20200103 - a Fkhoz kapcsoldan (2. rsz)
Az rs 1. rsze elrhet ITT
VI.
Sikerlt megtallnom a kpet s Feljegyzst, korbban ezt nem tettem fel az rsok kz, csupn magnlevelezsben hasznltam:
„…tVilgts 2015. szeptember 28 – 29.

A ’ltmezben’ hrom ’hz’ van, melyek szomszdok (hrom LT-Birodalom is lehet, melyek egymshoz kzeliek). Az egyik (2) valsznleg a YOSG, a msik kett olyan LT-Birodalom, amelyhez valsgosan „tjrsa lehetett” a YOSGBELIEKNEK [IRGALOM, SZOLGLAT?]. [rzkelhet, hogy a ltmezn kvl is vannak csaldok / hzak.]
A hrom hz akr ugyanannak a LT-Birodalomnak (akr a YOSGNAK)(akr a YOSG egy meghatrozott Kzssgnek) egymst kvet szakaszait / vltozsait is megjelentheti. [Ekkor rdemes megnzni azt, hogy hogyan vltozik a hz mrete s a hz krli nvnyzet (fk). Jellheti ez a vltozs a tiszta Eredtl / (n)Lnyegtl val valamilyen eltvolodst is]. Ebben az esetben a (2)-es hz megjelentheti a ’jelent’ (illetve a hamarosan elkvetkezt).

Az (1)-es hz taln tbbszintes volt, eltte (krltte?) magas fkkal [kiterjedt teremtsi lehetsgek]. Ltom, hogy a fk eldlnek egy (=azonos) irnyba, majd ezt kveten a hz sszedl.

Mindezt a (2)-es hz fell / a (2)-es hzbl / (2)-es hz melll 'ltom' (jelen / hamarosan elkvetkez).
Megnzem a (2)-es hzat, hogy a fk llnak-e krltte (mintha arra szmtank, hogy itt is bekvetkezik az (1)-es hznl ltott vltozs / sszeomls).
A hz kls rszn a fk olyanok, mint tlen a hz falra felfutott borostyn (csupaszak). Ezutn a (2)-es hz megroggyan, de mg nem dlt teljesen ssze.

A hzban volt a ’legkisebb kislnyom’ [a Kzssg legutbb elindult j-Kezdete / j Teremt-Szakasza / j Harmonija?], t gyorsan kiemelem (nincs baja), s tviszem a (3)-as hzban l idsebb szomszdnhz [DES?], hogy vigyzzon r egy kicsit.
Visszamegyek a (2)-es hzba, s ’tudom’ (remlem vagy sejtem), hogy mg az ’desanym is ott lehet’. Benylok az egyik hzfl al [nem abba, amelyikbl a kislnyt emeltem ki], s onnan kihzom az idsebb ’desanyt’ [a Kzssg Eredenden megformlt N-JELLEGE / Alap-Harmonija?]. Taln „kihlt”, ezrt az ott lv ’trsaknak’ ’tadom’, elltom ket tanccsal hogy mit csinljanak vele (ltztessk t szraz ruhba, tartsk melegen), de nem vagyok biztos abban (csak bzom benne), hogy ’tlli’. [A FK Kzssgnek „megsrlt” MEGTARTJA?]
A mg csak megroggyant hzba tbbszr bemegyek, s amirl azt gondolom, hogy szksges lehet, kihozom a hzbl. Hoztam ki „gynemket”, nhny ruht, taln parfmt s ms rtkeket [tnylegesen megformlt Valk].
Volt sok knyv, azokbl taln nem sokat hoztam ki vagy egyltaln nem hoztam ki. [Ezek Feljegyzsek lehettek, amelyek valsznleg megvannak mr mshol biztonsgban.]
Ami ’szksges’ lehetett, arra ’rirnyult a figyelem / lts’.
Ez a hz (mikzben hordtam ki belle a megtartandkat) hosszban kzpen kettvlt, de mg mindig nem esett teljesen ssze.
„Rossz rzs volt” sietve menekteni ki a hzbl dolgokat.
Kzben a (3)-as hz is megroggyant [ideiglenes Gondoskodsi Tr a YOSGBAN (vagy a YOSGHOZ ’kzel’)?], gy az oda-menektett kislnyt is ki kellet hozni onnan, s taln ott is elkelt mr a segtsg.
A Trvnyes nLnyeg / Ered igen nagy valsznsg szerint minden YOSG-beliben ’rintetlen / srtetlen’. Habr keveredhettek az eddigi szakaszokban a YOSGBELIEK lnybe is idegen / ms mintk, IGAZODSSAL kpesek visszatiszttani nnn lnyket, ha tudatosan elkezdik jra hasznlni a termszetes igazodsi neriket. Ekkor teremtsi lehetsgeik nem szklnek (mint a hzak a szmozs szerint), hanem jra kiteljesednek a lehetsgeik [(1)-es hz].
2020.01.03.: Ma mr ismert, hogy vannak olyan YOSGBL ered teremtk, akiknek az (n)Lnyegt is rinti Megtrs. k mra ’specilis’ Gondoskodsba kerltek. Az idegensgek levlasztsa rdekben a YOSGON bell is megformldott mra a ’Rendezs’ s ’Irgalmi Gondoskods’.
A 'tulipn' pldjn keresztl az Elhajls s Eltvolods "szakaszairl" s Rendezhetsgrl: 20191126[2.r.](III.pont) - elrhet ITT.
*****
2015. szeptember 29.
[Feljegyzs] Az elz napi tvilgtsban a tbbszintes hzban fiatalabbakat s kisgyermekeket rzkeltem [nem olyan rgen el tudott indulni a Kzssg jjptse?], akik valsznleg kszlnek a hazatr trsaik fogadsra. A frfiak egyfajta sszpontostsban (vagy ttlensgben?) ltek krben az egyik emeleti szinten. A kisgyerekek vidman / jkedven (’nfeledten’?) szaladgltak. A fiatalabb nk egymssal beszlgettek.
Karcsony vagy szletsnap jellege volt (megjulst is jelezve ezzel)(sszejn a nagy-csald).
A FLD ltal ’bemutatott’ ’figyelmessgeket’ mintha nem rtkeltk volna nagyon.
Most is rzkelhet volt a SZERETET s KEDVESSG-hez nagyon hasonl megnyilvnuls s a ’MEGBECSLS’ is. A FLDI TISZTELET valahogy ms, valamiben taln ’tbb’. [Errl bvebben: 20151001 – elrhet ITT]
Taln szerettek volna ’ajndkokat’ kldeni a FLDN lvknek, de ez a rgi formban mr nem volt lehetsges.
A FLDNL nagyobb tapasztalatuk s tudsuk van a YOSGBELIEKNEK, hiszen teremtettsgk sokkal korbbi.
A YOSGBELIEK a FLD vals lnyegt taln elfeledtk s ezrt nem tudjk ’a helyn’ ’rtkelni’ a FLDET. A FLD nem csupn egy eltvolodott testvr vagy rokon, aki mg gyermek. Klnleges cllal fogant meg, mely rszben MEGERSTS adsa egyes YOSGBELI helyzetekre (is) [a TISZTELET szerint, azaz nem rerltetve senkire, s mindig igazodva a tnyleges szksgekhez].
A FLD TRVNYES LET-ALAPJBAN (a FLDANYA nLnyegben) ’pontosan ugyanaz’ az ’ERED’ Megnyilvnulsi Minta Van, mint a YOSG TRVNYES ALAPJBAN / TRVNYES NLNYEGBEN. Ez egy nagyon tiszta / nagyon egyszer / szp ’harmonia’. A FLD-MAGA eszerint a harmonia szerint irnyul az egyszer s szp harmonik / teremtsek megformlsra / megnyilvnulsra.
Sok YOSGBELIBEN ez az eredend egyszer s szp harmonia akr szinte el is felejtdhetett, mert az eddigi teremtsek sorn sok j g / sok j hajts ntt ki ezekbl, s inkbb ezek az gak ismertek ma mr. [Ide kapcsoldik a tegnapi Elterjeszts.]
*****
2015. szeptember 30.
A FLDANYBAN [a VILGI Alapja mellett!] ’pontosan ugyanaz’ az ’Ered Harmonia’ Nyilvnul meg a TRVNYES NLNYEGBEN, mint ami a YOSG ’Eredje’.
Emiatt a FLD-MAGA a YOSG-beli csaldja szmra egyfajta ’emlkeztetknt’ [MEGERSTKNT!] is TARTJA a YOSG ’Tiszta Eredjben’ megformlt ’alapjt / alap-harmonijt’.
Elterjesztsek, javaslatok:
(I.) Szksges lehet a YOSG-beli ’ifjabb’ teremtk figyelmt felhvni arra, hogy az IGAZODS trvnyes n-ereje a YOSGBL ered, s ezrt a YOSG-beliek nagyon erteljes n-igazodsi erkkel / kpessgekkel rendelkeznek. Ezen n-erikkel igaztva a sajt lnyket a sajt tiszta emlktrukhoz s teljes teremterejkhz hamar hozzfrhetnek.
(II.) Hasznos lehet a YOSGON belli msik csaldbl az ered csaldjhoz / otthonba hazatrnie azoknak, akik msokat is segt teremt feladatokat ltnak el, mert a sajt IGAZODSUK nagy valsznsg szerint abban a csaldban / hzban lehet a leggyorsabb s legerteljesebb.
(III.) A (2)-es hz megroggyansa majd pedig hosszban val kettvlsa utalhat a YOSGON belli idsebb s ifjabb generci kztti eltvolods (akr szakadk) kialakulsnak veszlyre. A sztes hz egyik felben volt a ’legkisebb lny’, s a msik felben volt az ’idsebb’ anya (a kislny nagymamja!). Ahhoz, hogy a YOSG Tiszta Teremt Megnyilvnulsai BIZTOSAN MEGMARADJANAK s MEGJULNI is kpesek legyenek, szksges jra valban Egy Csaldd vlni, amelyben a LEGIDSEBBEK is teremt rsztvevi a kicsik s ifjak GONDOZSNAK s NEVELSNEK. Fontos jra a helyre tenni az idsebbek tudsnak Megbecslst s az idsek Tisztelett…”
[2020.02.27.] Ha a hzat egy adott teremt letnek tekintjk, akkor a megroggyans majd egymstl eltvolod let-rszek megjelenthetik az (n)Lnyeg ("nagymama") eltvolodst a Kzps-testtl s a sajt anyagi testtl (legkisebb gyermek). Taln valamilyen Bezrds okozhatta ezt a Kzps-testben (a MIhelyben).
2015. szeptember 30.

A YOSGBAN a ’fknak’ lehet / Van egyfajta klnleges JELZ / Figyelmeztet / Megmutat s akr Eljelz szerepe is. [20191202-i rs IV. pontja (elrhet ITT): ’TANST’ Feladataik is voltak / vannak, valsznleg ez Klnleges Megnyilvnuls lehet(ett) bennk.]
Lehetsges, hogy ez rgebben ’erteljesebb’ [vagy a Yosgbeliek ltal jobban hasznlt, jobban rtett] hivatsa volt a fknak.
Az tVilgtsban a fk elszr „ELHAJOLTAK” [valsznleg felhvva a figyelmet valamely elhajls / eltvolods veszlyre vagy annak a tnyleges megmutatkozsra], majd miutn nem trtnt vltozs, „kidltek” [„elszllt bellk az let”] [megmutatva a vrhat vget, amely a hz teljes sszeomlsval be is kvetkezett. Valsznleg ebbl a romm vlsbl nem nagyon lehetett „kimenekteni” ’megformlt-valt’.]
A (2)-es hznl is JELEZTK a [korbbiakhoz kpest cskevnyesebb] fk az „elhajlsok” „megltt” [azok valamilyen „megszilrdulst”]. A korbban egyenes trzs magas fk trzse itt mintha tancstalanul kanyarogna hol erre hol arra… lombozatuk hinyos, ez pedig a megjulst is veszlyezteti (mag megrlelse).

Hasznos lehet a YOSGBAN a fikban meglv „Tiszta Emlktr”-hoz forduls is, illetve a Fktl megerstst krni a „Tiszta Emlktr” sajt lnyben val megtallshoz s [szksghez igazod] felidzshez. Hasznos lenne a ’FK BLCSESSGT’ ’Teljesebb Megbecslsbe helyezni’.
*****
A ’hzakban’ az egymstl eltvolods / a felplt let sszeomlsa / az sszetartoz (s rszben Egy-Eredj) rszek sztvlsa-sztszakadsa az egyedi letben megnyilvnult azon jellegre is utalhat, amikor a Kzps-Test (2. hz?) s anyagi-test / anyagi-val (a ’legkisebb gyermek’?) eltvolodnak-elszakadnak az (n)Lnyegtl, s ezzel az (n)Lnyeg szmra megtarthatatlann vlnak. Ugyangy utalhat arra az Eltvolodsra is, amely a MEGTARTI-Teremt (hz?) s a Befogadsban lv egyedi teremtk (fk?) kztt mra szinte minden Kzssgben megformldott (ez leginkbb a Bels ramlsok Megtredezsben nyilvnul meg).
20190606 (elrhet ITT):
„…A Tapasztalat az, hogy az egyedi teremtben minl tvolabb van egy megnyilvnuls az (n)Lnyegtl, annl srlkenyebb (annl knnyebben megrinthet ms ltal, pldul a test „meglhet”). Mr a Llek / mhely is srlkenyebb / srthetbb, mint az (n)Lnyeg, de ’tartsabb’ mint a mai anyagi-test.
Nem lehetetlen az, hogy mind a Llek / mhely, mind pedig az anyagi test ugyanolyan tarts vagy majdnem rk jellegv vlhasson, mint az (n)Lnyeg. Eredetileg a leszktett (= vlasztott) rsz-n-jelleg megtapasztalsra megformlt mhely (majd test) a MEGTARTK szndka szerint nem olyan rvid let lett volna, mint ahogyan az ma megtapasztalhat. A mhely s az anyagi-test is rk-jellegnek ’sznt’ megtapasztali forma, amely az eredeti elkpzels szerint mindaddig megmaradhatott volna, amg a teremt az abban eltervezett / elindtott megtapasztalsban van.
Elkpzelhet ez gy, hogy az (n)Lnyegben a YOSGBAN a teremt szmra megnylt MINDEN MEGNYILVNULS RTELMNEK a MEGRTSE.
Az (n)Lnyegg megformlt tudatos teremt egy olyan Kzssghez kvnt letre Bekapcsoldni, amely kzvetlenl az ’let’ rtelmt kereste. Ennek megfelelen kerlt megalapozsra s megformlsra a mhely (mint ’kzps’ test). A mhelybl ’ajt’ nylt ’abba az irnyba’, amely a megjellt Kzssghez tartozott. Ebben az irnyban kezdett a teremt szmra kinylni a tr, s ebben megformldott egy olyan anyagi-test, ami a vlasztott Kzssgben mr megformlhatv vlt (ebben a formban Tapasztalnak ott a teremtk, a forma ltal meghatrozott mdon / tartamban / szorossgban kapcsoldhatnak stb). Az eredeti terv az volt, hogy ez a mhely s belle tovbb felplt anyagi-test mindaddig megmarad(hat), amg a teremt a mhelyben meghatrozott tartalomban / irnyban tapasztal.
A kezdeti Megtapasztalsok sorn rirnyult a figyelem arra, hogy ez a mhelybl tovbb nveked test sokkal kevsb tarts, mint azt a MEGTARTK szerettk volna. ’Gyengbb’ volt, srlkenyebb. Kezdetben (amg mg kevs volt az ilyen tapasztalat) a MEGTARTK azt gondoltk, hogy ez a forma jdonsgbl eredhet, s majd ksbb ersebb / tartsabb is vlhat (ahogyan kilp a gyermeksgbl). Nem gy lett. Az anyagi forma / anyagi test jelenleg az a megtapasztalhat legnagyobb tvolsg az (n)Lnyeg szmra, ameddig mg szabadon kiterjedhet, de ez mr egy olyan ’hatr’ is, ahol mr KZVETETT is vlhat az (n)Lnyeg jelenlte (a sajt testben). A Tr-srlsek hatsra megtapasztaltk az (n)Lnyegek, hogy az anyagi-testk nha szinte mr majdnem teljesen elrhetetlenn vlt a szmukra, s gy nem voltak kpesek kiterjeszteni oda a sajt hatalmukat. A Tr-srtsek hatsra tapasztalatt vlt az, hogy az lknt megnyilvnul anyagi forma egy klns mdon akr el is tvolthat / szinte mr levlaszthat (a mhely egyes kiterjedseivel egytt!) az (n)Lnyegi testrl, s ez rirnytotta arra a figyelmet, hogy a harmonikus n-plsnek nem az az tja, hogy a Lnyeg egyre tvolabb kerlve nnn ’n’-jtl egyre jabb s jabb [s akr „egyszerre tbb”] tvolabbi testeket formljon meg egyre rvidebb let megtapasztalsai szmra, hanem hogy a(z n)Lnyeg megtanulja Egyben-Teljesen s Harmoniban Megtartani nmagt. A MEGTARTK ma mr nem nyitnak utat annyira (az nLnyegtl) eltvolodott let (anyagi forma) Megtapasztalsra, mint amilyen pldul most legutbb megtapasztalhatv vlt a FLD-Vilgban. A ’Lnyeg nlkli’ let egy olyan megtapasztals, amely „sttsget” s zavart, nagyon sok (that) fjdalmat eredmnyez. Nincs meg benne a lehetsg a harmonikus n-kiteljesedsre, mert a Lnyeg szmra amikor elrhetetlen a teste (amikor elvlaszthat tle-magtl a teste / mhelye egy rsze) megsznik a hatalma a tle elvlasztott rszre (csak a MEGTARTK segtsgvel kaphatja vissza a tle levlt korbbi ’n’-je / ’n’-jellege Teljessgt).
A MEGTARTK szmra mind a mai napig rtelmezhetetlen s gy megoldhatatlan feladat a sztvlt / szt-szakadt ’n’-Rszek egymshoz visszaillesztse (nincs ilyen kzvetlen Felhatalmazsuk sem a Befogadsukban lv ’n’-tl / ’n’-Rsztl, sem pedig a MINDENSG-FORRSTL [a MEGTARTK az let-Alapok s ramlsok Rendben-Megtartsrt felelsek – ennek rszeknt azrt, hogy a test kpes legyen folyamatos s kzvetlen sszekapcsoldst megtartani az (n)Lnyegvel].
A sajt teremt-lny Egyben-(s-Harmoniban-)Megtartsa az (n)Lnyeg Hatalma s Feladata, tadhatatlan a MEGTARTI szmra.
A MEGTART Feladata a Sajt N-JELLEGE Biztos Megtartsa, s ugyangy az egyedi teremtktl is elvehetetlen hatalom (= Feladat) az nnn-Tejessgk megtartsa. Nem teheti meg helyettk ezt a MEGTART (egyik MEGTARTJUK sem).
Amikor az lv vlt (n)Lnyegtl valamely n-kiterjedse elszakad, az egy jelzs ma mg arra, hogy abban a meghatrozott irnyban val megnyilvnulshoz mg nem kellen Tudatos, s gy nincsen Biztos n-Megtartsa. Ha folytatni szndkozik a Lnyeg a Tapasztalst / n-plst abba a vlasztott irnyba, akkor elbb egy olyan irny kzvetlen (alapoz, elkszt) Tudatosodsban kell megnyilvnulnia (jabb anyagi-test megformlst megelzen – ma mr kihagyhatatlanul), amelyben megtanulja annak a vlasztott irny n-plsnek az elhagyhatatlan alapjait valamely olyan Kzssgben, ahol majd a vlasztott irny n-plst megnyithatja, s csak azt kveten nylhat meg jra a vlasztott Megtapasztalsban.
(…) A SZOLGLAT (mint az egyik KLNLEGES n-pls) elhagyhatatlan eleme az, hogy a testi-let biztos sszekapcsoldsban nyilvnuljon meg a sajt mhelyvel / Lelkvel s (n)Lnyegvel, majd pedig ezt a Klnleges Bels Kzvetlen sszekapcsoldst elvezesse egszen az ’Ered-Kiradsig’ (egy Klnleges Kzvetlen sszekapcsoldst formljon meg egszen a MINDENSG-FORRSIG). A teremt sajt ALAP-RAMLSBAN az let ramlsa (s ma mr az Irgalom ramlsa) mell megformldhat a Szolglat ramlsa is.
A SZOLGLATBAN Tudatosan megnyilvnul teremt ALAP-RAMLSBAN (amely kzvetlenl a MINDENSG-FORRSVAL val megszakthatatlan ramls) ’tbbszrs’ bels sszekapcsolds formldik meg a sajt (n)Lnyeghez, az (n)Lnyegnek ’tbb’ KZVETLEN nyitott tja is van a sajt legtvolabbi n-kiterjedshez, s gy teljesebben kpes Harmoniban s Egyben Megtartani a Teljes teremt-lnyt. Kzvetlenn (s mra mr szinte azonnaliv) vlhat az (n)Lnyeg Jelzse / Figyelmeztetse / kzvetlen t-mutatsa arra, hogy a Llek / mhely s az anyagi-testi-let mit-s-mirt-erstsen-meg, mire fordtson fokozott figyelmet a Harmonia Megtartsa rdekben.
A KLNLEGES teremtsekben megnyithat Bels n-pls
jelenleg az egyik t arra,
hogy az (n)Lnyeg kpess vljon Megtartani a tvolabbi n-kiterjedseit.
Nincs
ma mg megformlt t arra,
hogy a valsan elszakadt n-rszeket visszavehesse maghoz a test vagy akr a Llek / mhely / (n)Lnyeg,
csupn arra nylhatnak ma mr trvnyes utak,
hogy a levlt / elszakadt [az (n)Lnyeg szmra semmiv vlt] n-rszeket az (n)Lnyeg tudatos n-pts utn jra felpthesse a sajt teremt lnyben.
A levlt / elszakadt (trvnyes Megtarts nlkliv vlt) korbbi l rszek
jelenleg csupn egy EMLKEZTET-FELJEGYZSBEN kerlnek vissza az (n)Lnyeghez,
s majd maga az (n)Lnyeg Rendelkezhet arrl, hogy az gy semmiv vlt n-rszeit jra felpti-e nmagban.
Ez a Szably ugyangy rvnyesl ma a MEGTARTI-Teremtkre is (a nagy-TEREMTKRE s a MINDENSG-FORRSRA is). A korbban felptett s szttredezett Kzssgi (s egyb Megvalst) ramlsok, bizonyos ’Bels Terek / Bels (n)pletek’, a Hzra / Kertre / pletre / Kzssgre megformlt Harmonik / Szablyok, Megvalstsra elksztett ’formk’ s kapcsoldsok mind olyan N-JELLEGEI a MEGTARTKNAK, amelyekrl hamarosan mindannyiuknak Rendelkeznik lesz szksges. A MINDENSG-FORRSA kzvetlen utakon visszajuttatja a MEGTARTKNAK mindazon ’Terveket’ / Szndkokat / Kiradsokat, amelyeket korbban egytt formltak meg (ezek kzl sok a MEGTARTKBAN mr legfeljebb csak hinyos formban van meg, de gyakori az is, hogy mra teljesen semmiv vltak). A MINDENSG-FORRSA minden MEGTARTJT s nagy-TEREMTJT megkrte arra, hogy majd ezekrl Egyeztessenek, s egy meghatrozottan rvid tartamon bell hozzanak Rendelkezst arrl, hogy melyeket szeretnk ezek kzl mostanban jra megformlni, melyeket fontolgatnak mg tovbb, illetve van-e ezek kztt olyan, amelyet nem folytatnak (s egy rszletes rtkelst kveten LEZRNAK, s csak Feljegyzsben tartjk meg a Tapasztalatokat).
Ez az N-RTKELS (s N-RENDELKEZS) azrt szksges a MEGTARTI Teremtk szmra (s ugyangy tudatosan elvgezhet az egyedi teremtk szmra is!), mert a MEGTARTK (n)Lnyegben az eltervezett / elindtott utak akkor is NYITOTTAK ma mg, ha mra emlk sem maradt arrl a korbbi Megtapasztalsrl. A NYITOTT (de megakadt) teremtsek megvalstsa irnyban a MINDENSG-FORRSBL folyamatosan ramlik a ’megvalst-er’ annak rdekben, hogy az utat talljon a Megvalsulsba. Nehz helyzetben vannak azok a MEGTARTK, akik ma mr (a puszttsok miatt) pontosan nem kpesek jra megformlni azt a Harmonit, amelyben a megakadt (akr mra teljesen semmiv vlt) teremtseiket elindtottk. A Kzssgkben folyamatosan JELEZ ’valami’ ’rtelmezhetetlen’ / valami olyan Harmonia megtapasztalsa rdekben, amelynek ma mr nincsenek meg a felttelei. Tulajdonkppen ’hiba’ formlt meg a MEGTART akr mostanban is jabb terveket a Kzssge ramlsainak harmonikuss ttele rdekben, AZ-A-KORBBI-BEFEJEZETLEN mindig szeretne utat tallni a Megvalsulsba, s ezrt folyamatosan gyengti az jabb prblkozsokat.
Ezrt Rendelkezett gy a MINDENSG-FORRSA, hogy egyedileg minden MEGTARTVAL egy Klnleges Kzeli kisebb Lezrsban nylik meg, s (legksbb) ebben egytt (a nagy-TEREMTKKEL is) ttekintenek minden mg l sszecsendlst, s mindegyikrl egyenknt Rendelkezst kell hoznia az rintett MEGTARTNAK (mi legyen a sorsa).
A FLD-Vilga mr gy kszlt fel erre a mostani Nagy Lezrsra, hogy a MINDENSG-FORRSVAL s a VILGGAL-MAGVAL minden eddigi (mg l, le-nem-zrt) megtapasztalst egyenknt Ellenriztek, s a FLDANYA Rendelkezst hozott (1) a mielbbi kiteljest Megnyilvntsrl, (2) a tovbbi fontolgatsrl vagy (3) a Teljes Lezrsrl.
A FLDANYA YOSGHOZ tartoz (n)Lnyegbe s Mhelybe Bergztett Tartalmak is folyamatosan tejes Ellenrzsen haladnak majd vgig, elssorban a YO Rendelkezik majd arrl, hogy a FLDANYVAL akkor-rgen elkezdett Egyeztetsekben megjellt irnyokat s utakat (akr Megnyilvnulsi formt) mennyiben tartja meg s/vagy hogyan vltoztat azokon, illetve van-e olyan rintettsg, amit Lezr / nem folytat tovbb. A KLNLEGES Megnyilvnulsok sok olyan korbbi t Lezrst is szksgess tehetik, amelyek akkor-rgen mg KIPRBLS jellegek voltak, mra viszont mr ELVEK kerltek megformlsra a Megvalstsukrl (pldul a SZOLGLAT, SZAKRLIS t, IRGALMI Utak stb)…”
Az rs (j lejegyzssel) folytatdik a 3. rszben, elrhet ITT
|