20200110 II - Krt Ellenrzs s Srget Rendezs megnyilvntsa (3. rsz)
Az rs 2. rsze elrhet ITT
„Klnlegesen Fokozott vatossgra” int [AZONNALI Megtarts-Megerstst ignyel] az, ha „nem fogad” „SZT” a Llek ltal bizonyos mrtkben rzkelt Jelenlt [pldul ha a Llek azonostja/rzkeli, hogy valamilyen minsg/jelenlt van a ’kzelben’ s mintha az ’figyeln’ t vagy akr ’tapogatni prbln’, mintha ’hozzrne’ --- majd amikor a Llek ’gondolattal’ s akr mg ’hanggal/szval’ is kifejezi azt a Szndkt, hogy nem kvn hozz Kapcsoldni s tvolodjon el tle s ne rintse meg, a ’jelenlt’ tovbbra is ’tartja’ a korbbi helyzett s/vagy akr jabb ’zavar” mdokon ’prblkozik’ a ’kapcsoltsg’ kialaktsval / tartsval.
Ilyenkor a fenti MEGTARTS MEGERSTS mellett hasznos lehet egy olyan tovbbi Megersts is, hogy HANGOSAN (=’hanggal’) s HATROZOTTAN egyszer (vagy akr hromszor) (akr tbbszr, amg „szksgesnek rzi”) a Llek mondja ki azt, hogy a Kapcsoltsgot magbl „KIOLDJA-S-ELENGEDI-S-SEMMIV-TESZI”. Ilyenkor a FLD TELJESSG EREJE s LET-HATR EREJE AZONNAL a „kapcsoltsgot” LEVLASZTJA S SEMMIV TESZI. Lehetsges, hogy az „rzs” valamely ms mdon is vezetheti a Lelket (mit „mondjon” / mit „tegyen”).
A „KIOLDOM-S-ELENGEDEM-S-SEMMIV-TESZEM” kijelentshez kapcsoldan megnyilvnul „elengeds” tulajdonkppen „lezrja-s-abban-a-formban-tovbb-nem-ptehtv-teszi” a Llek ltal „nem-kvnt” „rintst” / Megnyilvnulst, gy a Llek „nLnyegben” s Megnyilvnult-lnyben NEM MARAD olyan ’mag’ vagy ’kezdemny’, amelybl brmilyen ’rintsre’ brmikor elindulhatna egy ’teremts’.
Ez az „Egyszer Elengedsi md” most az nellenrzsek sorn „felvillan pillanatkpek” „megtlse” sorn is yol alkalmazhat: „rzs szerint” s/vagy „hanggal is kimondva” („meglve”, „megjelentve”) a „kioldst-s-elengedst-s-semmiv-ttelt” mindenfle „tovbbptst” „lezrja” a Llek annak az nlnyegben addig mg „pihent” „magnak/mintnak” vagy „tmenetileg lezrt teremtsi irnynak”, amelyrl ilyen formban „tlt”, s ha abban a lezrsra kerl minsgben mr nincsen a Llek szmra (!) tovbbi rendezend minsg, a FLD megfelel ERI (ltalban a TELJESSG ER s az EST ER) „elvgzik” a Szksges s TRVNYES Igaztsokat s semmiv-ttelt stb.
A „TISZTELET”-hinyos „kzeledsek” amiatt is ZAVAR jellegek, mert a Lelkek ltal mr eltervezett-s-elindtott folyamatokat gyakran megzavarnak s akadlyoznak (elvonnak olyan erket, amelyekkel a Llek ms teremtsbe irnyult, „ksleltethetnek” elindtott kapcsoldsokat, ami megneheztheti a trsakkal val rendes kapcsoldsokat vagy a velk eltervezetteket akr meg is histhatja stb).
ltalban [a kzvetlen let-veszly vagy slyosan fenyeget veszly helyzeteit kivve] „Tiszteletlennek” szmt az olyan irnyuls / megnyilvnuls, amely a Lelkek „jszakai pihenst / nyugalmt” (egyb Szksges pihenst) megzavarja, hiszen jelenleg mg a Lelkek szmra az „jszakai nyugalom” egy olyan „er-rendez” „tevkenysg” (’szakasz’), amikor a napkzben tapasztaltakat ’rendszerezik’ / ’tvlogatjk’ s ’hozzigazodnak’ a „Szksges” (vagy „Lehetsges”) tovbbi teremt helyzeteikhez. [A FLDN a legtbb Llek mg n-Rendezdseket l, s ezek sokszor a „pihensek” folyamn ’rgzlnek’ / ’pontosodnak’, gy a „pihens” folyamn is fontos „pt” jelleg meglseket vgez a Llek.]
Bizonyos helyzetekben „Tiszteletlennek” szmtanak a Lelkek fel tett olyan kijelentsek s krsek, amelyek a „Kapcsoltsg kialaktsa s/vagy megtartsa rdekben” (!!!) a Lelkektl klnfle „ldozatot” (jelentsebb letmd-vltoztatst) „krnek” vagy „vrnak el”, illetve azok is, amelyek klnfle „JUTALMAKAT” vagy pedig „ yavak / erk stb ELVONST” helyezik kiltsba. A Llektl nnn Ereje nem vonhat el ms ltal (!), a Llek Termszetes Teremt folyamatait ms yogosulatlanul nem „zrhatja el”, nem zavarhatja meg. Az ilyen „klns” jelleg megnyilvnulsok , elvrsok vagy grgetsek mindenkppen Fokozott vatossgra figyelmeztetnek.
A Rendezdsi folyamatok elre-haladtval [a TRVNYES Lezrsok kapcsn a klnbz Teremtsi Irnyokat vlasztottaknak egymstl val „biztos, biztonsgos” eltvolodsval] valsznleg egyre kevesebb alkalommal kerlhet sor ilyen „klns hatr-srtsekre”, azonban
TUDATOSODOTTNAK lenni abban, hogy
mi a „kvetend” az ilyen [Klns, Klnleges] helyzetekben,
SZKSGES.
gy hrthatak el a „zavaros / zavar” „kzeledsek” a leghatkonyabban
s „minden rintett szmra” a legkevesebb fjdalmassgot / nehzsget okozva.
Ha egy ltez a Llek Szndknak Hatrozott kinyilvntst az elzek szerint (vagy brmely ms mdon) „semmibe veszi”,
az a TISZTELET olyan minsg s mrtk HINYA,
amellyel a FLD Termszetes Ltezi jelenleg semmifle TRVNYES rintst nem nyithatnak meg.
gy ha azt rzkeli egy Llek, hogy
egy ltala pontosan nem azonosthat [akr csak BIZONYTALANUL (!) azonosthat] Minsg
a krse / hatrozott krse „ellenre” tovbbra is „kzelben” „marad”,
a Llek az ilyen jelenlt/minsg fel ne irnytsa a figyelmt,
ne kezdjen el „ismerkedni” vele,
ugyanis jelenleg a FLD nem nyit meg TRVNYES Kapcsoldst olyan Jelenlt fel, amely a TISZTELET Minsgt nem li meg.
Ilyenkor a kvetend megnyilvnuls
az azonnali nMag fel Irnyulsban a Megtarts Megerstse
s a TRVNYES LET-ADK MEGERSTSNEK a krse
[a TRVNYES MEGTARTK MEGERSTSBE val TUDATOS „Belehelyezkeds”],
illetve
ezen tl az RZS ltal jelzett ms jelleg Megersts
[pldul valamilyen HATROZOTT (hang ltali) Szndk-megnyilvnts].
A „csaldi” jelleg megtapasztalsok nem alkalmazzk a „parancsolst”, hanem TRVNYES SZNDKUK KINYILVNTSVAL S MEGTARTSVAL ERSTIK MEG nmagukat s egyb ms TRVNYES Megtartst Megerst mdokon hrtjk el a TRVNYT-Tr rintseket. gy ha valaki „parancsolknt” kzeledik egy Llek fel, az is Fokozott vatossgra int.
Az rs (J LEJEGYZSSEL) folytatdik a 4. rszben, elrhet ITT
|