275.
2023.02.09.
A [973.r.] 271. pont 6. alpontban (elrhet ITT) egy olyan [(SPECILIS) Gondoskodsi-Helyzetet mutat] Megrtst segt kprl rtam, amelyben egy nhny szobbl ll nagyobb hz egyik nagyobb szobjban voltam. Itt egszen kicsi
gyermekek voltak, a szoba klnbz tr-rszeiben egymstl mg tvolabb. Ez az egszen kicsi gyermek-kor azt jelezhette, hogy olyan teremtk vannak itt [egy nagyobb ’szobban’, legalbb egy MAG kzvetlen / folyamatos felgyelete mellett], akik rszlegesen sem kpesek az n-Gondoskodsra [nem lehet ket mg bergzteni egy ’nll’ sajt hzban / szobban], s akiket FOLYAMATOSAN figyelemmel ksrni [s akr ms mdon gondozni] szksges.
A kp msik rsze az volt, hogy „…Ennek a hznak kett msik nagyobb szobjban ksbb egy
’felnttekbl’ ll, nagyban hasonl ltzet csoport lt le ’tertett asztalokhoz’. Rszleges megrtsem az, hogy olyanok gyltek ssze egy rvid tartamra, akik nagyban hasonl irny megnyitst fontolgattk [akr a szmukra a FLDANYA ltal FELAJNLOTT egyik Szolglati Irny megnyitst elkezdtk Fontolgatni].
Mivel kett klnll, m ajtval kapcsold szobban ’ltek le’ az iderkezett ’felnttek’, valsznleg egy EGYEZTETS s ’Tjkozds’ [az Irnyhoz kapcsold Lehetsgek s Felelssgek pontos megrtse] lehetsge nylt meg a kett szobban. Valsznleg olyan kett [(1) nllan, kln-kln is, vagy (2) akr egytt is megnyithat] irny rszletesebb Megismersre volt lehetsg, amelyek szorosabban is kapcsoldtak / kapcsoldhattak egymshoz (?)…”
Utlagos megrtsem az, hogy a ’kicsi gyermekek’ szobja melletti kett msik nagyobb szobban olyan [Klnleges Utat megnyitott, Klnleges Gondoskodsra mr kpes] teremtk gyltek ssze, akik a Szolglatuk (1) F Irnyaknt vagy (2) egyik gaknt a ’kicsi gyermekek’ Gondozshoz bekapcsoldhattak
(1) vagy mg ebben-a-nagyobb-hzban (amikor FOLYAMATOSAN figyelni kellett a ’kisgyermeki’ ’fejlettsg’ / tudatossgi szint teremtkre),
(2) vagy pedig ’majd-mr-akkor’, amikor ebbl a ’hzbl’ (az egszen szoros felgyeletet ignyl helyzetbl) tovbblpnek egy msik ’nagyobb hzba’ vagy akr mr a ’sajt kis hzukba’.
Nhny nappal ezeltt egy olyan msik ’helyzetet’ rzkeltem, amely ugyancsak FOLYAMATOS figyelemmel ksrst s folyamatos [SPECILIS (!)] gondoskodst ignyl teremtkre vonatkozott.
Tbb teremt volt itt is egy nem tlzottan nagy ’szobban’ bergztve, de ez a szoba inkbb ’krhzi terem’ rzett keltette. Vilgos volt a szoba, s ’gyakban’ voltak ’bergztve’ a teremtk.
[Amikor a kisgyermeket rzkeltem egy ’msik hz nagyobb szobjban’, a szoba inkbb ’jtsz-szoba’ rzett keltette. A gyermekek legfeljebb ’kszni / mszni’ voltak kpesek, ’egyedl’ mg nem voltak kpesek onnan nagyobb mrtkben elmozdulni, ahov ’letettk’ ket.]
A mai Megrtst segt kp a [959.r.] 270. pont (1) alpontban emltett Gondoskodsi-Helyzethez hasonltott inkbb (elrhet ITT), amikor
NAGYOBB-NYUGALOMBA helyezst lehetv tev Vd-Tr szksges a Gondoskodshoz (intenzv-osztly, nyitott osztly, jrbeteg rendels) (egy-gyas vagy tbbgyas szobk is lehettek):
„…Majd a Tapasztalatok alapjn rthetjk meg teljesebben azt, hogy a
RSZLEGES vagy TELJES TAKARSOKNAK [mint letet V s Ersebben IRNYBAN-TART GONDOSKODSOKNAK] egy-egy konkrt gondoskodsi-helyzetben MELYIK formjt nyilvntja meg a FLDANYA, s MIRT az a forma a legmegfelelbb.
A FokozottABB-rzkelst mkdtet teremtkben
s/vagy akikben bizonyos jelleg [SLYOSABB(an lettel-sszeegyeztethetetlen)] EL-Vltozsok vannak,
azokban egyes EL-Vltozsaik Teljes-Rendezse
’tnylegesen’ csak a VD-s-VDETT [a Jogos-Tr-Hasznlatba pontosan bergzt] TR-RSZBEN kezddhet el.
’Addig’ az letet-GONDOZK ’ELKSZTIK’ a szksges [szinte kivtel nlkl KNNYTSKNT megnyilvnul] GONDOSKODSUKAT,
s ’Felksztik’ a szksges gondoskodsok megnyilvntsra a MAGOKAT s ms nagyobb klnleges gondoskodsi tapasztalattal rendelkez teremtket.
Egy olyan [VD-s-VDETT] TR-Rszt rzkeltem, amelyben [az eddigi megrtsem szerint] azokat rgzti be a szksges tartamban a FLDANYA, akiket
’NAGYOBB Nyugalomba’ rgzt be.
Ebben a ’NAGYOBB Nyugalmat’ biztost TR-RSZBEN lehetsgesek (1) ELKSZT Gondoskodsok [TELJES-ELLENRZSEK, EGYEZTETSEK stb], s (2) megnyilvnulhatnak a tnyleges RENDEZ Gondoskodsok.
rzetre hasonl volt ezen TR-Rsz
- egyik rsze egy (krhzi) ’intenzv osztlyhoz’,
- egy msik rsze a ’gygyulst segt rszben nyitott szobhoz (itt fel lehet kelni az gybl)’,
- a harmadik rsze pedig egy ’nyitott rendelhz’, amelyben mg segtsget krhetnek azok, akik mr ’nem bent-fekvk’ az emltett terekben.
A tnylegesen NAGYOBB Nyugalmat [’bent-fekvst’] lehetv tev Tr-Rszekben vannak ’egy-gyas szobk’ s ’tbbek befogadsra is elksztett szobk’ [ezekben nll (n-Azonoss megformlt!) kis tr-rszben ’fekszenek / alszanak’ a teremtk (vagy aki erre kpes, az bren lehet s pihen).
Egyms mellett [az egyes ’szinteken’ bell] klnbz ’szobkat’ rzkeltem. A ’szobkban’ ltalban tbb ’gy’ [n-Azonoss megformlhat Szemlyes Tr-rsz] is lehet. Jelenlegi megrtsem szerint azok kerlhetnek bergztsre ’egy (nagyobb, tbbek befogadsra kpes) szobba’, akik nagyban hasonl Rendez folyamatot tapasztalnak meg [akik fel ’ugyanolyan’ GONDOSKODST nyilvnt meg a FLDANYA s/vagy akiknek a GONDOSKODS sorn ’ugyanolyan’ VD-TRRE / SPECILIS GONDOSKODSRA van szksge].
A tbbek befogadsra is kpes ’szobkba’ azt a teremtt rgztheti be a FLDANYA,
(1) akit „nem zavar meg” ms trsak kzelsge
(2) s/vagy akiben pldul Fokozott-rzkenysgben jelez az, ha „maga-magnyosan” kerlne bergztsre egy SPECILIS Vd-Trben.
[2023.02.09.: Lehetnek olyan szobk, amelyek TELJESEN STTEK. Ezekben azok rgzlnek be, akik szmra [a GONDOSKODSA sorn] TELJES-TAKARST Ad a FLDANYA. Ezek kztt vannak olyan ’stt szobk’, (1) amelyekben csak a FLDANYA GONDOZZA kzvetlenl a teremtt [MAG sincs jelen], (2) s van olyan is, amelyben egy-egy rvid [Ellenrzsi] tartamban MAG is jelen lehet.
Vannak olyan szobk / termek, amelyekben ’szrt fny van’, vagyis amelyben szksges mg a teremt szmra a NAGYOBB NYUGALOM, ehhez tartozan valamilyen RSZLEGES Takars. Nha [s rszlegesen] ezekben a szobkban kezddik meg az ’altats / zsibbaszts’ megszntetse, s egy-egy ELLENRZS rdekben a teremt ’rszleges bresztse’.
Vannak olyan szobk, amelyekben ’nappali vilgossg van’. ltalban az ilyen szobkban bergzlkben az letet-GONDOZK az let-Alapokat Teljesen-Rendeztk [megszntettk a korbbi Tr-Vesztettsget, a KNNYTS formjban megnyilvnul (nagyobb) GONDOSKODSOK befejezdtek]. Ma mg a leggyakrabban az ilyen ’vilgos szobkban’ nyilvnul meg a ’stt szobbl’ kivezetett teremtk TELJES BRESZTSE. Ez az n-tudatra breszts lehet (1) szakaszokban lassabban megnyilvnul, s (2) lehet gyorsabb is].
Ha az szksges, minden ’szobban’ egy MAG folyamatos Jelenlte is biztosthat [ FOLYAMATOSAN figyelemmel ksri az oda bergztettek llapott / jelzseit / krseit stb, s ha szksges, tnyleges Gondoskodst is megnyilvnthat (’tbblet-vdelmet adhat’, segtheti a helyzet / a vltozs Megrtst stb)].
rzkeltem azt, hogy lehet olyan formban is a ’szobk’ elrendezse, hogy egy ’kzponti tr kr’ rgzlnek be a ’szobk’ [pldul t vagy akr tbb ’szoba’], s a ’kzponti trben’ a gondoskodshoz szksges szm MAG van folyamatosan jelen [pldul egy / kett / hrom]. Ez a forma akkor lehetsges, ha szksge van mg a gondozottaknak FOLYAMATOS Specilis felgyeletre, de nem szksges az, hogy mindannyiuk mellett kln-kln is bergzljn egy MAG]…”
Mint emltettem, a pr napja rzkelt gondoskodsi-helyzetben tbb teremt volt egy nem tlzottan nagy ’szobban’ bergztve, s ez a szoba inkbb ’krhzi terem’ rzett keltette. Vilgos volt a szoba, s ’gyakban’ voltak ’bergztve’ a teremtk.
Rszleges megrtsem szerint NAGYON SLYOS [vagy legalbb SLYOS (= slyosabb Tr-Vesztettsg) jelleg] EL-Vltozsaik voltak, s valsznleg KNNYTSEKET nyilvnt meg feljk irnyulan az letet-GONDOZ ebben a VDETTEBB TR-Rszben.
rzetre olyan volt, mintha ’derktl / csptl felfel’ lett volna csak testk [a lbuk „hinyzott”]. Fekdtek vagy ltek az gyukban [mr bergztve (!) valamilyen kisebb Szemlyes-Trben]. Akiket ebben a szobban rzkeltem, azok (az emlkeim szerint) vagy mr ’bren voltak’ (n-tudatuknl voltak), vagy ppen ’bredeztek’. Valsznnek tartom, hogy egy msik [stt vagy szrt-fny] ’teremben’ lehettek azok, akiket mg ’altatni’ szksges. Az ezen vilgosabb szobban BERGZTETTEKET fiatalnak vagy felnttnek rzkeltem.
Ebben az ’bredez szobban’ olyanok voltak, akiket az ’bredsk’ sorn / utn
az ’alapokra’ szksges ’megtantani’. Az Kzvetlen GONDOZSUK mg teljes egszben IRGALMI alapon nyilvnul meg [mert mg nem kpesek az nll sors-vezetsre].
Ide-idzek olyan korbbi rs-rszeket, amelyekben a Rendezs [akr Rend-Ttel] kett F szakaszt ismertettem.
A Rendezs ELS [IRGALMI alap] Szakasza ltalban addig tart, ameddig
[az let-Alapok GONDOSKODK ltali Kiigaztst kveten]
egy teremt visszapti a Tudatossgt / n-Tudatossgt,
s mr rendelkezik egy alap-szint n-Ismerettel,
kpes a Szndk-Hasznlatra,
mr nem srlt jelentsebben a Bizalma.
Ha a teremt mr kpes ezeknek az ’Alapoknak’ a visszaptst kveten [a Szndkval] Irnyt adni az letnek,
akkor kezddik meg a Rendezs MSODIK F Szakasza.
ltalban ekkor Rendezi azokat az EL-Vltozsait a teremt,
amelyek megformldsban Sajt Felelssge is van.
’ltalnossgban’ gy is megklnbztethet a kett F Szakasz, hogy az ELS Szakaszban kihagyhatatlanul szksges a SPECILIS / KML GONDOSKODS [a FLDANYA Kzssgben ez jelenleg azt is jelenti, hogy az ezen Rendezsi Szakaszban lv teremt fel irnyul Gondoskodsokban szinte kivtel nlkl csak MAGOK vehetnek rszt MEGEMELT Felelssgben megnyilvnulva].
A MSODIK F Szakaszban leggyakrabban az olyan GONDOSKODSOK nyilvnulnak meg, amelyeket eddig [a ’Harmadik’ (= SPECILIS) Gondoskodsi szint megnyitsig] KLNLEGES Gondoskodsknt ismertnk. Az ezen Rendezsi Szakaszban lv teremt fel a Gondoskodsukkal megnyilvnulhatnak a MAGOK mellett a Klnleges Gondoskodsra kpes [FOKOZOTT Felelssgben megnyilvnul] teremtk is.
Ebben a MSODIK Rendezsi F Szakaszban is lehetnek olyan Gondoskodsi-Rszek, amelyekben szksges lehet SPECILIS / KML Gondoskods megnyilvntsa is [pldul egy KNNYTS megnyilvntsa sorn szksges a NAGY-GONDOSKODSI-TRBEN Bergzts vagy ms SPECILIS Vd-Tr alkalmazsa].

A Rendezsi F Szakaszok legfbb jellemzinek ismerete elsdlegesen a MAGOK szmra fontos [mg akkor is, ha a Szolglatukkal leggyakrabban olyanok fel irnyul Gondoskodsban nyilvnulnak meg, akik mr tljutottak az ’Alapok’ megismersn / jj-ptsn (vagyis a Rendezs ELS Szakaszn) (vagyis olyanok fel irnyulnak a Gondoskodsukkal, akik kpesek mr ’nllan mozogni’, akik mr ’bergzltek a sajt hzukban’, s elkezdtk jjpteni a szeretet-kapcsoldsaikat… vagyis mr a Rendezs MSODIK Szakaszban jrnak)].
Ha Felismeri egy MAG azt, hogy a gondozottjban jelentsebb Bizalom-srls van s/vagy ha akadlyozott a Szndk-Hasznlatban (mert nem ismeri fel az lete Meghatrozit), Jeleznie szksges, hogy a teremt gondozsa az ELS [IRGALMI alap] Szakasz SZABLYOZSA szerint lehetsges. Azrt fontos ezt Felismerni s Megrteni, mert akinek ilyen SPECILIS / KML Kzvetlen Gondoskodsra van szksge,
azon teremt fel irnyul Gondoskodsa sorn a MAGNAK nem csupn FOKOZOTT Felelssge van, hanem a MEGEMELT Felelssghez tartoz Szablyok szerint szksges megnyilvnulnia.
A MEGEMELT FELELSSGRL [arrl, hogy egy MAGNAK milyen Felelssge van a SPECILIS / KML Gondoskodsa megnyilvntsa tartamban] a [899.r.] 254. pont (12) alpontban rtam (elrhet ITT).
A Megrtst segt kpben az egyik ’gyon’ egy olyan (tudatosabbnak rzkelt) teremt volt, aki nem sokkal korbban mg egy olyan msik [ugyancsak tbb-gyas] VILGOS (!) szobban volt bergztve, amelyben az ’ELLENRZSE’ folyt [furcsa is volt a szmomra az, hogy mirt kerlt vgl ebbe a szobba, ahol nla sokkal slyosabban srlt teremtk voltak]. A korbbi ELLENRZSEK sorn nem volt mg elszr pontosan meghatrozhat, hogy a „srlsei” mennyire kiterjedtek / mennyire rintik az ’Alapokat’ [s gy annak az ELLENRZSE folyt, hogy kpes-e a Sors-Rendezst (akr SZOLGLATI alap KML GONDOSKODS mellett) ’nagyobb nllsggal’ megkezdeni, vagy pedig a Sors-Rendezs ELS (IRGALMI alap) Szakaszhoz kapcsoldjon-e.
Rszleges megrtsem szerint
a Sors-Rendezseket ELKSZT [TELJES] ELLENRZSEK sorn
MEGHATROZHATJK azt az letet-GONDOZK,
hogy a teremt csak gy vezethet vissza a Sajt-Harmonijba [’biztonsgosan’],
ha elbb az ’Alapjai’ jjptsn tudatosan jra vgig-halad.
A Megrtst segt kpben ezt mutathatta az, hogy az ezen ’krhzi teremben’ egy-egy nll Szemlyes-Trben [gyban] BERGZTETT leteknek ’nem volt lba’ [hinyoztak („visszabomlottak”, rszben bezrdtak) bennk olyan ’Alapok’, amelyek az ’nll’ (!) Megnyilvnulshoz szksgesek].
Valsznleg
(1) a FLDANYA Kzssghez tartoz MEGHATROZK ’Megtanulsa’ szksges a szmukra [a TISZTELET milyen alap-rtkekbl ll, a Trsakhoz val Kzeleds a Szeretet formjban lehetsges stb],
(2) s emellett pedig ezeknek a teremtknek Tudatoss kell vlniuk a ’Sajt-letk’ [ADOTT s VLASZTOTT] Meghatroziban is [melyik az Ered-Birodalmuk, mi az Ered-Birodalmukban adott ’n-Jellegk’, mirt (milyen cllal, milyen ’vonzdssal’) Vlasztottk a FLDANYA Kzssgben val Jelenltet, mi az Oka a slyosabban megsrlt helyzetknek, milyen Vlasztsi Lehetsgeik vannak ’Most’ stb].
Mint emltettem,
lehetnek a FLDANYA Befogadsban l teremtkben
olyan SLYOS vagy NAGYON-SLYOS EL-Vltozsok,
amelyek ’kihagyhatatlanul’ a SORS-RENDEZS ELS Szakaszba RGZTIK BE a teremtk Anyagi-Testi Jelenltt
[a TELJES-ELLENRZSEKET s szksges EGYEZTETSEKET kveten,
(a teremtvel {akr az (n)Lnyegvel} megnyilvntott EGYEZTETSEKET kveten)].
Ilyenkor a FLDANYA ’kzvetlen vezetsvel’
[s SPECILIS (s akr KML) Gondoskods megnyilvntsra kpes Trs segtsgvel]
egy olyan ’Alapoz’ let-ptsen halad vgig a teremt,
mint amikor mg az El-Test megformlsa sorn MEGISMERI / MEGRTI a FLDANYA Kzssgben val Jelenlt ALAPJAIT,
majd pedig az Anyagi-Testben val megszletst kveten
a ’csaldtagjai’ segtsgvel MEGTANULJA s MEGRTI a TISZTELET s a SZERETET Megnyilvnulsait a ’gyakorlatban’.
Van Tapasztalat arra a FLD Kzssgben
[ezrt ennek a Lehetsgt is
SZABLYOZTA a FLDANYA],
hogy a Sors-Rendezs Elindtst megelz TELJES-ELLENRZSEK azt hatroztk meg,
hogy a teremt szmra LEHETSGES a MSODIK Szakaszban megkezdeni a Rendezst / let-ptst,
azonban a teremt VLASZTHATJA azt,
hogy a MSODIK Szakasz elindtsa eltt valamilyen ’Specilis formban’ [= SPECILIS GONDOSKODS mellett]
vgighalad az lete ’Alapjainak’ ’Ellenrzsn / Teljess-Felptsn / Megerstsn’.
Ez ltalban azt jelenti, hogy nincsen a teremtben mr [slyosabb (?)] Bizalom-srls,
a Bels-Tereit / a Szemlyes-Tert ’alapjaiban’ KIIGAZTOTTA a FLDANYA,
a teremt az Els-Szabad-Lpsvel ’birtokba vette’ a Szemlyes-Tert
[belpett a ’sajt hzba’, amelyhez egy krbekertett udvar / kert is tartozik].
Az ilyen teremt kpes a Szndk-Hasznlatra,
s ezrt kpes IRNYT ADNI az let-ptshez
[ebben ahhoz, hogy a szmra FELAJNLOTT Rendezsi Utak / KNNYTSEK kzl melyeket Vlasztja].
Van itt a FLD Kzssgben olyan teremt,
aki a NAGYON SLYOS Tr-Vesztettsge [KNNYTS formjban megnyilvnult] Teljes-Rendezst kveten
habr VLASZTHATTA a Rendezs MSODIK Szakaszbl Elindul Sors-Rendezst,
mgis azt VLASZTOTTA / KRTE,
hogy a FLDANYA Kzvetlen GONDOSKODSBAN [MAGOK segtsge mellett]
inkbb tudatosan vgighalad jra az lete ’Alapjainak’ Megrtsn s jj-ptsn / Megerstsn.
A FLDANYA ltal [ezen KRSRE alapulan] Megformlt SZABLYOZS szerint
azok VLASZTHATJK [illetve azok szmra AJNLHATJA FEL a FLDANYA]
az IRGALMI alap [NAGYON ERTELJESEN IRNYBAN-TART] GONDOSKODST,
akikben
Felismerhet mg a BIZALMUKBAN [s ebbl ereden a Szndk-Hasznlatukban] „BIZONYTALANSG” [„billegs”].
Az mr eddig is SZABLYOZOTT volt a FLDANYA Kzssgben,
hogy kiket [mikor / milyen Felttelekkel] SZKSGES KIHAGYHATATLANUL
a Sors-Rendezs ELS [IRGALMI alap] GONDOSKODSBA Bergzteni.
’Most’ [Krsre / Tapasztalatra alapulan]
az eddigi SZABLYOZST azzal EGSZTETTE KI a FLDANYA,
hogy mikor LEHETSGES [= VLASZTHAT, KRHET (!)]
az IRGALMI alap GONDOSKODSBA Bergzts a Sors-Rendezs sorn akkor,
ha ez nem kihagyhatatlanul szksges.
Ha egy teremt FONTOS OKBL KRI azt,
hogy a Jelenlte ’Alapjait’ az ERSEBBEN IRNYBAN-TART IRGALMI alap GONDOSKODS sorn ’MEGERSTHESSE’ / Teljess-pthesse,
ezt akkor Engedlyezheti a FLDANYA,
ha az OK valban ’Fontos’ [vagy Fontos Okbl ’mltnyolhat’]
[pldul egy Cl-Irnyos (gyorsabb) olyan let-pts ’Alapozhat meg’ ezzel,
amely egy Klnleges Utat megnyitott teremt szmra gyorsabb teheti a msok fel irnyul Gondoskodsokhoz val hozzkapcsoldst…].
Az ilyen Engedlyezett GONDOSKODS
a Fontos Okra alapulan meghatrozott SZKSGESSG mrtke szerint nyilvnulhat meg.
Rszleges megrtsem szerint
azok szmra is FELAJNLHATJA [VLASZTHATV teheti] a FLDANYA
a ’LEGSZKSGESEBB’ (rvid!) tartamban
az ELS [IRGALMI alap] Rendezsi-Szakaszba val Bergzlst
[ebben a ’NAGYOBB NYUGALOM’ Lehetsgt],
akikben a SLYOS vagy NAGYON-SLYOS TR-VESZTETTSG megszntetst kveten
[~ az let-Alapok Rendezst kveten]
valamilyen
„FJDALMAS VISSZACSENGS” tnylegesen megformldott.
k jellemzen abban a (rvidebb) tartamban kerlhetnek bergztsre a Megrtst segt kp ltal rzkeltetett ’ERSEBBEN Bergzt’ VDETT-TRBEN,
ameddig a „Visszacsengs” [legalbb az ers fjdalommal jr formjban] teljesen megszntetsre kerl.
Felttelezhet, hogy az „elcsavarodssal” rintett YOSGBL ered teremtkben az „elcsavarods” [SPECILIS Rszleges jraTeremts formjban val] megszntetst kveten lehetnek akr „ersebb grcsben / akaratlan mozgsokban / sszerndulsokban” megnyilvnul „visszacsengsek”, s a KIPRBLSI [rszben ’modellez’ Kiprblsi] Tapasztalatok alapjn ezek nagyon ers fjdalmakkal is jrhatnak.
Valsznnek tartom, hogy [a KISEBB Szakasz-Vltskor] egyes rintettekben megnyilvnulhat a SPECILIS Rszleges jraTeremts sorn az Anyagi-Testkben bergzlt „elcsavarods” Teljes-Rendezse [ezt a FLDANYA FELAJNLOTTA a szmukra, s k a Felajnlst Elfogadtk > erre figyelemmel a YO s a FLDANYA EGYTT (!) ELKSZTETTK ezt a Teljes-Rendezst].
Korbbi rs-rszekben emltettem, hogy a YO s a FLDANYA EGYETRTSBEN MEGHATROZTK azt, hogy milyen FELTTELEKKEL lehetsges a YOSGBL ered teremtkben az „elcsavarods” Teljes-Rendezst ’ELREHOZNI’:
20200908 [939-941.r.] 267. pont – elrhet ITT
20200908 [958-959.r.] 270. pont (1) – elrhet ITT
Felttelezem, hogy az „elcsavarods” Teljes-Rendezse [maga a SPECILIS Rszleges jraTeremts] TELJES TAKARS mellett nyilvnul meg, s a kezdeti kiegyenslyoz(d)s sorn ezek a teremtk olyan [Kzssgi s Szemlyes] VD-Trben [’stt szobban’] lesznek bergztve, amelyben TELJES-NYUGALOMBAN [’altatsban / zsibbasztsban’ (?)] lesznek. Felttelezem, hogy ebben a tartamban a FLDANYA folyamatosan s kzelrl figyeli azt, hogy fjdalmak [vagy akr „visszacsengs”] Jeleznek-e a teremtkben.
Valsznnek tartom, hogy ezekben a ’stt szobkban’ MAGOK nem vesznek rszt a Gondoskodsban, s a ’stt szoba’ Tapasztalatait (a FLDANYA SAJT RZKELSEIT / RTKELSEIT) a FLDANYA a MAGJAIVAL tVilgt Helyzetben vagy Megrtst segt kp megformlsa tjn ismerteti meg.
Felttelezem, hogy az ’bredezk [teljesen vilgos] szobjban’ azokat rgzti be a FLDANYA, akikben egy ’alap-kiegyenslyozottsg’ bergzlt, s az llapotukbl felttelezhet az, hogy jelentsebb fjdalmak nlkl elkezdhetik jra felpteni az Anyagi-Testi Jelenltk ’Alapjait’.