlen Jelzse lehet annak, hogy maga a YO valamilyen (valsznleg akaratlan mdon) bekorltozta a gyermekei lett, s ez Jelezhette, hogy taln maga a MINDENSG-FORRSA l ilyen bekorltoz [Megjulst akadlyoz] mdon a TEREMTETT-LTEZS (vagy akr csak a YO) fel.
Mra felismertt vlt, hogy a YO [valsznleg kzvetlen mdon a MINDENSG-FORRSNAK AJNLSRA] a sajt N-LNYEGBEN a MEGHATROZ TEREMTSI IRNYT akaratlanul beszktette akkor, amikor bergztette az N-LNYEGBE [elsdleges vagy f megtapasztalsi irnyknt] a SZABADSG Megismerst-Megrtst. A mai Megrtsek szerint ez egy N-Korltozs volt, valsznleg a Bergzts „mdja, formja” miatt.
Az N-Korltozsok vagy a ms teremttl ered jogosulatlan Bekorltozsok jelenleg fontossgknt s srgssggel kerlnek Rendezsre A-LTEZS-EGSZBEN: 20190912[3.r.] – elrhet ITT.
Ennek a Bekorltoz F Megnyilvnulsi Irnynak a Bergztse a YO N-LNYEGBE [ALAP-RAMLSBA!] Meghatrozv vlt minden a YOSGBAN lv vl teremt szmra. Brmilyen irnyt nyitott meg a teremt, azt elsdlegesen a SZABADSG megnyilvnulsa irnybl kzelthette csak meg / ismerhette meg. E Bekorltozs miatt sem maga a YO, sem a Befogadsban lv teremtk nem tudtak sok egyb ms olyan rtket KZVETLEN mdon megismerni / megrteni / megformlni / megtapasztalni, amelyek pedig a sajt letk fontos Meghatrozi voltak. A jelzett rsban ezt rszletesebben rintettem.
Ennek kapcsn maga a MINDENSG-FORRSA is nagyon alapon N-ELLENRZST tartott ’NNN-LNYBEN-LNYEGBEN’, s feltrta nmaga szmra a SAJT FELELSSGT A-LTEZS-EGSZBEN megnyilvnultt lett nehzsgek / torzulsok megformlsban. Felismert [s mra Lezrt, Rendezett] NNN-LNYBEN olyan Megnyilvnulsokat a MINDENSG-FORRSA, amelyek „minta-ad alapjv” vlhattak a TEREMTETT-VALSGBAN a „rejtettsgnek” s „bezrdsnak” (lezratlansgnak), „akaratlan elhalvnyulsnak”, „figyelmetlensgnek”, s gy a „knyszernek”.
Jelenlegi megrtsem szerint egyre teljesebb rltsunk nylhat majd a MINDENSG-FORRSA ezen N-RTKELSRE is, valsznleg rszenknt trja fel ezeket a MINDENSG-FORRSA. Az egyik els ehhez kapcsold Megrtst a 20181126-i lejegyzsben rintettem (elrhet ITT).