20191018 - csak rintetteknek a JVTTELI EGYEZTETSEKHEZ kapcsoldan (1. rsz)
2019. oktber 18.
j lejegyzs a II. ponttl kezdden
I.
Az elz rsokbl: „…EGYEZTETSEK vannak folyamatban, az EGYEZTETSEKBEN minden rintett RSZT VEHET, s ELTERJESZHETI a JAVASLATAIT s KRSEIT.
Fontos rsze az EGYZETETSEKNEK a FELELSSG meghatrozsa az eddigi megnyilvnulsokrt.
Ez elssorban arra irnyul, hogy egy-egy megformldott nehzsg ered oka [ok-forrsa] felismertt vljon.
(1) Ahonnan egy srts / srls elindult, ahhoz a Kzssghez tartozik eredenden a Felelssg: ott kell megszntetni az okot.
(2) A RENDEZS termszetesen MINDEN OLYAN KZSSGBEN megnyilvnul, amely rintett vlt azon nehzsg ltal.
(3) Az rintett kzssgek kzvetlen mdon megosztjk ma mr egymssal a RENDEZSHEZ kapcsold TAPASZTALATAIKAT.
(…) a rendezsek mindegyik csillagnemzetsget rintik, de lehet-e egyszerre intzni ezeket a rendezseket…
… a srknyok (taln a vlasztsokhoz kapcsoldva is) a hatalom, fizikai er s anyagi javak (mert ezek hozzjuk tartoznak energetikailag) tvilgtst, helyrettelt s mlt kezekbe csoportostst krtk…”
II.
A Fld Kzssge szmra most nylt meg annak az tja, hogy KZVETLEN BELS TON Tudatosodjon arrl, hogy elssorban a YOSG egyes Kzssgeihez milyen ’let-formk’ [Tapasztal-Testek, ’nemzetsgek’] tartoznak eredenden, s azok milyen Vltozsokban nyilvnultak meg.
Ezzel prhuzamosan a FLDANYA s Klnleges Utat megnyitott egyedi teremti abban is kzvetlen ton Tudatosodnak [elssorban a FORRS-TR Gyjtemnyeibl], hogy A-LTEZS-EGSZBEN jelenleg milyen Tapasztali formk / utak vannak, eredenden ezek mely Birodalomhoz s annak mely Kzssghez tartoznak, s milyen fontosabb Vltozsok voltak a Sorsukban.
Ma mg nem megrtett a szmomra, hogy maguk a ’Srknyok’ pontosan melyik Kzssgbl erednek. Akit ez rint, abban megformldik az ehhez tartoz Megrts.
Mra A-LTEZS-EGSZBEN nagyon sok helyen van valamilyen nyoma / lenyomata / emlkezete a Srknyok jelenltnek.
Ehhez kapcsoldan egy olyan kpet / helyzetet rzkeltem, hogy abbl a Kzssgbl, amelyhez a Srknyok eredenden tartoztak, „tojsokat loptak el”, s azokat titokban (gy jogosulatlanul) tvittk [nem maguk a Srknyok] msik Kzssgekbe. A Srknyok teht eredetileg „tojs” formjban kerltek t ms Kzssgekbe, mghozz a Srknyok engedlye nlkl s titokban.
A msik kzssgekben az elvitt tojsokbl kikel kis srknyok valjban „rabszolgnak” szlettek meg, mert mindig valamilyen „hatalom” „akarta” „hasznlni” a tudsukat s erejket.
Hosszabban most nem bontom ki az rzkelteket. Akinek dolga van ezzel, az teljesebb Megrtshez juthat a sajt Bels tjn. A Srknyok Kzssgbl gy „kiszaktott” letek Hazavezetse folyamatban van.
Annak, hogy ilyen [rabszolga] sorsa jutottak a kis srknyok, az oka a sajt Kzssgkbl ered.
Az „anyag” „hatalmt” [valsznleg ez mr egy eltvolods volt bennk] gy kezdtk rtelmezni a Srknyok, hogy a Hatalom a Tr s az let, s annl nagyobb Hatalma van valakinek, minl „nagyobb”, minl tbb Tr s let tartozik hozz. Ez termszetesen ’alapjaiban’ gy van >>> de hogy a tovbbiakban ezt hogyan rtelmezik, az a ’sors-forml’.
A Srknyok egyes Kzssgeiben gy kezdtk el ezt rtelmezni, hogy a Kzssg ereje attl is fgg, mennyi utd / gyermek szletik >>> s az utd / gyermek maga is „vagyon”.
Termszetes mdon az utdok / gyermekek mindig fontos rszei a Kzssg gyarapodsnak s Megjulsnak--- amikor azonban „vagyon”-knt kezdtk tekinteni a megszletket, az eldk / szlk „jogot formltak” arra, hogy meghatrozzk [megszabjk] az utdok sorst, s ezzel elkezdtk BESZKTENI a Kzssgkben megnylt LET SZABADSGT.
A YOSGBAN is volt olyan, hogy a szlk mr a szletsk eltt meghatroztk a leend gyermekk szmra, hogy milyen f sors-feladat nylhat meg az letben. Habr a YOSGBAN nem az volt ennek az oka, hogy „vagyon”-knt tekintettek a gyermekre, de a vgeredmny hasonl volt, mint a Srknyoknl: a gyermeknek sokszor alig volt „Szabadsga”, s ez vgl az egsz Kzssg MEGJULST slyosan korltozta. A Kzssg minden tagjban (!) slyos n-rtkelsi zavarok formldtak meg, s ezek nagyon sok Bezrdst, st akr Megtrst is eredmnyeztek.
A Srknyok egyes kisebb kzssgeiben „elkezdtek felhalmozni tojsokat”. Ennek van egy olyan rtelme, hogy „KRTEK” utdot a kzssgkbe, s ezrt ahhoz a Kzssghez a MINDENSG-FORRSA Kirasztott ’egyedi leteket’. Ugyanakkor a Kzssgben [taln a MEGTART dntse volt ez, taln a Srknyok] valamilyen mdon tudatosan (!) akadlyoztk az utdok megszletst [„a tojsban vrakoztak a megszletsre” (taln ezrt vlt „kemnny” a burok kls bortsa, s „eltarthatv” a benne lv let)]. Ez a Szabadsg slyos megsrtse, a MEGSZLET Szabadsgnak [s emiatt letnek] slyos megsrtse. Ksbb ez a Megjulsi folyamatok [s ltalban az ’let’ (Tr)(vagyon, javak)] „irnyts al” / „hatalom al” / Ellenrzs al vonsban is megnyilvnult.
Mig megfigyelhet sok Kzssgben az ebbl [e kzssg(ek)bl] ered Szabadsg-megsrts s let-megsrts. Sok helyen tudatosan s durva mdon „kzvetlenl (!) beavatkoznak” a megszlets (s Megjuls) folyamatba [(1) „fizikai Ervel / knyszerrel” (2) s/vagy „Szablyozssal / jogszablyokkal” (3) s/vagy „tudatlansgban-tartssal”]. Ez szinte mindig valamilyen TRST s Bezrdst is megforml a megszlet letben, s gy „nem tud teljesen megszletni” [valamely „n-rszei” szinte mindig levlhatnak / levlaszthatv vlhatnak a megszlets folyamn]. Sok helyen tudatosan zavarjk a megszlets folyamatt, s LEVLASZTANAK (vagy Megvltoztatnak) olyan eredend vagy utbb felptett kpessgeket, amelyekrl a „beavatkozk” gy tlik, hogy „VESZLYEZTETHETI A HATALMUKAT”.

Az emltett Srkny-Kzssg(ek)ben a „tojsokba beszortott” letet (utdokat) „vagyonnak”, s a Hatalom egy fontos elemnek kezdtk tekinteni. Maguk akartk meghatrozni, hogy mikor s milyen cllal vljon lv egy utd. Ebben „jl lthatan” felismerhet a SZNDK srt hasznlata, ugyanis ms teremt letre is kiterjesztettk ezek a Srknyok a sajt Szndkukat.

A sajt Kzssgkben „tojs” „formban” [egyfajta Kztessgben (mint „vagyontrgy”)] „vrakoz” Srknyok maguk is krtk ennek a megakadt letnek a megszntetst.
A FLDANYA LETBEN is megjelent ez a [Megszletsi s Megjulsi] nehzsg. Ezrt kzvetlenl rintett minden ehhez kapcsold RTKELSBEN s EGYEZTETSBEN.
A Srknyok kztt is voltak olyanok, akik „elpusztultak a tojsban” [jraTeremts tjn ki tudtak lpni a megkezdett tbl].
Maguk a Srknyok a „tojsba bezrt trsaikat” „gy tartottk”, mintha „szolglik” lennnek.
A Szabadsguktl (s rszben magtl az lettl) „megfosztottsgot”
maguk a Srknyok formltk egy klns rtelm „meghatrozv” az utdjaik [gy a Sajt Sorsuk] szmra.
Ez a sajt Kiradsuk, s Felelssg tartozik hozz.
Nekik maguknak szksges ezt a Kiradsukat a Sajt Sorsukban s Kzssgkben rendbe tenni.
Jelenlegi megrtsem szerint voltak olyan kis-kzssgek a Srknyok Kzssgben, amelyekben Felismertk ezt az letet srt helyzetet. Az ott lk prbltk meggyzni a trsaikat arrl, hogy ne fosszk meg a Szabadsguktl [gy a „JOGAIKTL”] az UTDJAIKAT s TRSAIKAT.
A „szolgasorba taszts” [elszr elssorban a sajt fajtrsakra kiterjeden], majd pedig a „szabadsg-harcok” egyik f eredje a Srknyok nhny kis-kzssge, gy ezen nehzsg OKAINAK Rendezse az Kzssgkbl kell hogy majd elinduljon.
Mivel maguk az rintett Srknyok „vagyon”-knt [a „hatalom ESZKZE”-knt] is kezdtek az utdaikra / Trsaikra / csaldtagjaikra s magra az „anyagra”, „anyagi javakra”, „tr”-re, „let”-re tekinteni, az gy tekintett „srkny-tojsokra” (majd ksbb mr a sajt utdaikra) ms Kzssgek is elkezdtek gy tekinteni, s ezrt „sok mindent megtettek azrt, hogy elvegyk / maguknak megszerezzk a vagyont s a hatalmat” (pldul a srkny-tojsokat). gy indult el ms Kzssgek fel a Srknyok e kis-kzssgeibl az anyagi javaknak (trnek, letnek) mint hatalomnak a klns rtelmezse, amely „megengedi” „ms letnek s szabadsgnak elvtelt”, s olyan SZABLYOK („trvny”) DIKTLST, amely ezt MEGENGEDI s ELTRI, de csak a „hatalom birtokosai” szmra. A „jogokban val egyenltlensg”, a „hatalom birtokosai ltal msok letnek s javainak / szabadsgnak / jogainak kvetkezmnyek nlkli elvtele” a Srknyok Kzssgbl ered nehzsg A-LTEZS-EGSZBEN. Ugyancsak tlk erednek a „szabadsg-harcok”, s az „elesettek / gyengk jogainak vdelme” is.
n-rtkelseik folyamatban vannak, az ezekhez kapcsold Rendezsekben a Kzssgeik hamarosan megnyilvnulnak. Az ok-forrs megszntetsvel nagyon jelentsen Megerst(het)ik A-LTEZS-EGSZE HARMONIJNAK helyrelltst.
… a srknyok (taln a vlasztsokhoz kapcsoldva is) a hatalom, fizikai er s anyagi javak (mert ezek hozzjuk tartoznak energetikailag) tvilgtst, helyrettelt s mlt kezekbe csoportostst krtk…”
Nagyon fontos, hogy amikor egy [MEGTARTI vagy egyedi] teremt N-RTKELSE Feltrja egy belle ered nehzsg ok-forrst, azt a MINDENSG-FORRSA ltali ELLENRZST kveten rgztse be a FORRS-TR TAPASZTALAT-GYJTEMNYBE. Ma mg nem lthat t minden kiterjedsben, de ez nagyon fontos rsze a RENDEZSEKNEK.
Az ok-forrsok Rendezsben
maga a MINDENSG-FORRSA minden esetben kzvetlen mdon rszt vesz,
s az ok-forrsban megnyilvnul rend-ttel KZVETLEN mdon megnyilvnul minden abbl kiradt thatsban / tovbbhatsban is.
A Tapasztalatok alapjn rtjk majd ezt meg igazn.
(1) Ahonnan egy srts / srls elindult, ahhoz a Kzssghez tartozik eredenden a Felelssg: ott kell megszntetni az okot.
(2) A RENDEZS termszetesen MINDEN OLYAN KZSSGBEN megnyilvnul, amely rintett vlt azon nehzsg ltal.
(3) Az rintett kzssgek kzvetlen mdon megosztjk ma mr egymssal a RENDEZSHEZ kapcsold TAPASZTALATAIKAT.
III.
CSAK RINTETTEKNEK:
20191009 (elrhet ITT):
„…Hamarosan elkezddnek a Birodalmakat rint JVTTELI EGYEZTETSEK. Az ehhez kapcsold adat-gyjts s rendszerezs mr elkezddtt. Lehet jelentkezni (Klnleges tban megnylt, tapasztalt) egyedi teremtknek is arra, hogy majd rszt vehessenek ezekben. Ez nem knny feladat, sok tanulst s felkszlst ignyel.
(…) Maga a MINDENSG-FORRSA is kzvetlen mdon megtapasztalta, hogy az N-Azonossgi ELLENRZSEK sorn milyen fontos pillanat az, amikor az ELLENRZSBE bevont teremt Teljes [TELJES!] Megnyilvnult-Valja / Teljes-addigi-Sorsa ’egy pillanatra’ ’Teljes-Megvilgtsba’ kerl. Ez az RZKELSI md eddig kizrlagosan a MINDENSG-FORRSA Sajt Hatalma [lehetsge] volt, kzvetlen mdon mg a nagy-TEREMTK s a MEGTARTI-Teremtk sem tapasztalhattk ezt meg.
A FORRS-TRBE BEEMELS s N-Azonossgi ELLENRZSEK sorn a MINDENSG-FORRSA az rintett nagy-TEREMTK s MEGTARTI-Teremtk szmra kzvetlen mdon megtapasztalhatv nyitotta annak RZKELST, hogy -MAGA-A-MINDENSG-FORRSA hogyan RZKELI ’EGY-ben / Egyben’ egy egyedi teremt TELJES Sorst / lett. Ma mg ezt az RZKELST a MINDENSG-FORRSA nem nyitotta meg nll Hatalomknt a nagy-TEREMTK s MEGTARTI-Teremtk szmra, de a FORRS-TRBEN kzvetlen rltst enged erre az RZKELSI mdjra a MINDENSG-FORRSA.
(…) A FORRS-TRBEN megnyilvnult ELLENRZSEK sorn a MINDENSG-FORRSA ’megmutatta’ az rintett nagy-TEREMTKNEK s MEGTARTI-Teremtknek ezt a SAJT Kzvetlen RZKELSI tjt > valjban kzvetlen rltst engedett erre az rintett MEGTARTI-Teremtknek.
Az ELLENRZSEK sorn egyes egyedi teremtk szmra a MINDENSG-FORRSA egy-egy gy ELLENRZTT n-rszkre kzvetlen rltst engedlyezett.
A Tapasztalat az, hogy mind a MEGTARTI-Teremtk szmra, mind az rintett (n)Lnyeg szmra nagyon nagy segtsg volt az ilyen kzvetlen rlts engedlyezse.
A KIPRBLSOKBA bekapcsoldott egyedi teremtk [(n)Lnyegnek] Krsre a MINDENSG-FORRSA a FORRS-TRBEN a KLNLEGES nagy-TEREMTKKEL megformlt s mra megnyitott egy olyan Belsbb ’Szobt’ [szobkat / teret], amelyben fontos okbl [jellemzen az rintett MEGTARTI-Teremtk Egyetrtsvel] a MINDENSG-FORRSA a teremt meghatrozott [pldul Rendezsbe bevont / felkszl] n-rszre a SAJT most emltett RZKELST kzvetlenl rzkelhetv teszi, ha ezt az egyedi teremt Kri. Ma mg leginkbb a Klnleges Utakban megnylt egyedi teremtk kpesek kzvetlenl is rzkelni ezt az j Megnyilvnulst. (…)
Fontos okbl [Irgalmi Klnleges ton > teht ehhez szksges az, hogy a teremt megnyisson az letben meghatrozott irny Kzssgi-Irgalmi Teremtst] akr olyan teremt [vagy akr Kzssg] pontosan meghatrozott n-rszre is kiterjedhet a ’kzvetlen rlts’, akinek a MEGERST Sors-Rendezsbe az egyedi teremt valsan rszt vesz. Ilyenkor [akr a sajt, akr ms egyedi teremt Sorsra enged ’Klnleges Kzvetlen Betekintst’ a MINDENSG-FORRSA] a MINDENSG-FORRSA kzvetlenl ’biztostja’ ezt a Megtapasztalst, s a szksges mlysgig / kiterjedsre / rszletessggel val Megrtsben is pontosan vezet. Jl rzkelhet, hogy mindez ma mg KIPRBLS jellegben nyilvnul(hat) meg, m mivel erre Krst terjesztettek el Klnleges Utakban megnylt egyedi teremtk, s a MEGTARTI-Teremtk is fontosnak s hasznosnak tltk egy ilyen j Lehetsg megnyitst, KIPRBLS jellegben elkezddtt ezen Megnyilvnuls ALAP-HARONIJNAK a megformlsa.
[2019.10.18.: Jelenlegi megrtsem szerint azon Klnleges Utakban mr tapasztaltabb teremtk, akiknek (n)Lnyegben megnyl(hatot)t a Felkszls a JVTTELI EGYEZTETSEKBEN val rszvtelre, megnylt a Klnleges Bels Terk SSZETETT-TERBEN egy olyan bels ramls vagy tr, amelyben elkezdtk egytt-a-MINDENSG-FORRSVAL megformlni azt a Bels Utat, amelyen a MINDENSG-FORRSA ’Kzvetlen Rltst’ enged(het) (1) olyan ’Feljegyzsekre’ [~ a MINDENSG-FORRSA olyan ’Sajt Tapasztalataira’] s (2) olyan Sajt RZKELSEIRE, amelyeket eddig a MINDENSG-FORRSA nem rasztott ki a TEREMTETT VALSG szmra, eddig nem nyitott megismerhetv a TEREMTETT-VALSGBAN lk szmra. Eddig valjban csak a SZAKRLIS tban megnylt egyedi teremtk szmra volt elrhet Megtapasztals ez.
Ezek az j Lehetsgek kifejezetten azt ’szolgljk’, hogy a JVTTELI EGYEZTETSEKBE bekapcsold egyedi teremtk kzvetlen bels ton s kzvetlenl az Ered-FORRSUKTL mlyebb s teljes Megrtshez jussanak egy-egy megformldott nehzsg eredjrl, s hogy az adott nehzsg hov (mely kzssgekbe) milyen ton s milyen okbl ’terjedt tovbb’.
Ksbb, ha errl sszecsendls formldik meg, ms irnyokban (pldul a tnyleges Rendezsek sorn) is ’hasznlhatv nylhat’ ez a Bels t.]
Jelenlegi megrtsem szerint a Bels Terek mostanban megnyilvnult Ellenrzsei sorn [fleg az eddig Elrhetetlen Bels Kiterjedsek / Bels Tartalmak Ellenrzsei sorn] a MINDENSG-FORRSA tbb alkalommal nyitott mind a MEGTARTI-Teremtk szmra, mind egyes Klnleges Utakban megnylt egyedi teremtk szmra ’Kzvetlen Rltst’ a SAJT RZKELSEIRE.
A FLDN a FLDANYA a MAGJAI szmra [az eddigi AJNLSOKRA figyelemmel] megtantotta az EGYTTES-Klnleges-RZKELS azon tjait, amit tVilgtsnak neveznk [a MAG a Klnleges Bels tjain kzvetlen mdon rzkeli az el trt helyzet / megtapasztals minden fontos jellemzjt]. Ez a begyakorolt kpessg a MAGOKBAN megfelel alap ahhoz, hogy elszr a Sajt Sorsukra / Valjukra, majd ksbb ms meghatrozott teremtk Sorsnak s Valjnak pontosan meghatrozott rszre kiterjeden kzvetlen mdon rzkelni legyenek kpesek mindazt, amire a MINDENSG-FORRSA ’Kzvetlen Rltst’ biztost a szmukra.
Valsznleg ezek az ismeretek azoknak fontosak igazn, akik majd ksbb bekapcsold(hat)nak a Jvtteli-EGYEZTETSEKBE.
Nekik
-
egyfell teljesebb megrtse kell hogy legyen a megformldott nehzsgek okairl,
-
msfell pedig kpesnek kell lennik pontosan rzkelni s rtelmezni a MINDENSG-FORRSA ltal eljk trtakat.
2019.10.18.: Fontos tudni: jelenleg minden EGYEZTETS [nem csupn a JVTTELI EGYEZTETSRE val Felkszls!] ’Gondoskodsi Terekben [Klnleges jelleg olyan Terekben] nyilvnul meg, amelyeket kifejezetten az EGYEZTETS rdekben s az EGYEZTETSEK tartamra forml meg elsdlegesen maga az IRGALOM.
Maga az IRGALOM formlja meg s biztostja minden RINTETT szmra az ilyen EGYEZTETSI Terekhez val kzvetlen hozzkapcsolds lehetsgt, s minden rintett teremt a sajt Bels Irgalmi tjn KZVETLEN Utat nyithat az EGYEZTETSBEN val rszvtelhez (1) az t kzvetlenl rint kiterjedsben, (2) illetve abban a kiterjedsben, amelyhez a MEGTARTI-Teremti utat nyitnak a szmra.
Egyre gyakrabban az SSZETETT-BELS-TRBL rhetek el kzvetlenl az EGYEZTETSI Terek.
Maga az IRGALOM biztostja azt is [rszben az N-Azonossg, rszben pedig a szksges GARANCIK Ellenrzsvel], hogy az EGYEZTETSEKBEN csak az ’rintettek’ lehessenek jelen [k viszont mindannyian], s aki nem rintett, az ne kzelthesse meg az EGYEZTETSI Tereket.
A MINDENSG-FORRSA olyan Krst [vagy AJNLST] terjesztett a Birodalmak nagy-TEREMTI [s a Birodalmakon belli Kzssgek MEGTARTI] el, hogy minden Kzssgbl legalbb egy (Klnleges tban megnylt) egyedi teremt kezdje meg a Felkszlst a JVTTELI EGYEZTETSEKRE.
Ha tbb olyan egyedi teremt is van, aki megnyitja / megnyithatja ezt a Felkszlst, akkor a MEGTARTK minden olyan teremt szmra nyissk meg ennek a Lehetsgt, akiben a szksges alapok s tapasztalat mr felplten megvan. Ez utbbi azrt is szksges, hogy ha egy-egy Kzssgben ma mg nincs erre a Feladatra alkalmas teremt, akkor a MEGTARTI-Teremtk EGYETRTSVEL ms Kzssg ’kpviselett’ is ’felvllalhatjk’ arra mr alkalmas egyedi teremtk.
A JVTTELI EGYEZTETSEKBEN val kzvetlen rszvtelt felvllal egyedi teremtk Felksztse [a MINDENSG-FORRSA / KLNLEGES nagy-TEREMTK s a Kzvetlen MEGTARTI-Teremt vezetsvel] minden rintettben a lehet leghamarabb elkezddik. Ehhez az els s legfontosabb alapoz lps azoknak a Bels Utaknak / Tereknek / ramlsoknak a megformlsa, amelyek Kzvetlen Utat nyitnak az (1) EGYZETETSI Terekhez s (2) a FORRS-TRHEZ.
20190912 (elrhet ITT):
„…A HAZAVEZET Gondoskodsi Terek mellett vannak olyan Gondoskodsi Terek is, amelyek az EGYEZTETSEK szmra formldnak meg (vannak ezek kztt tartsabban megmaradak, s vannak rvidebb letek is). Formldik egy olyan j Gondoskodsi Tr, amelyben majd a JVTTELI EGYEZTETSEK kezddnek meg hamarosan (ebben egyelre mg csak a tnyleges adatgyjts s rtkelsi folyamat kezddik meg). Hasonlattal: elkezddik az adatok s bizonytkok sszegyjtse s rendszerezse, erre az rintettek szrevteleket tesznek s tovbbi adatokat bocstanak rendelkezsre, s majd csak azt kveten kezddik meg a ’nyilvnos trgyals’. A Sajt Tapasztalatok alapjn hozz lehet kapcsoldni az ilyen RTKELSI s EGYEZTETSI (s egyb ELLENRZ) Feladatokhoz is. Ma mg taln nem F IRNYKNT, inkbb csak LEHETSGKNT lehet vagy rdemes ezt az irnyt is megnyitni Szolglatknt. A tnyleges Megnyitsrl majd ksbb nylhat meg EGYEZTETS…”
[2019.10.18.: megkezddtek a tnyleges Egyeztetsek arrl, hogy a Kzssgekbl mely egyedi teremtk vehetnek majd rszt a JVTTELI EGYEZTETSEKBEN, s ahol lehetsges, mr a tnyleges Felkszls is elkezddik.]
20190805[8/8] (elrhet ITT):
„Jelenlegi megrtsem szerint a Klnleges Utakban megnylt teremtknek azrt hasznos megismerni az ezen lejegyzsben foglaltakat (s a sajt Belsbl feltrul tovbbi Megrtseket), mert
majd a Birodalmak ALAP-RENDEZDSEI utn
a Birodalmak nagy-TEREMTI
olyan EGYEZTETSEKBEN is Megnylnak,
amelyek a mai fogalmak szerint JVTTELI Egyeztetsek lesznek.
Nem hasonltanak majd ezek a Jvtteli EGYEZTETSEK az eddig ismert hasonl jelleg Egyeztetsekhez.
F irnyulsa szerint
minden rintett szmra megismerhetv nyitjk
azt a Sajt Bels Tudst / mr megformldott Tapasztalatot,
amely kzvetlenl elvezethet a megformldott srlsek s egyb ms kedveztlen hats megnyilvnulsok eredjnek a Megrtshez.
A f clja az ilyen Jvtteli Egyeztetseknek az,
hogy minden rintett szmra Megrtett vljanak a Felelssgi kihatsok,
s olyan ELREMUTAT ELVEKET
s egyb ms Szksges RENDEZSEKHEZ vezet megoldsokat formljanak meg egytt,
amelyek kzvetlen mdon hozzjrulnak a megformldott nehzsgek megszntetshez,
valamint hasonl jabb nehzsgek megformldsnak megelzshez.
Brmilyen ms olyan EGYEZTETS is hozzkapcsolsra kerlhet ezen Jvtteli EGYEZTETSEKHEZ,
amelyet a rsztvev rintettek brmelyike szksgesnek tart s Jelli vagy Kri a hozzkapcsolst.
A Jvtteli EGYEZTETSEK sorn az rintettek
EGYTTES RENDEZSEK megformlst is elhatrozhatjk,
s ha ez sszecsendlss formldik a MINDENSG-FORRSNAK jvhagysval,
(1) vagy azonnal elkezddhet az EGYTTES RENDEZS Elksztse,
(2) vagy pedig Feltteleket hatrozhatnak meg Egyetrtssel, hogy mikor kezdjenek majd bele a Rendezst Elkszt EGYEZTETSEKBE...”
Lehet jelentkezni (Klnleges tban megnylt, tapasztalt) egyedi teremtknek is arra, hogy majd rszt vehessenek a JVTTELI EGYEZTETSEKBEN. Ez nem knny feladat, sok tanulst s felkszlst ignyel.
A MEGTARTI-Teremtk Felelssge minden Kzssgben az, hogy a JVTTELI EGYEZTETSEKRE Felkszl, majd azokban rsztvev egyedi teremtk Harmonikus Jelenlte a Kzssgkben s a trvnyesen megnylt Teremtsi Irnyaikban akadlymentesen megnyilvnuljon. Az rintett egyedi teremtk a Felkszlst a Kzvetlen (!) MEGTARTJUK [s a MINDENSG-FORRSA] KZVETLEN Vezetsvel lik meg.
Termszetesen egyetlen Kzssgben sem csupn egy egyedi teremt vesz rszt / vehet rszt a JVTTELI [s majd egyb ms] EGYEZTETSEKBEN. A MINDENSG-FORRSNAK mostani AJNLSA a MEGTARTI-Teremtket szltotta meg elsdlegesen: Feladatuknak jellte, hogy haladktalanul kezdjk meg a Kzssgkbe Befogadott Klnleges Utat megnyitott egyedi teremtikkel az Egyeztetseket arrl, hogy kik azok, akik Felvllaljk ezt a Feladatot. A Kzssgek MEGTARTINAK Feladata az is, hogy az EGYEZTETSI Feladatot felvllal teremtik lethez megformljk azt a Harmonit, amely biztostja (1) mind a Feladatra val alapos felkszlst, (2) mind pedig azt, hogy a Vlasztott egyb Teremtsi Irnyaiban s Szorosabb Kapcsoldsaiban a teremt megnyilvnthassa a vlasztott n-plst is [legalbb azt az n-plst, amelyet a MEGTART a Kzssge minden tagja szmra KIHAGYHATATLANN jellt].
Az a legvalsznbb jelenleg, hogy minden Kzssgben legalbb egy kisebb csoport formldik meg erre a Feladatra, s lesz legalbb kett olyan teremt, akik ’sszefogjk’ a Kzssghez tartoz EGYEZTETSI Feladatokat [ha szksges, akkor helyettesthessk is egymst, illetve megoszthassanak egyes feladatokat]. Mellettk lesznek olyanok, akik egy-egy rsz-feladatban Tudatosodnak / vesznek rszt, de ha azt vlasztjk, kzvetlen rltsuk nylhat ms feladat-rszekben megformlt rtkelsekre is.
Az ezen EGYEZTETSI Feladatokat felvllal teremtk ma mr kihagyhatatlanul Megegyezst formlnak meg arrl a MEGTARTI-Teremtikkel, hogy ’az letkbl mennyit sznnak’ erre a Klnleges Feladatra. Erre vonatkozan egyedileg Egyeztet a MEGTART az egyedi teremtkkel. A ’legnagyobb’ ’felajnls’ is csak olyan mrtk lehet, amely biztostja az egyedi teremtk Harmonikus Jelenltt a vlasztott Szorosabb sszekapcsoldsokban. A Szorossg mrtke ebben az esetben nem egyeztets trgya, ugyanis minden Kzssgben a MEGTARTI-Teremtvel megformlhat legszorosabb sszekapcsolds meglte felttele a Feladat felvllalsnak. Ez a FLD Kzssgben jelenleg a KT-Szorossg [20190702 – elrhet ITT].
Az rs folytatdik a 2. rszben, elrhet ITT
|