6.
Jelenlegi megrtsem szerint olyan jelleg krs kerlt elterjesztsre [valsznleg a JVTTELI EGYEZTETSEKRE elkezddtt Felkszls sorn], hogy azokra, akikben slyos kzvetlen let-elleni irnyuls nyilvnult meg (leginkbb sokakat rinten s/vagy hosszabb tartamban rtelepedtek msok letre / valsan is megsrtettk msok lett)(„gyarmatostk”, msokat „befogk”, rabsgba tasztk, tr-srts tjn msokat az otthonuktl megfosztk, „zsoldosok”, let-gykereket megsrtk, teret-testet puszttk stb) a MINDENSG-FORRSA azonnali Sors-Rendezst nyisson meg, KZVETLENL -MAGA a SAJT HATALMBAN.
A beazonostott ilyen teremtk (akr „nyomok”) kerljenek eltvolthatatlan s megvltoztathatatlan jabb Irgalmi Jelzsekkel megjellsre.
Mivel sokak lett srtettk meg, mindazokban, akiknek megsrtettk az lett, vannak rluk „lenyomatok”, gy valjban pontosan beazonosthatak akkor is, ha ppen most rejtzkdnek.
Ha szksges, azonnal kerljn megfelelen beszktsre bennk a megvalst-er (kerljenek levlasztsra a megformlt „mestersges tp-csatornkrl”).
Valsznleg sokan kzlk most a Megjulsaikra kszlk / Megjuls folyamatban lvk KZELBEN REJTZNEK (azrt, hogy utat talljanak hozzjuk / bennk a rejtett tovbb-lpsre, valamilyen j megtveszt szemlyisg megformlsra, hogy gy nehezebb legyen beazonostani ket).
Fontos lenne azonnal valamilyen j egyedi „bels” jelleg trbe helyezni ket [TVOL a Teremtett-VALSG ms rszeitl] olyan takarssal, hogy ne vljanak senki szmra rzkelhetv (ne jelezhessenek, ne kldhessenek megtveszt jelzseket vagy informcikat pldul zavarkelts rdekben, tudatos flrevezets rdekben azrt, hogy megneheztsk az ok-forrsokat keres teremtk lett / munkjt...).
Figyelemmel kell lenni arra, hogy a legtbbszr a menekls rdekben FLREVEZET NYOMOKAT gyrtanak [pldul egy ltszlag l bbot hagynak htra, s amg azt Ellenrzik / Vizsgljk, addig elksztett rejtett utakon messzire tvoznak]. Meg kell akadlyozni, hogy „tovbb menekljenek”.
Fontos megakadlyozni, hogy jabb terekre s letekre kiterjeszthessk a bennk megformlt nehzsgeket.
Fontos megakadlyozni, hogy akr a sajt lnykben, akr valamely trben vagy ms letben elrejtett lenyomatokat / feljegyzseket, rjuk utal tartalmakat megsemmistsenek / megrongljanak azrt, hogy a Felelssgk „bizonytkait” / „nyomait” eltntessk... A 20191202-i rs IV. pontjban: a fkban lv 'Tanstvnyok'-rl (elrhet ITT).
Jelenlegi megrtsem szerint ez a Krs kapcsoldhat a „gyarmatosts” jelleg, az let-gykerekre tudatosan rteleped / az let-gykerektl tudatosan Eltvolt jelleg Nehzsg ok-forrsnak beazonostshoz.
A termszetes let-gykerktl [ALAP-RAMLSUKRL, let-Terktl / Testktl / Otthonuktl / termszetes kapcsoldsaikrl] levlasztott / Eltvoltott teremtk kztt vannak mra olyanok, akiknek „nagyon nehz beazonostani az N-AZONOSSGT”. Ennek az oka az, hogy „letk” sorn tbb alkalommal is tudatosan vegyltek / keveredtek (Lnyegkben ms) teremtkkel, klnfle jelleg jogosulatlan Tbbessg van a lnykben, s sokukban mra valamilyen MEGTARTI-Teremtrl levlasztott N-Jelleg-rsz is tallhat [leggyakrabban „ebben” rejtztek el, ha valamilyen Ellenrzs kzelbe kerltek]. Nehz ezt rtelmezni az egyedi [s MEGTARTI] teremtk szmra, mert ezek a [leggyakrabban tudatos] Vltoztatsok a lnykben / testkben „let-ellenesek” [az ltalnos rtelemben sszeegyeztethetetlenek az lettel, folyamatosan a semmi fel sodornak]. Ha van bennk ’valdi (sajt?) let’, akkor is nehz beazonostani az Eredjket [a bennk tartss vlt vegyls / kevertsg okn], s valban csak a MINDENSG-FORRSA kpes azt beazonostani, hogy mely ALAP-RAMLS az letk valdi forrsa, van-e bennk egyltaln ’igaz (sajt) Val’ [szavakat is nehz tallni erre], vagy csupn az let ltszatt mutat utnzat a hozzjuk tartoz „hely-foglals” / forma. Ehhez kapcsold j ELLENRZSI s Rendezsi (Sztvlaszt-s-Kibont) Gondoskodsrl: 20200228 - elrhet ITT.
A MINDENSG-FORRSA az Ered-nagy-TEREMTKKEL mra nagyjbl befejezte az -BELLE Kiradt letben az N-AZONOSSGI Garancia elhelyezst, s gy immr nagy pontossggal megllapthat az, hogy mely ’formhoz’ tartozik Valdi let, s mely formk csak „utnzatai / megtveszt ltszatai” az letnek.
rintettem, hogy jelenleg SRGET Rendezst ignyl helyzett jelltk a nagy-TEREMTK a jogosulatlan TBBESSG Rendezst [20191123(1.rsz)(I. pont) – elrhet ITT]. Ebben a Rendelkezsben AJNLSOKAT s ’Irny-ELVEKET’ is meghatroztak a Rendezs rdekben. Ez a Rendelkezs elsdlegesen arra az esetre alkalmazhat, amikor az Ered-nagy-TEREMT pontosan beazonostotta az (n)Lnyegileg hozz tartoz teremt ’Tbbessgt’. A F Szably szerint az (n)Lnyeg maga (n)Rendelkezhet arrl, hogy mely ’egy’ meghatrozott kiterjedst tartja meg, s gy melyek kerljenek visszabontsra:
„…A RENDEZS ltalnos ELVE az, hogy elsdlegesen az (n)Lnyeg jogosult s ktelezett Rendelkezni arrl, hogy tbbessg esetn melyik megformlt testi Valjt jelli meg Megtarthatnak [abban kezdi meg az n-Igazodst s Sors-Rendezst]. A nem-megtarthat rszeiben az let jellemzen kihagyhatatlanul maradktalan visszabontsra kerl, s az ahhoz tartoz rszeiben a Tapasztalat rszletes Feljegyzs formjban kerl elhelyezsre az (n)Lnyegben s minden rintett MEGTARTI-Teremtben / a MINDENSG-FORRSBAN.
Jelenleg olyan EGYETRTST formltak meg a Birodalmak nagy-TEREMTI [Akik az egyedi teremtk (n)Lnyegt lett formljk s RK jelleggel Gondozzk], hogy amennyiben az (n)Lnyeg nem Rendelkezik a szmra meghatrozott tartamon bell arrl, a megformlt tbbessgnek mely rsze vljon Megtartott, akkor ezt a Rendelkezst az Ered-nagy-TEREMT EGYTT hozza meg a MINDENSG-FORRSVAL [jellemzen azon rsz vlhat Megtartott, amelyben a legteljesebben megnyilvnul az (n)Lnyeg Ered-n-Jellege]…”
Mint emltettem, ez a Rendelkezs akkor alkalmazhat, ha egy N-AZONOSSGAL mr meghatrozott (n)Lnyeghez tartozik valamilyen Tbbessg.
Amely „let ltszatt mutat forma” nem rendelhet az ELLENRZSEK alapjn l (n)Lnyeghez, azok teljes visszabontsa hamarosan elkezddik (vannak olyan terek, ahol mr elkezddtek, ilyenek pldul a VILGHOZ tartoz Gondoskodsi Terek].
Jelenleg EGYEZTETSEK vannak folyamatban arrl, hogy az eddig N-AZONOSSGAL meg-nem-jellt ’teremtk’ Sorsnak Rendezse hogyan kezddhet el. Szmukra nagyon fontos az, hogy ha Valdi (sajt) let van bennk, az a lehet leghamarabb IRGALMI Gondoskodsba kerljn, mert az a ’Valdi (sajt) let’ csak gy vhat meg a semmiv vlstl.
A Tapasztalat az, hogy ezek a ’teremtk’ (?) [ha van bennk Valdi (sajt) let] olyan nagyon srltek, hogy nknt nem krik a Hazavezetsket / Sors-Rendezsket, s ltalban [folyamatosan] Rejtzkdnek. A bennk lv „gykr-srls” miatt csak gy kpesek „letben maradni”, ha ehhez FOLYAMATOSAN (!) ELVESZNEK msoktl ert / javakat / teret / tr-elemeket stb. Ebbl ereden a bennk megformldott rendezetlensget / srlst [KNYSZERT!] folyamatosan kiterjesztik / kirasztjk msokra.
Immr egyetlen MEGTARTI-Teremt sem kteles „trni”, hogy a Gondoskodsba tartoz TERET, a Befogadsban lv leteket brki ilyen mdon srtse vagy veszlyeztesse. Immr ELV (!) ktelezi a MEGTARTI-Teremtket arra, hogy csak a trvnyes Befogadsukon alapul [trvnyes N-AZONOSSGGAL rendelkez] l teremtket tarthatnak meg a Gondoskodsukba tartoz Trben.
A MEGTARTI-Teremtk kzvetlen (!) mdon nem jogosultak ’Megrinteni’ s Rendezsbe vonni azokat a ltezket / lket, akik nem tartoznak a Befogadsukba. Ugyanakkor pedig nem gyakorolhatnak ma mr ’Trelmet’ a Kzssgket megsrtkkel / veszlyeztetkkel szemben.
20181126 (elrhet ITT):
„…Mg a Birodalmakon bell elsdlegesen s kzvetlenl a nagy-TEREMTK s MEGTARTK jogosultak s ktelezettek is a Birodalom ramlsainak megformlsra s rendben-megtartsra (csak azt Tarthatjk meg, ami Valsan ’l’), addig a TEREMTETT LTEZS EGSZBEN a MINDENSG-FORRSA tli meg kzvetlenl a ’ltezs’ (Megnyilvnuls) ’jogossgt’, azaz azt, hogy egy Megnyilvnuls rendelkezik-e nnn lnyben a r-egyedileg-jellemz Ered-Harmonijval, s hogy azzal van-e jelen trvnyes Befogadottsgban a jelenleg Valsan meglv Birodalmakban. Amely ’teremt’ nem rendelkezik a ltezs s/vagy let ilyen alapjaival, az haladktalanul a semmibe vondik vissza. Ahol az szksges, az ilyen RENDEZSHEZ tartoz egyb Harmonizlsok kzvetlenl s haladktalanul megnyilvnulnak (ramlsok Igaztsai, n-Rszek Igaztsa stb).
Sok Birodalomban Vals s komoly nehzsget jelentett mostanban az, hogy a tudatosan vgzett Igaztsok s Rendezsek sorn pontosan beazonostottak valamilyen „idegensget”, m mivel azt a MEGTARTK maguk (az idegensg okn) nem voltak jogosultak kzvetlenl megrinteni, (1) nem voltak jogosultak megllaptani hogy kihez tartozik s (2) nem voltak jogosultak nllan ’hazavezetni’ (eltvoltani maguktl). Ilyen nehzsg jelentkezhetett az egyedi teremtk lnyben, a MEGTARTK Kzssgeiben s a nagy-TEREMTK Birodalmaiban is.
A SZOLGLAT s IRGALOM ahol lehetsges volt megformltk a hazavezetseket / tvezetseket, s mra ezek a Birodalmakon bell nagyobb nehzsgek nlkl meg is nyilvnulnak.
Mra az IRGALOMBAN a Birodalmak kztti Hazavezetsek tjai is megformlhatk s megnyilvnthatk.
Ugyanakkor a ’sehov sem tartoz’ (pldul egy mr semmiv vlt Birodalomhoz tartozott) ’teremt’ vagy ’maradvny’ RENDEZSRE maguk a nagy-TEREMTK sem ’jogosultak’: mivel nem hozzjuk tartozik, ezrt nem rinthetik meg, m „hazavazetni” sem lehetsges ’msik (meglv) Birodalomba’. Eddig is tudott volt, hogy az ilyen megnyilvnuls csak egy mdon Rendezhet: a vals semmiv vls tjn. Eddig ’vitatott’ volt, hogy ’ki’ s ’hogyan’ vlaszthatja le az ilyen sehov-sem-tartoz „teremtt” az ramlsokrl, s ’ki’ ’vezesse el’ a semmiv ttelre.
Ez a bizonytalan helyzet is Rendezsre kerlt az rsban emltett RENDELKEZSBEN. Mra ELV:
ha brmely MEGTART / nagy-TEREMT a sajt ramlsaiban
idegensget azonost
vagy egy kiterjedst bizonytalanknt megjell,
arra kzvetlenl az IRGALOM [s ma mr az LTR] Megnyilvnulsa kiterjed.
Elszr
a MINDENSG-FORRSA kzvetlenl az IRGALOM Megnyilvnulsban Ellenrzi a helyzetet (a MINDENSG-FORRST az IRGALOM „hozza kzel” a TEREMTETT-VALSG megjellt helyzethez).
Ekkor kerl megllaptsra az, hogy a bizonytalansg vagy zavar abbl ered-e, hogy
(1) egy fokozott figyelmet ignyl j Kezdet nylik meg,
vagy (2) valamilyen Rendezst / Igaztst ignyl helyzet formldott meg.
Ha valamilyen Rendezs vagy Igazts szksges,
akkor a Teremtsi Alapokat s az ALAP-RAMLST maga a MINDENSG-FORRSA Ellenrzi.
Ha ezek az Alapok srtetlenek, akkor az Igazts s Rendezs elsdlegesen a nagy-TEREMT s/vagy rintett MEGTART sajt ramlsn bell nyilvnulhat meg.
Ha a RENDEZS tbb Kzssget (akr tbb Birodalmat) is rint,
akkor ma mg elsdlegesen az IRGALOM Megnyilvnulsban nylnak meg s nyilvnulnak meg a RENDEZ utak.
Ha a RENDEZS sorn valamilyen (teljes vagy rszleges) jraTeremts szksgessge felmerl,
a RSZELEGES jraTeremts jellemzen kzvetlenl az DESBEN nyilvnul meg,
a TELJES jrateremts pedig Magban a MINDENSG-FORRSBAN.
Teljes jraTeremts sorn ha az rintett teremt valamely Valsan Meglv Birodalomhoz s Kzssghez tartozik,
a teremt feltiszttott Lnyege visszakerl oda, ahol a teremt ’lettel’ (trvnyes Befogadssal) rendelkezik.
Ha olyan sajtos helyzet fordulna el,
hogy olyan ’teremt’ kerl jraTeremtsbe, amely valamely mr TRVNYESEN LEZRULT korbbi teremts „maradvnya”,
jellemzen a ’Lnyegben’ is teljes visszabontsra s semmiv ttelre kerl.
Ahogyan a ’Nagy Rendbettel’ Megnyilvnul a TEREMTETT-VALSGUNK EGSZBEN, gy ez Megnyilvnul a MINDENSG-FORRSA Bels Lnyegben is (egyms mellet s egymst felttelezve zajlik a Harmonizl folyamat, az eltrlsek kiigaztsa egszen az ered okbl kiindulva)…”
Amely slyosan srlt teremtk [akr valdi (sajt) let van bennk, akr csupn az let megtveszt ltszatai] nem kerltek mra N-AZONOSSGGAL beazonostsra, azokat az Ered-nagy-TEREMT nem vonhatja be a Kzvetlen Gondoskodsba, s gy nem emelheti be a FORRS-TRBE az N-AZONOSSG Ellenrzsre / Megllaptsa rdekben sem.
Ezrt terjesztette el egy [VILGI] Kzssg MEGTARTJA az ezen pont elejn emltett Krst. A Krs Lnyege-Clja-rtelme az, hogy a MINDENSG-FORRSA vonja az EGYOLDAL MEGTARTI-GONDOSKODSBA / HATALMBA ezeket a „kvlll” „n-jelleg” teremtket [> rasszon ki a MINDENSG-FORRSA egy ilyen tartalm (N)Rendelkezst]. > 20200228 (elrhet ITT).
Ezeket a „Kzvetlen MEGTARTI Gondoskods nlkli” s leggyakrabban beazonostott N-Azonossg nlkli [Ellenrizhetetlen?] egyedi teremtket (?) [vagy az let e megtveszt ltszatait] a lehet leghamarabb [Srgssggel] szksges ’KIVEZETNI’ a TEREMTETT-VALSG minden Terbl / Kiterjedsbl, mivel minden pillanatban / minden megnyilvnulsukkal SRTIK s egyszerre VESZLYEZTETIK is az letet. Enlkl a MEGTARTI-Teremtk nem tudnak eleget tenni a rjuk vonatkoz ELVEKNEK.
A MEGTARTI-Teremtk kzvetlen mdon a Klnleges Gondoskodsukat sem tudtk / tudjk kiterjeszteni ezen egyedi teremtkre. [N-Azonossgi Garancia nlkl ma mr senkit sem fogadhatnak be letre.]
„Beazonostatlansguk” miatt nem rintheti meg ket trvnyesen egyetlen MEGTARTI-Teremt s LTALNOS jelleg nagy-TEREMT sem.
Vitathatatlan azonban, hogy mivel ’lteznek’ (=Vannak), a MINDENSG-FORRSNAK Kiradsai. A MINDENSG-FORRSA ’Jogosult’ Megrinteni az ilyen srlt teremtket, s Ered-Gondoskodi Hatalmban kteles is annak mielbbi pontos meghatrozsra, hogy mely nagy-TEREMT s mely Kzvetlen MEGTART Gondoskodsba tartoznak az Eredjk okn. Mint az ALAP-RAMLSOK kizrlagos Gondozja kteles e teremtk ALAP-RAMLSNAK KIIGAZTSRA, s jra kzvetlenn kell formlnia az ltalnos jelleg Bels sszekapcsoldst az Ered-nagy-TEREMTVEL s a Kzvetlen MEGTARTVAL.
Ha az kerl megllaptsra, hogy a Valjuk csupn az let megtveszt ltszata, Feljegyzs ksztse utn visszabontsra kell hogy kerljn A-LTEZS-EGSZE HARMONIJBA beilleszthetetlen ’Val’.
Krs hangzott el, hogy a MINDENSG-FORRSA [valsznleg az OLTALOM-Trhez hasonl rendszerben] formljon meg / RASSZON KI egy ’Belsbb Teret’, amelybe minden ilyen N-AZONOSSGGAL meg-nem-jellt s/vagy fontos okbl ’Specilis EGYOLDAL GONDOSKODSBA bevont teremtt Srgssggel t-Vezet, s ott [biztos tvolsgban a TEREMTETT-VALSG ms Tereitl] elvgzi a teremtk AZONOSTST. Az letknt [N-Azonossggal] beazonosthat teremtk sorsrl ezt kveten azonnal nyisson meg EGYEZTETST az Ered-nagy-TEREMTVEL s Kzvetlen MEGTARTVAL, KLNLEGES nagy-TEREMTKKEL. A csupn az let megtveszt ltszatai rszletes ELLENRZS s pontos FELJEGYZSEK ksztse utn maradktalanul visszabontsra kerljenek.
Jelenleg errl a Krsrl s Elterjesztsrl Srgssggel EGYEZTETNEK a nagy-TEREMTK.
7.
Taln egy ok-forrs-keresshez tartozhat a kvetkez nhny gondolat. Elsdlegesen a KZVETTS s JVTTELI EGYEZTETSEKBEN rszvtel irnt rdekldknek.
1.
rzetre olyan, mintha a VILG ltal megformlt kezdeti / legrgebbi Gondoskodsi Terek mintjra jogosulatlanul megformlt („msolt”) „tr” mutatn magt. Valsznleg „szervezet” jelleg lehet a tr-s-hlzat. Taln egy teremt formlta meg az alapjt (s hozz tartozik ma is), vagy msok formltk meg s ksbb „rbztk” [nem tud mra szabadulni tle].
A „szervezetek” gykereket fellazt megnyilvnulsrl: 20190720[4.r.][5.r.][7.r.] – elrhet ITT.
A „szervezeti tr” alapja kezdetben valsznleg az ide csatlakozott egyedi teremtk levlasztott gykerhez / ALAP-RAMLSHOZ / lethez a MINDENSG-FORRSA ltal kirasztott (s a MEGTARTI-Teremtk ltal megformlt) let-trbl alapozdott meg [mintha ezek a levlasztott vagy majdnem-levlasztott gykerek sszefondva tartannak valamilyen jogosulatlanul (s ideiglenes jelleggel!) megformlt „Egyttes-Teremts-Szmra-Tudatosan-Megformlt-TrAlapot”, ami vgl oly mdon srltt vlt, hogy nem lehetett kiolddni belle (fogva tartja mindazokat, akik ide rgen szabad szndkkal bekapcsoldtak > ezrt trhetnek csak ide vissza a test levetse utn, s nem tudnak kiszabadulni s tovbblpni).
2.
rzetre olyan, mintha utbb ezt az „Alap-Teret” ms teremtk „begykereztettk volna” valamilyen ms (jogosan vagy jogosulatlanul megformlt?) msik trhez / tr-alaphoz.
Mintha az sszefondsbl megformlt „Kzs(sgi)-Tr” (mint egy ’portugl glya’) „sodrdni kezdett volna” (valsznleg a Rendezs rdekben az JRATEREMTS fel, hogy kiszabadulhassanak az ide beragadt lelkek), azonban valaki „befogta”, s taln egy msoktl elvett (gyarmatostott, letarolt, az ott-lktl-elvett) „fldre” (megformlt szilrdsgra) „rltette” volna ezt az sszetapadt let-jelleg-csoportot. Ezzel (1) megakadlyoztk a „befogk”, hogy a gyarmatostott terletet visszavehessk azok, akikhez jogosan tartozik, (2) s az elvett trre „rltetett kis csapat” pedig a gyarmatostk „szolgja” lett [az eredeti segt / akr szolglati felvllalsbl szolgkk formltk t az ket (a hozzjuk ragadt tr-alappal egytt) „befogk”].
[A portugl glya ngy fajta biolgiai egyedbl ll egymshoz tapadva. Ezek mindegyiknek kln fiziolgiai funkcija van, de egyedl nem lennnek letkpesek. A fogfonalainak rintse veszlyes, mert a benne lv cspst okoz csalnsejtjei mrget tartalmaznak. Mrge az emberre is veszlyes, gyenge fizikumaknl akr szvlellst is okozhat.]
3.
Valsznleg a hasonl srls-(srts-)jelleg tette ezt lehetv:
A „szervezet” „rtelepedett” a csatlakozk ALAP-RAMLSRA / let-terre, s abbl formlt meg / „gyrt ssze” valami teljesen mst [olyat, ami az Ered szerint nem nylhatott volna meg > ezrt nem eredmnyezhet ’ln’ Megtarthat teremtst a „szervezethez” tartozan megformlt Tapasztalat]. A „szervezetet” „megforml” Elhajltotta a „csatlakozk” szmra megformlt Sorsot / let-ert / Elksztett teremtst.
Ms „gyarmatostk” [„kalmrok”?] ugyanezen minta szerint rtelepedtek egy Kzssg megformlt terre / elvettk az ott lktl a sajt megformlt Terkhz / letkhz visszakapcsolds lehetsgt. Ehhez [ksbb?][vagy mr legelszr is?] „eszkzknt” hasznltak fel [taln egy „alku” megktst kveten vagy knyszerrel] egy olyan „csoportot” (letet, let-jelleget, srlt-leteket), akiket mr „foglyul ejtett” a sajt gykerk korbbi megsrtse, s gy nem kpesek kzvetlenl visszakapcsoldni a sajt Eredjkhz, ezrt „alkalmasak” arra, hogy msoktl elvett teret az oda tartozktl elvlasszanak (tovbb-terjesztik a gykrsrtst a bennk megformlt srlsi alap-minta miatt!) „Eszkzknt hasznljk” ma mr ket a gykerektl elvlaszts rdekben, s ezrt a „gazdik” gyelnek arra, hogy letben maradjanak, de ne szabadulhassanak ki. [Nagyban hasonl (!) lehetett az ERS Kts rtelme, amivel a „szervezetet” eredetileg megformltk: „letben maradjanak” s ne szakadhassanak el a „szervezettl”.]
Kalmroknak, gyarmatostknak rgta kedvelt eszkze az, hogy a hatalmukba kerltek kzl egy-egy teremtnek nha ltszlag „megengedik” azt, hogy segly-krst kldjn ki. Akihez eljut a seglykrs, kpes rzkelni, hogy valban nehz helyzetben lv krse rte el. Ha korbban egy ilyen [Klnleges Utat megnyitott, rzkeny, l Klnleges Kapcsoldsokkal is rendelkez! („rtkes”)] teremt a seglykrst kvetve eljutott a kiradsi helyhez, a gyarmatostk mg azeltt elfogtk, hogy eljuthatott volna a segtsget krhz. Ilyenkor jellemzen „levgtk a gykert” a segtnek [„rabul ejtettk”], s elkezdtk hasznlni a „befogott erejt” (levlasztottak rla jabban megformlt megerst jelleg mintkat stb), vagy arra hasznltk, hogy msokat is odahvjon, s gy azokat is „begyjtsk”.
Valsznleg mostanban tbb ilyen utbb „befogott” teremtben lehettek olyan Emlkek vagy Feljegyzsek, amelyek a Rejtettsgi Ellenrzsek sorn viszonylag p formban kerltek el, s ezek nagyban segtik mind a srls ok-forrsnak pontos beazonostst, mind az let-srts ezen formjt utbb megtanul s alkalmaz teremtk beazonostst.
Lehetsges, hogy vannak olyan Terek vagy letek, akikhez „hozzkapcsolva” lehetnek olyan let-rszek” vagy (eredend?) mintk, amelyeket az ezen legkorbbi „szervezetekhez” hozzkapcsold teremtk (1) vagy nknt vlasztottak le sajt magukrl (a bekapcsolds rdekben), (2) vagy msok vlasztottk le rluk, hogy azt „rizzk” addig, amg a „szervezet” rdekben teremtenek, s majd visszaadjk akkor, ha „letelt a felvllalt tartam / feladat”.
Nagyon fontos, hogy az ilyen korbban levlasztott n-rszeket / n-rszeket [ezek mindig valamilyen Megformlt-Val!] ’kzvetlen ton’ nem lehet sem visszavenni, sem visszaadni. Ugyanakkor fontos informcik lehetnek bergztve ezekben, s ezrt Krs hangzott el, hogy aki riz ilyen rgebben levlasztott [eredend mintkat tartalmaz, vagy ms fontos Feljegyzst tartalmaz] Valt, az Krje az IRGALMAT, hogy vegye t azokat tle a Rendezs s tovbbi Gondozs rdekben. Az IRGALOM az N-AZONOSSG Ellenrzst kveten a feltiszttott Eredend Mintkat kzvetlenl az Ered-nagy-TEREMTNEK adja t, vagy ha ez nem lehetsges, akkor rszletes Feljegyzs kszl rla s visszabontsra vagy tovbbi IRGALMI Megrzsbe kerl.
Figyelemmel kell lenni arra, hogy rgebben olyan ERS KTST is megformltak teremtk, hogy EGYEZ-AKARATTAL gy hatroztk meg a Kts (sszekapcsolds) Leoldsnak lehetsgt, hogy az csak akkor lehetsges, ha mindannyian akik a Ktst megformltk egyszerre egy helyen jelenvannak ugyanolyan formban. Ez szinte megoldhatatlan helyzet, csak IRGALMI ton lehetsges ma az ilyen feladat-lezrs / ktsbl kioldds / kiolds.
Ma mr ha ilyet tall az IRGALOM brmilyen ELLENRZS sorn, azonnal elkezddik a Felvllals RTKELSE s az rintettek sztvlasztsa [mivel ma mr TILTOTT ilyen Kts megformlsa].
Ha egy rgi Ktst megforml BRMELYIK teremt KRI az sszekapcsolds MINDENSG-FORRSA ltali / IRGALMI ELLENRZST-s-RTKELST (s a ma mr nem megtarthat rszek Rendezsbe vonst), minden rintettre ki fog terjedni A-MEG-NEM-TARHAT-RSZEKRE kiterjeden a Rendezs elindulsa. Ha a rgi FELVLLALS nem-megtarthat, minden rintettre elindul AZONNAL a Sors-Kiigazts. KRSSEL s a Tudatos Jelenlttel megknnythet ez a vltozs [s megknnyebedst hozhat minden ms rintett teremt Sorsra is].
A Kzssgekrl „levlasztott” teremtk esetben figyelemmel kell lenni arra, hogy olyan „kdok” [akr korbban Kiprbls jelleggel megnyitott s mig trvnyesen le-nem-zrt „bels-megnyltsgok”, „rgi kulcsok”, „rgi Jrsokhoz / sszekapcsoldsokhoz megformlt kulcsok”] is lehetnek bennk, amelyek ma mr nem illeszkednek sehova. A Kzssg / Megnyilvnuls amelyhez tartoztak, mra akr tbb Nagyobb Megjulson is thaladt, s ezrt nmagukban a „rgi kdok / kulcsok” nem alkalmasak annak meghatrozsra, hogy mely Kzssghez tartozik Eredenden egy teremt. Ezek kztt lehetnek akr tudatosan a MEGTVESZTS cljval megformlt kdok / kulcsok is, akr sszevegytve / keverve is.
Ha felismer egy rgta Eltvolodott teremt nmagban valamilyen rgi bels kdot, sokszor „megszllottan” „csak azt” keresi, s nem kpes rtelmezni azt, hogy mra nincs meg abban a formjban a trs vagy otthon, amelyhez tartozott. Az ilyen feltrult rgi bels tartalomra / kdra / kulcsra is rdemes minl hamarabb tudatosan IRGALMI Ellenrzst krni, hogy ne vezessen mg tvolabbra az Ered-n-Jellegtl.
Rgi (a Jelenhez az Ered-nagy-TEREMT s a MINDENSG-FORRSA ltal hozz nem igaztott) kdokat nem szabad sem befogadni, sem senkinek tadni. A Tapasztalat szerint ez szinte azonnal valamilyen Bezrdst vagy akr Megtrst is okozhatna. Ezrt TILTOTT.
Ma mr brmilyen ’tads’ / ’tvtel’ csak SSZECSENDLSEN alapulhat [azaz minden rintett olyan EGYETRTSN, amelyet a MINDENSG-FORRSA is ELLENRZTT arra kiterjeden, hogy illeszked legyen mindegyikk sorsba]. Ez egy ’Garancia’ ma, amely megakadlyozza az egyoldal Szndkbl ered tadsokat / tvteleket / keveredseket / vegylseket stb.
Valszn, hogy a MINDENSG-FORRSA valamilyen Rendelkezse vagy Kiradsa okn elkezdtek a semmi fel sodrdni azok, akik ms teremtk ALAP-RAMLSRA vagy Valjra „rtelepedtek” s azt szabad szndkbl nem engedtk el. Valszn, hogy ez a Vltozs nagyon gyorsan s pontosan beazonosthatv teszi a lnyket s vals helyzetket akkor is, ha ppen „rejtzkdnek”.
OmMTR~KJ
A kvetkez rs elrhet ITT
//omah.gportal.hu/